Reklama

Jerzy Bińczycki - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jerzy Bińczycki występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Jerzy Bińczycki

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Jerzy Bińczycki

Jerzy Bińczycki do zobaczenia przed lub za kamerą w: Do domu, Dreszcze, Dzieje Mistrza Twardowskiego, Enak, Genitrix, Janosik (film 1974), Lato leśnych ludzi, Legenda Tatr, Magnat, Męskie sprawy, Na odsiecz Wiedniowi, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Noce i dnie, Pan Tadeusz, Panna z mokrą głową, Sala nr 6, Siódmy pokój, Syzyfowe prace (serial 1998), Szczęśliwy brzeg, Szpital przemienienia, Sól ziemi czarnej, Tak zwana ludzkość w obłędzie, Teatr Telewizji, Ucieczka z kina Wolność, Węzeł, Z biegiem lat, z biegiem dni, Zabawa w chowanego, Zaklęty Dwór, Zaległy urlop, Znachor, Złota setka Teatru Telewizji.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jerzy Bińczycki


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jerzy Bińczycki z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry