Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:55
(Polska) Czas: 114min. |
07:00
(Polska 2021) Czas: 22min.
07:25
(Polska 2021) Czas: 22min.
07:45
(Polska 2021) Czas: 22min. |
07:00
07:30
07:55
| ||||
08:00
(Hiszpania 2023) Czas: 112min. |
08:10
08:15
|
08:30
08:55
|
08:30
(Polska) Czas: 114min. |
08:30
(Polska) Czas: 120min. |
08:30
(Hiszpania 2023) Czas: 120min. | |
09:50
|
09:05
| |||||
Reklama | ||||||
10:00
(Polska) Czas: 115min. |
10:00
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 52min.
10:55
|
10:30
(Polska) Czas: 114min. |
10:30
(Polska) Czas: 120min. |
10:30
(Polska) Czas: 120min. | ||
11:40
|
11:00
11:30
| |||||
12:25
12:30
|
12:05
12:35
|
12:30
(Polska) Czas: 114min. |
12:30
(Polska) Czas: 120min. |
12:30
(Polska) Czas: 120min. | ||
13:10
Trwa... |
13:30
| |||||
Reklama | ||||||
14:25
|
14:30
(Hiszpania 2023) Czas: 106min. | |||||
15:10
15:55
|
15:00
15:55
|
15:10
| ||||
16:40
(Polska 2019) Czas: 14min.
16:55
|
16:50
(Polska 2021) Czas: 49min. |
16:00
|
16:45
| |||
17:20
|
17:40
|
17:45
|
17:00
Na żywo
(Polska 2023) Czas: 21min.
17:25
Na żywo
(Polska) Czas: 114min. |
17:25
|
17:25
| |
18:15
|
18:20
18:25
|
18:25
|
18:10
18:50
| |||
Reklama | ||||||
19:05
|
19:20
19:30
19:40
Na żywo Wstęp do meczu: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok magazyn sportowy Plan emisji Rozwiń opis
(Polska 2023) Czas: 11min.
19:55
Na żywo
(Polska) Czas: 125min. |
19:35
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2 odc. 12 - Muzeum Zamkowe w Malborku dokument Plan emisji Rozwiń opis | ||||
20:00
20:50
|
20:25
Na żywo
(Polska) Czas: 123min. |
20:00
20:45
|
20:00
20:25
20:55
| |||
21:40
|
21:00
Na żywo
(Polska) Czas: 55min. |
21:35
|
21:20
21:45
| |||
22:25
|
22:05
|
22:45
(Francja 2022) Reżyseria: Geoffrey Enthoven Pete Travis Geoffrey Enthoven Pete Travis Geoffrey Enthoven Pete Travis Obsada: Emilia Schüle Louis Cunningham Jack Archer Jasmine Blackborow Gaia Weiss James Purefoy Marthe Keller Roxane Duran Czas: 48min. |
22:00
22:50
(Litwa, Polska, Serbia 2023) Reżyseria: DK Welchman Hugh Welchman Obsada: Kamila Urzędowska Robert Gulaczyk Mirosław Baka Ewa Kasprzyk Sonia Mietielica Andrzej Konopka Małgorzata Kożuchowska Sonia Bohosiewicz Julia Wieniawa Dorota Stalińska Czas: 110min. |
22:25
|
22:15
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 46min. | |
23:10
|
23:00
23:50
|
23:20
23:30
(Hiszpania 2023) Czas: 109min. |
23:35
(Francja 2022) Reżyseria: Geoffrey Enthoven Pete Travis Geoffrey Enthoven Pete Travis Geoffrey Enthoven Pete Travis Obsada: Emilia Schüle Louis Cunningham Jack Archer Jasmine Blackborow Gaia Weiss James Purefoy Marthe Keller Roxane Duran Czas: 52min. |
23:15
|
23:00
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 43min.
23:45
| |
00:40
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 52min. | ||||||
01:20
|
01:25
|
01:30
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 49min. |
01:45
| |||
02:10
|
02:10
|
02:25
|
02:25
| |||
03:10
|
03:05
|