Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 | Niedziela, 12.05 | Poniedziałek, 13.05 | Wtorek, 14.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 Boks Plan emisji |
06:00
gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
06:00
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji |
06:00
1. liga - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk piłka nozna Plan emisji |
07:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
07:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
07:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 1 - Maria Andrejczyk magazyn Plan emisji |
07:00
track and field magazyn Plan emisji
07:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | |||
08:30
1. liga - magazyn 1. ligi Piłka nożna Plan emisji |
08:30
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
08:30
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
08:00
Polska Liga Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot koszykówka Plan emisji |
08:30
1. liga - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk piłka nozna Plan emisji |
08:00
Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwecja - Polska Hokej Plan emisji |
08:30
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
Reklama | ||||||
10:00
|
10:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji | |||||
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 boks Plan emisji |
11:00
Copa Sudamericana - Red Bull Bragantino - Racing Club Piłka nożna Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Białymstoku: Przemysław Gorgoń - Karol Welter 03.09.2021 Boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie: Łukasz Stanioch - Ryan Ford 29.10.2021 boks Plan emisji |
12:00
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji | ||||||
13:00
Copa Libertadores - Nacional - River Plate Piłka nożna Plan emisji |
13:00
Copa Libertadores - Botafogo - L.D.U. Quito Piłka nożna Plan emisji |
13:30
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
FEN - FEN45 Ząbki Fight Exclusive Night 45 Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023 MMA Plan emisji |
Reklama | ||||||
14:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||||
15:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
15:00
Euroliga - Barcelona - Olympiacos Piraeus koszykówka Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:10
|
15:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 6 - Jan Błachowicz magazyn Plan emisji
15:45
Na żywo VNL kobiet - Bułgaria - Holandia Siatkówka Plan emisji | |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwajcaria - Norwegia Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - USA - Słowacja Hokej Plan emisji | |||||
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk piłka nozna Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji | |||
18:45
Na żywo VNL kobiet - Włochy - Polska Siatkówka Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
19:00
puchar włoch - magazyn pucharu wloch piłka nożna Plan emisji | |||
20:00
Na żywo Liga Mistrzów - studio Piłka nożna Plan emisji
20:55
Na żywo Euroliga - Barcelona - Olympiacos Piraeus koszykówka Plan emisji |
20:20
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwecja - USA Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Norwegia - Czechy Hokej Plan emisji |
20:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. koszykówka Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwajcaria - Czechy Hokej Plan emisji | ||
21:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | ||||||
22:15
Na żywo VNL kobiet - Chiny - Korea Siatkówka Plan emisji | ||||||
23:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
23:00
Mistrzostwa Świata w hokeju - Polska- Łotwa Hokej Plan emisji |
23:00
UFC Fight Night - Lewis - Nascimento mma Plan emisji |
23:00
1. liga - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk piłka nozna Plan emisji | |
00:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji | ||||||
01:00
FEN - FEN38 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 38 Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN41 Mrągowo Fight Exclusive Night 41 Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN43 Szczecin Fight Exclusive Night 43 Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN39 Ząbki Fight Exclusive Night 39 Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022 MMA Plan emisji | |||
02:00
FEN - FEN39 Ząbki Fight Exclusive Night 39 Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022 MMA Plan emisji |
02:00
FEN - FEN40 Ostróda Fight Exclusive Night 40 Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022 MMA Plan emisji |
02:00
track and field magazyn Plan emisji
02:30
FEN - FEN41 Mrągowo Fight Exclusive Night 41 Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022 MMA Plan emisji |
02:25
Na żywo COPA LIBERTADORES - River Plate ARG - Libertad PAR piłka nożna Plan emisji | |||
04:30
FEN - FEN39 Ząbki Fight Exclusive Night 39 Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022 MMA Plan emisji |