Reklama

Logo AXN White AXN White program TV na piątek - ramówka, emisje

06:05 La Fan, odc. 123

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 46min.

Reżyseria: Marcela Citterio

Obsada: Angélica Vale , Juan Pablo Espinosa

Godziny emisji La Fan

07:05 Dzikie konie, odc. 32

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

08:20 Komisarz Rex II, odc. 4

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

09:15 Bez śladu II, odc. 18

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

10:10 Nocna zmiana II, odc. 4

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 39min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

11:00 La Fan, odc. 123

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 46min.

Reżyseria: Marcela Citterio

Obsada: Angélica Vale , Juan Pablo Espinosa

Godziny emisji La Fan

12:00 La Fan, odc. 124

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Marcela Citterio

Obsada: Angélica Vale , Juan Pablo Espinosa

Godziny emisji La Fan

13:00 Dzikie konie, odc. 32

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

14:10 Trwa...  Dzikie konie, odc. 33

serial, dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Brano Misik

Obsada: Monika Sagatova , Jan Dobrik

Godziny emisji Dzikie konie

15:25 Komisarz Rex II, odc. 4

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

Reklama

16:25 Komisarz Rex II, odc. 5

serial akcji ( Włochy 2015 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Marco Manetti

Obsada: Francesco Arca , Domenico Fortunato , Francesca Cuttica , Alessia Barela , Massimo Reale

Godziny emisji Komisarz Rex

17:20 Bez śladu II, odc. 18

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

18:15 Bez śladu II, odc. 19

serial kryminalny ( USA 2003 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Tony Wharmby

Obsada: Eric Close , Poppy Montgomery , Anthony LaPaglia

Godziny emisji Bez śladu

19:05 Nocna zmiana II, odc. 4

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 39min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

20:00 Nocna zmiana II, odc. 5

serial, dramat ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Jeff Judah

Obsada: Eoin Macken , Ken Leung , Brendan Fehr

Godziny emisji Nocna zmiana (serial 2014)

Reklama

20:55 Candice Renoir VII, odc. 10

serial komediowy ( Francja 2019 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Robin Barataud

Obsada: Cecile Bois , Raphael Lenglet , Olivier Barma

Godziny emisji Candice Renoir

22:00 Designated Survivor, odc. 3

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

22:55 Jednostka do zadań specjalnych VIII, odc. 11

serial kryminalny ( Francja 2014 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

00:05 Jednostka do zadań specjalnych VIII, odc. 12

serial kryminalny ( Francja 2014 ) Czas: 55min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

01:10 Bez śladu IV, odc. 4

serial kryminalny ( USA 2005 ) Czas: 42min.

Godziny emisji Bez śladu

02:10 Designated Survivor, odc. 3

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

03:05 Jednostka do zadań specjalnych VIII, odc. 12

serial kryminalny ( Francja 2014 ) Czas: 55min.

Reżyseria: Steven Bawol

Obsada: Xavier Deluc , Chrystelle Labaude , Franck Sémonin

Godziny emisji Jednostka do zadań specjalnych

04:10 Rewir, odc. 10

serial reality ( Polska 2017 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Krzysztof Kasior

Obsada: Grzegorz Ciagardlak , Grzegorz Ciągardlak , Kacper Krupski

Godziny emisji Rewir

Reklama

05:05 Designated Survivor, odc. 3

serial akcji ( USA 2016 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AXN White

Na stronie stacji telewizyjnej AXN White umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na piątek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AXN White. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na piątek dla kanału AXN White można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AXN White umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AXN White. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry