Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |
06:00
PlusLiga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
06:00
1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |
07:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
07:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 6 - Jan Błachowicz magazyn Plan emisji
07:30
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji | |||||
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
08:30
1. liga - Lechia Gdańsk - Tychy piłaka nożna Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
09:00
PlusLiga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | |||||
10:30
strzelectwo - Strzelnica Renaty Mauer: Odcinek 7 - Trap magazyn Plan emisji |
10:30
Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji | |||||
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
ATP1000 Madryt - ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |
12:00
Na żywo ATP1000 Madryt - III ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
12:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 10 - Jan Firlej magazyn Plan emisji |
12:30
| ||||
Reklama | ||||||
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:30
plusliga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
13:30
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
13:00
13:30
strzelectwo magazyn Plan emisji |
13:00
Na żywo Liga Mistrzów w siatkówce - studio Siatkówka Plan emisji |
13:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji | |
14:00
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - studio piłka nożna Plan emisji |
14:45
Na żywo 1. liga - BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin siatkówka Plan emisji | |||||
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
15:30
|
15:50
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
15:45
Na żywo Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
15:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | ||
16:00
Na żywo ATP1000 Madryt - I ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
16:00
Na żywo ATP1000 Madryt - I półfinał Tenis Plan emisji | |||||
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Lechia Gdańsk - Tychy piłka nożna Plan emisji |
17:50
Na żywo 1. liga - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
18:00
plusliga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
18:30
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - studio piłka nożna Plan emisji |
18:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 1. mecz: Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza koszykówka Plan emisji |
18:00
Na żywo Liga Mistrzów w siatkówce - studio Siatkówka Plan emisji
18:45
Na żywo Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji | |||
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
20:30
Na żywo 1. liga - 1. mecz finałowy: I mecz finałowy: MKS Będzin - CHKS Bogdanka Arka Chełm/BBTS Bielsko Biała siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo ATP1000 Madryt - IV ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji |
20:30
Na żywo 1. liga - 2 mecz o brązowy medal: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Bogdanka Arka Chełm siatkówka Plan emisji |
20:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | ||
21:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
22:30
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
22:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
22:30
Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji | ||||
23:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
23:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał piłka nożna Plan emisji |
23:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał piłka nożna Plan emisji | ||||
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 Boks Plan emisji | ||||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
01:00
UFC301 - odliczanie mma Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji | |
02:00
Na żywo UFC301 - karta wstępna mma Plan emisji | ||||||
04:00
Na żywo UFC301 - Pantoja - Erceg mma Plan emisji |