Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
06:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 7 - Karabiny precyzyjne magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
06:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Tychy piłka nożna Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |
07:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 7 - Tadeusz Michalik magazyn Plan emisji
07:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 8 - Katarzyna Zdanowicz magazyn Plan emisji |
07:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |
07:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji | ||||
08:00
08:30
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
08:30
ATP1000 Madryt - ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
08:00
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał koszykówka Plan emisji |
08:30
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard koszykówka Plan emisji |
08:30
ATP1000 Madryt - finał Tenis Plan emisji |
08:30
ATP1000 Madryt - finał Tenis Plan emisji |
08:30
1. liga - magazyn 1. ligi Piłka nożna Plan emisji |
Reklama | ||||||
10:30
ATP1000 Madryt - I półfinał Tenis Plan emisji |
10:00
| |||||
11:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 boks Plan emisji |
11:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
11:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji |
11:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 Boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 boks Plan emisji | |
12:00
Na żywo Thomas&Uber Cup - finały badminton Plan emisji |
12:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji | |||||
13:00
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 1. mecz: King Szczecin - Legia Warszawa koszykówka Plan emisji |
13:25
Na żywo Rugby Challenge Cup - 1/2finału Sharks - Clermont rugby Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
FEN - FEN50 Gliwice Fight Exclusive Night 50 Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023 MMA Plan emisji |
13:00
Copa Libertadores - Nacional - River Plate Piłka nożna Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
14:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 1pary półfinałowej Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów Piłka ręczna Plan emisji |
14:00
Na żywo Junior MotoGP - wyścig GP Portugalii wyscigi Plan emisji |
14:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||
15:00
PlusLiga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
15:55
Na żywo Rugby Challenge Cup - 1/2finału Gloucester - Rugby Treviso rugby Plan emisji |
15:00
Na żywo Thomas&Uber Cup - finały badminton Plan emisji |
15:00
1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji |
15:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
15:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji | |
16:00
PlusLiga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | ||||||
17:30
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał piłka nożna Plan emisji |
17:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
17:50
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał koszykówka Plan emisji |
17:30
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław koszykówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji | |||
18:30
|
18:30
UFC301 - odliczanie mma Plan emisji |
18:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
19:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 1. mecz: King Szczecin - Legia Warszawa koszykówka Plan emisji |
19:50
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard koszykówka Plan emisji |
19:50
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław koszykówka Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji | |||
20:00
Na żywo ATP1000 Madryt - II półfinał Tenis Plan emisji |
20:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
20:30
|
20:00
Na żywo Liga Mistrzów - studio Piłka nożna Plan emisji |
20:00
Na żywo Liga Mistrzów - studio Piłka nożna Plan emisji
20:55
Na żywo Euroliga - Barcelona - Olympiacos Piraeus koszykówka Plan emisji | |||
21:30
|
21:00
1. liga - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji | |||||
22:00
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
22:00
UFC301 - Pantoja - Erceg mma Plan emisji |
22:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||
23:00
ATP1000 Madryt - I półfinał Tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo Kentucky Derby 2024 wyścigi konne Plan emisji |
23:00
1. liga - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
23:00
eredivisie - PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam piłka nożna Plan emisji |
23:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | ||
00:30
FEN - FEN40 Ostróda Fight Exclusive Night 40 Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022 MMA Plan emisji | ||||||
01:00
FEN - FEN39 Ząbki Fight Exclusive Night 39 Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022 MMA Plan emisji |
01:30
FEN - FEN41 Mrągowo Fight Exclusive Night 41 Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022 MMA Plan emisji |
01:30
|
01:00
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN38 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 38 Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022 MMA Plan emisji | |
02:00
FEN - FEN43 Szczecin Fight Exclusive Night 43 Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022 MMA Plan emisji | ||||||
03:30
Na żywo Thomas&Uber Cup - finały badminton Plan emisji | ||||||
05:20
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |