Reklama

Lech Ordon - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Lech Ordon występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Lech Ordon do zobaczenia przed lub za kamerą w: 07 zgłoś się, Akademia pana Kleksa, Awantura o Basię, Boża podszewka, Chłopi, Ciemno, Dekameron 40, czyli cudowne przytrafienie pewnego nieboszczyka, Doktor Ewa, Ile jest życia, Janosik (film 1974), Jedenaste przykazanie, Kolumbowie, Misja specjalna, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Nie lubię poniedziałku, O dwóch takich, co ukradli księżyc (serial 1984), Ostatnia akcja, Samochodzik i Templariusze, Sprawa do załatwienia, Stawka większa niż życie, Znak Orła, Ślepy tor (film 1967), Święty Mikołaj pilnie poszukiwany, Żona dla Australijczyka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Lech Ordon


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Lech Ordon z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry