Wtorek, 19.03 | Środa, 20.03 | Czwartek, 21.03 | Piątek, 22.03 | Sobota, 23.03 | Niedziela, 24.03 | Poniedziałek, 25.03 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk siatkówka Plan emisji |
06:00
Puchar CEV - Asseco Resovia Rzeszów – SVG Luneburg Siatkówka Plan emisji |
06:00
liga mistrzów - Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel siatkówka Plan emisji |
06:00
Baraże do ME - Walia - Finlandia piłka nożna Plan emisji |
06:00
mecz towarzyski - Holandia - Szkocja piłka nożna Plan emisji |
06:00
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
06:00
plusliga - Aluron CMC Warta Zwiercie - PGE GiEK Skra Bełchatów siatkówka Plan emisji |
07:30
mecz towarzyski - Anglia - Brazylia piłka nożna Plan emisji | ||||||
08:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji | |
Reklama | ||||||
10:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
10:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji | |||||
11:00
Plusliga - Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki siatkówka Plan emisji |
11:00
Puchar CEV - Asseco Resovia Rzeszów – SVG Luneburg Siatkówka Plan emisji |
11:00
Puchar CEV - Asseco Resovia Rzeszów – SVG Luneburg siatkówka Plan emisji |
11:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Piłka ręczna Plan emisji |
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |
12:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 1 - Maria Andrejczyk magazyn Plan emisji
12:30
mecz towarzyski - Hiszpania - Kolumbia piłka nożna Plan emisji |
12:30
towarzyski - Francja - Niemcy mecz Plan emisji |
12:30
plusliga - Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn siatkówka Plan emisji | ||||
13:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji
13:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
13:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
13:30
plusliga - Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów siatkówka Plan emisji |
13:00
Baraże do ME - Izrael - Islandia piłka nożna Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
14:30
Magazyn Eredivisie Magazyn Plan emisji |
14:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
14:45
Na żywo TauronLiga - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - UNI Opole Siatkówka Plan emisji |
14:45
Na żywo Plusliga - Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn Siatkówka Plan emisji |
14:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji | ||
15:00
Plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin siatkówka Plan emisji |
15:30
plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk siatkówka Plan emisji |
15:30
liga mistrzów - Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
15:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji | |||
16:45
Na żywo liga mistrzów - Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
16:00
Na żywo Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
16:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji | ||||
17:00
Na żywo Puchar CEV - studio Siatkówka Plan emisji
17:45
Na żywo Puchar CEV - Asseco Resovia Rzeszów – SVG Luneburg Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo Superliga piłki ręcznej mężczyzn - studio Piłka ręczna Plan emisji
17:20
Na żywo Superliga piłki ręcznej mężczyzn - Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Piłka ręczna Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - Trefl Gdańsk - PSG Stal Nysa Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - KGHM Cuprum Lubin - Exact Systems Hemarpol Czestochowa Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - Enea Czarni Radom - GKS Katowice Siatkówka Plan emisji | |
19:30
Na żywo Superliga piłki ręcznej mężczyzn - studio Piłka ręczna Plan emisji |
19:50
Na żywo mecz towarzyski - Anglia - Brazylia piłka nożna Plan emisji | |||||
20:00
Na żywo Puchar CEV - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo Plusliga - Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Barkom Kazhany Lwów Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo Baraże do ME - studio piłka nożna Plan emisji
20:35
Na żywo Baraże do ME - Walia - Finlandia piłka nożna Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Barkom Kazhany Lwów - Asseco Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Aluron CMC Warta Zwiercie - PGE GiEK Skra Bełchatów Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Projekt Warszawa - Grupa Azoty Kędzierzyn Koźle Siatkówka Plan emisji | |
22:40
Na żywo Baraże do ME - studio piłka nożna Plan emisji | ||||||
23:00
Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji | |
00:00
Na żywo Baraże do ME - magazyn piłka nożna Plan emisji | ||||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
01:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
01:00
ZAKONCZENIE PROGRAMU ZAKONCZENIE PROGRAMU Plan emisji |
01:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
01:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
01:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
01:00
Na żywo ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
02:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji | ||||||
03:00
Na żywo UFC Fight Night - Ribas - Namajunas MMA Plan emisji | ||||||
04:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 Boks Plan emisji |