Reklama

Logo AXN White AXN White program TV na środę - ramówka, emisje

06:15 Pogotowie miłosne, odc. 1

serial komediowy ( Turcja 2015 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Baris Kirimselioglu

Obsada: Serhat Teoman , Duygu Yetis , Derya Alabora

Godziny emisji Pogotowie miłosne

07:15 Dzikie konie, odc. 35

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

08:25 Komisarz Rex II, odc. 7

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

09:25 Bez śladu II, odc. 21

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

10:20 Nocna zmiana II, odc. 7

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

Reklama

11:15 Pogotowie miłosne, odc. 1

serial komediowy ( Turcja 2015 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Baris Kirimselioglu

Obsada: Serhat Teoman , Duygu Yetis , Derya Alabora

Godziny emisji Pogotowie miłosne

12:10 Pogotowie miłosne, odc. 2

serial komediowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Baris Kirimselioglu

Obsada: Serhat Teoman , Duygu Yetis , Derya Alabora

Godziny emisji Pogotowie miłosne

13:05 Dzikie konie, odc. 35

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

14:20 Dzikie konie, odc. 36

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 55min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

15:30 Komisarz Rex II, odc. 7

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

16:35 Komisarz Rex II, odc. 8

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 43min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

17:25 Bez śladu II, odc. 21

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

18:20 Bez śladu II, odc. 22

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

19:15 Nocna zmiana II, odc. 7

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

20:05 Nocna zmiana II, odc. 8

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

Reklama

21:00 Profil, odc. 3

serial kryminalny ( Francja 2009 ) Czas: 46min.

Obsada: Odile Vuillemin , Guillaume Cramoisan , Jean-Michel Martial , Didier Ferrari

Godziny emisji Profil

22:00 Designated Survivor, odc. 6

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

22:55 Jednostka do zadań specjalnych IX, odc. 2

serial kryminalny ( Francja 2015 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

00:05 Jednostka do zadań specjalnych IX, odc. 3

serial kryminalny ( Francja 2015 ) Czas: 48min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

01:05 Bez śladu IV, odc. 7

serial kryminalny ( USA 2005 ) Czas: 42min.

Godziny emisji Bez śladu

02:05 Designated Survivor, odc. 6

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

03:00 Jednostka do zadań specjalnych IX, odc. 3

serial kryminalny ( Francja 2015 ) Czas: 48min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

04:00 Rewir, odc. 13

serial reality ( Polska 2017 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Krzysztof Kasior

Obsada: Grzegorz Ciagardlak , Grzegorz Ciągardlak , Kacper Krupski

Godziny emisji Rewir

04:55 Designated Survivor, odc. 6

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AXN White

Na stronie stacji telewizyjnej AXN White umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na środę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AXN White. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na środę dla kanału AXN White można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AXN White umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AXN White. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry