Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
04:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | ||||||
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
05:00
Monako E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
05:00
Speedway Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie żużel Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji |
05:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
05:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
Reklama | ||||||
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
08:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
08:30
Igrzyska olimpijskie: We dare to dream - Magazyn Plan emisji |
08:30
Magazyn: The Minute Plan emisji
08:35
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | |
09:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
10:30
Bells Beach, World League Championship Tour, Stany Zjednoczone surfing Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
10:15
Na żywo Grand Prix Morbihan kobiet, Francja kolarstwo Plan emisji | |
11:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
11:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
11:30
Magazyn: The Minute Plan emisji
11:35
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji |
11:00
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
12:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
12:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
12:00
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji
12:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji |
12:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji
12:45
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji | |||
13:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji
13:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
13:30
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
15:15
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | ||||
17:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
17:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
17:45
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
17:45
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 8. etap kolarstwo Plan emisji | |||
18:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
18:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
18:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
18:00
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
18:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
18:45
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
18:45
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 1. sesja snooker Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
20:40
Na żywo SC Magdeburg - Industria Kielce, Liga Mistrzów - Ćwierćfinały, 2. mecz piłka ręczna Plan emisji | ||||||
22:30
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji | ||||||
23:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Monako E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
23:00
Full contact - Magazyn karate Plan emisji |
23:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Magazyn: The Minute Plan emisji
23:05
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Speedway Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie żużel Plan emisji |
00:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
00:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
00:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
00:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
00:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
00:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
00:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
02:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
02:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |