Czwartek, 18.04 | Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
liga szkocka - Dundee - Rangers piłka nożna Plan emisji |
06:00
ATP500 Barcelona tenis Plan emisji |
06:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
06:00
ATP500 Barcelona - I półfinał tenis Plan emisji |
06:00
Puchar Szkocji - Aberdeen - Celtic piłka nożna Plan emisji |
06:00
liga czeska - Sparta Praga - Banik Ostrava piłka nożna Plan emisji |
06:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej - KGHM Chrobry Głogów - Azoty-Puławy Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
1. liga - Wisła Płock - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
08:30
ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
08:30
ATP500 Barcelona - II półfinał tenis Plan emisji |
08:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
08:30
Diamond League - Xiamen Lekkoatletyka Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock Piłka ręczna Plan emisji |
10:00
BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - mecz o 3. miejsce kobiet siatkówka plazowa Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
11:00
eredivisie - Ajax Amsterdam - Twente piłka nożna Plan emisji |
11:00
BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - Perusic/Schweiner - Bryl/Łosiak siatkówka plażowa Plan emisji |
11:00
tauronliga - 3. mecz o złoty medal Grupa Azoty Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów siatkówka Plan emisji |
11:00
Diamond League - Xiamen Lekkoatletyka Plan emisji |
11:00
BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - mecz o 3. miejsce mężczyzn siatkówka plazowa Plan emisji |
11:00
liga czeska - Slavia Praga - Sigma Ołomuniec piłka nożna Plan emisji |
11:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
12:00
ATP Monte Carlo 1000 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji |
12:00
BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - finał kobiet siatkówka plazowa Plan emisji | |||||
13:00
gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 boks Plan emisji |
13:00
liga szkocka - Dundee - Rangers piłka nożna Plan emisji |
13:00
Na żywo Diamond League - Xiamen Lekkoatletyka Plan emisji |
13:00
Na żywo Wyścig 6godzinny Imola WEC Plan emisji |
13:30
BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - finał mężczyzn siatkówka plazowa Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
14:50
Na żywo superliga piłki ręcznej mężczyzn - 1 mecz 1pary półfinałowej: KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce piłka ręczna Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Fight Night: Rafał Jackiewicz - Łukasz Stanioch 26.02.2021 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 boks Plan emisji |
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | ||
16:00
Na żywo ATP500 Barcelona - finał tenis Plan emisji |
16:30
1. liga - magazyn 1. ligi magayzn Plan emisji | |||||
17:00
Na żywo ATP500 Barcelona tenis Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - Legia Warszawa - Anwil Włocławek koszykówka Plan emisji |
17:50
Na żywo superliga piłki ręcznej kobiet - KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin piłka ręczna Plan emisji | |||
18:30
Na żywo Wyścig 6godzinny Imola WEC Plan emisji |
18:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
18:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock Piłka ręczna Plan emisji | ||||
19:20
track and field magazyn Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
20:00
1. liga - Wisła Płock - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
20:00
ATP Monte Carlo 1000 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji |
20:25
Na żywo liga włoska w koszykówce - VANOLI BASKET CREMONA - GERMANI BRESCIA koszykówka Plan emisji |
20:00
liga czeska - Slavia Praga - Sigma Ołomuniec piłka nożna Plan emisji |
20:30
Diamond League - Xiamen Lekkoatletyka Plan emisji |
20:00
puchar włoch - magazyn pucharu wloch piłka nożna Plan emisji
20:55
Na żywo puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
20:00
F1H2O - Formuła 1 H2O GP Wietnamu - Qui Nhon-Binh Dinh Province - podsumowanie 2 rundy wyścigi Plan emisji
20:55
Na żywo puchar włoch - II półfinał: Atalanta - Fiorentina piłka nożna Plan emisji |
21:00
Na żywo BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - Bryl/Łosiak - Ranghieri/Carambula siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
22:30
Polska Liga Koszykówki - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Start Lublin koszykówka Plan emisji |
22:00
KOTV Weekly Magazyn Plan emisji |
22:30
Puchar Szkocji - Rangers - Heart of Midlothian piłka nożna Plan emisji | ||||
23:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
23:00
Puchar Szkocji - Aberdeen - Celtic piłka nożna Plan emisji |
23:00
1. liga - Arka Gdynia - Wisła Płock piłka nożna Plan emisji |
23:00
Magazyn koszykarski Koszykówka Plan emisji
23:30
1. liga - Resovia Rzeszów - Wisła Karków piłka nożna Plan emisji |
23:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji | ||
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |