Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 | Wtorek, 21.05 | Środa, 22.05 | Czwartek, 23.05 | Piątek, 24.05 | Sobota, 25.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju - Niemcy - Polska Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju - Niemcy - Polska Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Evander Riviera - Kacper Salabura 10.12.2021 boks Plan emisji |
11:00
Polska liga koszykówki - Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław Koszykówka Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |
Reklama | ||||||
12:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia - finał debela tenis Plan emisji |
12:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Fight Night: Rafał Jackiewicz - Łukasz Stanioch 26.02.2021 boks Plan emisji |
12:50
Na żywo VNL mężczyzn - Słowenia - Kanada Siatkówka Plan emisji | ||||
13:30
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:30
Na żywo Genewa Open - I ćwierćfinał Tenis Plan emisji | |||
14:00
Na żywo Junior MotoGP - wyścig GP Hiszpanii wyscigi Plan emisji
14:50
Na żywo Trwa... VNL kobiet - Brazylia - Serbia Siatkówka Plan emisji |
14:30
gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions IV - Gala boksu zawodowego: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021 boks Plan emisji |
14:00
Na żywo Genewa Open - I półfinał Tenis Plan emisji | ||||
15:00
gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions II - Gala boksu zawodowego w Węgierskiej Górce: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky 09.10.2021 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Youri Kalenga - Michał Plesnik 23.04.2021 boks Plan emisji |
15:50
Na żywo VNL mężczyzn - Turcja - Francja Siatkówka Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
16:20
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Kanada - Czechy Hokej Plan emisji |
16:20
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
16:20
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - ćwierćfinał Hokej Plan emisji |
16:00
Na żywo Genewa Open - II półfinał Tenis Plan emisji | |||
17:00
Na żywo superliga piłki ręcznej mężczyzn - studio piłka ręczna Plan emisji
17:30
|
17:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
17:30
1. liga - Lechia Gdańsk - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji | |||||
18:00
track and field magazyn Plan emisji
18:50
Na żywo VNL kobiet - Francja - Turcja Siatkówka Plan emisji |
18:00
Na żywo euroliga - I półfinał Panathinakos Ateny - Fenerbahce Beko Stambuł Koszykówka Plan emisji |
18:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | ||||
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Finlandia - Dania Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Finlandia - Szwajcaria Hokej Plan emisji |
20:10
Mistrzostwa Świata w hokeju Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - ćwierćfinał Hokej Plan emisji |
20:00
Polska Liga Koszykówki - półfinał koszykówka Plan emisji | ||
21:00
Na żywo euroliga - II półfinał Real Madryt - Olympiacos Pireus Koszykówka Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
22:00
UFC Fight Night - Barboza - Murphy mma Plan emisji |
22:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |||||
23:00
1. liga - GKS Katowice - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
23:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
23:00
Magazyn koszykarski Koszykówka Plan emisji
23:30
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
23:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
23:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | ||
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 41 - Adrian Błeszyński - Filip Tomczak 24.11.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA MMA Plan emisji |