Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 | Wtorek, 21.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 14.05.2024 - odc.20 Magazyn Plan emisji
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji |
07:00
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 16.05.2024 Magazyn Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 BOKS Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
08:25
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji | ||||||
09:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
09:40
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 14.05.2024 - odc.20 Magazyn Plan emisji |
09:55
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Ron Lyle 16.05.1975 w Las Vegas BOKS Plan emisji |
09:25
UFC - UFC Main Event - odcinek 4 - Brandon Moreno - Alexandre Pantoja II (UFC 290) MMA Plan emisji |
09:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 19.05.2024 Magazyn Plan emisji
09:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
10:20
UFC - UFC Connected - odcinek 2 (Benoit Saint Denis, Kevin Holland, Molly McCann McCann) MMA Plan emisji
10:45
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji |
10:10
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
10:40
UFC - UFC Main Event - odcinek 6 - Glover Teixeira - Jamahal Hill (UFC 283) MMA Plan emisji |
10:00
Revolta - Gala Revolta 3 WAITW Fight Night w Tczewie Alan Silverio - Łukasz Sajewski 03.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
10:15
Boks z archiwum ESPN - Sonny Liston - Eddie Machen 07.09.1960 w Seattle BOKS Plan emisji
10:55
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji | ||
11:15
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 3 w Pile Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
11:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
11:00
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - 1. mecz finałowy kobiet Siatkówka plażowa Plan emisji |
11:35
Boks z archiwum ESPN - Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982 w Cleveland BOKS Plan emisji | |||
12:45
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji |
12:30
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
12:55
UFC - UFC Fight Night 237 w Mexico City: Brandon Moreno - Brandon Royval II 24.02.2024 MMA Plan emisji |
12:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Łotwa - Szwecja Hokej Plan emisji |
12:00
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - 2. mecz finałowy kobiet Siatkówka plażowa Plan emisji |
12:35
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
12:05
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji | |
13:45
Boks z archiwum ESPN - Roberto Duran - Hiroshi Kobayashi 16.10.1971 w Panamie BOKS Plan emisji |
13:10
FEN - FEN53 Lubin Fight Exclusive Night 53 Cezary Oleksiejczuk - Bauyrzhan Kuanyshbayev 16.03.2024 MMA Plan emisji |
13:00
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - mecz finałowy kobiet - złoty set Siatkówka plażowa Plan emisji
13:30
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - 1. mecz finałowy mężczyzn Siatkówka plażowa Plan emisji |
13:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kajetan Kalinowski - Rafał Rzeźnik 19.03.2022 BOKS Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
14:05
UFC - UFC Main Event - odcinek 1 - Israel Adesanya - Sean Strickland (UFC 293) MMA Plan emisji
14:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji |
14:40
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 16.05.2024 Magazyn Plan emisji |
14:30
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - 2. mecz finałowy mężczyzn Siatkówka plażowa Plan emisji |
14:45
FEN - FEN48 Jastrzębie-Zdrój Fight Exclusive Night 48 Marcin Wójcik - Adam Wieczorek 18.08.2023 MMA Plan emisji | |||
15:30
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 BOKS Plan emisji |
15:00
FEN - FEN45 Ząbki Fight Exclusive Night 45 Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023 MMA Plan emisji |
15:30
Na żywo 2024 CEV BEACH VOLLEYBALL NATIONS CUP - Balikesir - mecz finałowy mężczyzn - złoty set Siatkówka plażowa Plan emisji |
15:00
King Promotion Boxing Night - Gala King Promotion Boxing Night 3 - Dawid Romański - Yaroslav Chokobok 19.05.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Niemcy - Łotwa Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania - Dania Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Kanada - Finlandia Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - USA - Kazachstan Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Łotwa - USA Hokej Plan emisji |
16:50
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 19.05.2024 Magazyn Plan emisji | |
17:10
UFC - UFC Main Event - odcinek 5 - Aljamain Sterling - Henry Cejudo (UFC 288) MMA Plan emisji |
17:15
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji | |||||
18:00
Na żywo Boks z archiwum ESPN - Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982 w Cleveland BOKS Plan emisji
18:30
One Punch - Gala One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim Adrian Gunia - Rafael "Apocalipse" Hudson 05.04.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
19:00
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji |
19:00
Na żywo FEN - Gala FEN MMA 54 w Pile: Vitaliy Yakimenko - Farid Alibabazade MMA Plan emisji |
19:00
Gala boksu zawodowego - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 BOKS Plan emisji |
19:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
19:00
Boks z archiwum ESPN - Sugar Ray Robinson - Gene Fullmer II 01.05.1957 w Chicago BOKS Plan emisji
19:15
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 19.05.2024 Magazyn Plan emisji
19:40
UFC - UFC Reloaded - odcinek 4 - UFC 298 Alexander Volkanovski - Ilia Topuria MMA Plan emisji |
19:05
UFC - UFC Connected - odcinek 4 (Kayla Harrison, Jim Miller, Charles Oliveira, Cody Garbrandt) MMA Plan emisji
19:40
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 BOKS Plan emisji | |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Szwajcaria - Wielka Brytania Hokej Plan emisji |
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Francja - Słowacja Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Słowacja - Łotwa Hokej Plan emisji | |||
21:25
Revolta - Gala Revolta 5 Robs Group Fight Night w Tczewie Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
21:30
Babilon MMA - Babilon MMA 41 - Adrian Błeszyński - Filip Tomczak 24.11.2023 MMA Plan emisji | |||||
22:05
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022 BOKS Plan emisji | ||||||
23:10
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
23:35
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 BOKS Plan emisji |
23:25
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 14.05.2024 - odc.20 Magazyn Plan emisji
23:55
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
23:50
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
23:15
KOTV Classics - KO TV Classics 1.03.2024 - odc.9 Magazyn Plan emisji |
23:00
Boks z archiwum ESPN - Bob Foster - Dick Tiger 24.03.1968 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
23:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
23:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Rudzie Śląskiej: Remigiusz Wóz - Tomasz Gromadzki 12.09.2020 BOKS Plan emisji | |
00:50
Boks z archiwum ESPN - Joe Frazier - Bob Foster 18.11.1970 w Detroit BOKS Plan emisji |
00:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Szczytnie: Damian Knyba - Knife Didier 04.03.2022 BOKS Plan emisji |
00:40
Brave Combat Federation - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
00:20
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Ernie Terrell 06.02.1967 w Houston BOKS Plan emisji
00:40
Babilon MMA - Babilon MMA 13 - Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020 MMA Plan emisji | |||
01:40
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji |
01:00
|
01:55
KOTV Classics - KO TV Classics 15.12.2023 - odc.50 Magazyn Plan emisji |
01:25
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 2 Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021 K-1 Plan emisji |
01:50
KSW - KSW 39 Mamed Khalidov - Borys Mańkowski 27.05.2017 MMA Plan emisji | ||
02:45
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Tarnowie: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016 BOKS Plan emisji |
02:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Dariusz Sęk - Mohamed Belkacem 19.09.2014 BOKS Plan emisji | |||||
03:35
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Floyd Patterson 22.11.1965 w Las Vegas BOKS Plan emisji |
03:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego we Wrocławiu: Krzysztof Włodarczyk - Leon Harth 10.12.2016 BOKS Plan emisji | |||||
04:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zakopanem: Maciej Sulęcki - Michi Munoz 08.04.2017 BOKS Plan emisji |
04:25
KSW - KSW 54 Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020 MMA Plan emisji | |||||
05:05
KSW - KSW 61 Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski 05.06.2021 MMA Plan emisji |
05:40
FFF - Gala FFF 2 w Zielonej Górze: Piotr Świerczewski - Greg Collins 21.12.2019 MMA Plan emisji |
05:10
KSW - KSW 52 Mamed Khalidov - Scott Askham 07.12.2019 MMA Plan emisji |
05:35
Gala boksu tajskiego - Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015 Muay Thai Plan emisji |