Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
06:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
06:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa piłka nożna Plan emisji |
06:00
liga saudyjska - Al. Hilal Saudi - Al. Fateh piłka nożna Plan emisji |
06:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
06:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
06:00
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
07:15
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - mecz o 3. miejsce mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
08:30
Superliga piłki ręcznej - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej - KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
1. liga - Resovia Rzeszów - Wisła Karków piłka nożna Plan emisji |
08:00
Premiera Volleyball Beach Pro Tour - Xiamen - Gruszczyńska/Wachowicz - Fejes/Milutinovic siatkówka plażowa Plan emisji |
08:15
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - finał mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji |
08:30
liga szkocka - Dundee - Celtic piłka nożna Plan emisji |
08:30
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji |
Reklama | ||||||
09:00
COPA SUDAMERICANA - Fortaleza BRA - Boca Juniors ARG piłka nożna Plan emisji |
09:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - mecz o 3. miejsce kobiet siatkówka plażowa Plan emisji | |||||
10:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - finał kobiet siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
11:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
11:00
puchar włoch - II półfinał: Atalanta - Fiorentina piłka nożna Plan emisji |
11:00
eredivisie - Go Ahead Eagles - Feyenoord piłka nożna Plan emisji |
11:00
liga saudyjska - Al. Ittihad - Al. Shabab piłka nożna Plan emisji |
11:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - ceremonia siatkówka plażowa Plan emisji |
11:00
Polska liga koszykówki - Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard Koszykówka Plan emisji |
11:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
12:00
Polska liga koszykówki - Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard Koszykówka Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
13:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 boks Plan emisji |
13:00
puchar włoch - II półfinał: Atalanta - Fiorentina piłka nożna Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 boks Plan emisji |
13:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |
14:30
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
14:30
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |||||
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 boks Plan emisji | |||
16:30
1. liga - magazyn 1. ligi magayzn Plan emisji |
16:00
F1H2O - Formuła 1 H2O GP Wietnamu - Qui Nhon-Binh Dinh Province - podsumowanie 2 rundy wyścigi Plan emisji
16:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
16:55
Na żywo liga saudyjska - Al. Hilal Saudi - Al. Fateh piłka nożna Plan emisji | ||||
17:50
Na żywo superliga piłki ręcznej kobiet - KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin piłka ręczna Plan emisji |
17:55
Na żywo liga włoska w siatkówce - Sir Susa Vim Perugia - Mint Vero Volley Monza siatkówka Plan emisji |
17:15
Na żywo Polska Liga Koszykówki - Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard koszykówka Plan emisji |
17:00
track and field magazyn Plan emisji
17:55
Na żywo Liga włoska - IV mecz finałowy: Mint Vero Volley Monza - Sir Susa Vim Perugia Siatkówka Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
18:00
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji |
18:00
1. liga - Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji | |||||
19:00
|
19:55
Na żywo liga saudyjska - Al Khaleej - Al Nassr Piłka nożna Plan emisji | |||||
20:00
F1H2O - Formuła 1 H2O GP Wietnamu - Qui Nhon-Binh Dinh Province - podsumowanie 2 rundy wyścigi Plan emisji
20:55
Na żywo puchar włoch - II półfinał: Atalanta - Fiorentina piłka nożna Plan emisji |
20:55
Na żywo eredivisie - Go Ahead Eagles - Feyenoord piłka nożna Plan emisji |
20:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
20:00
UFC Fight Night - Nicolau - Perez MMA Plan emisji |
20:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
20:25
Na żywo Euroliga - Olympiacos Piraeus - FC Barcelona koszykówka Plan emisji | |
22:00
F1H2O - Formuła 1 H2O GP Wietnamu - Qui Nhon-Binh Dinh Province - podsumowanie 2 rundy wyścigi Plan emisji
22:30
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
22:00
superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 1pary półfinałowej Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów piłka ręczna Plan emisji
22:30
1. liga - Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała piłka nożna Plan emisji | |||||
23:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
23:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa piłka nożna Plan emisji |
23:00
1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji |
23:00
Magazyn koszykarski Koszykówka Plan emisji
23:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji | |||
00:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji | ||||||
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji | ||
02:00
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
02:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |