Reklama

Piłka ręczna w telewizji, program TV i plan emisji

Najbliższe emisje

Emisja piłka ręczna będzie miała miejsce:

2018-09-22

16:30 Trwa...  DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna
17:55 Trwa...  EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
20:30   VELUX EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
22:15   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 19: Metalurg v. Izvidjač Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
Reklama

2018-09-23

05:00   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:05   VELUX EHF Champions League - Elverum Handball - Orlen Wisła Płock Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
19:00   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 20: Vojvodina v. PPD Zagreb Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna
20:30   Velux EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
20:45   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 17: TBV Lemgo Lippe v. SG Flensburg-Handewitt Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-09-24

00:00   EHF Champions League - Elverum Handball - Orlen Wisła Płock Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
11:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
19:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
20:00   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 20: Vojvodina v. PPD Zagreb Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-09-25

01:30   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 19: Metalurg v. Izvidjač Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
13:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
20:00   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 18: Nexe v. Željezničar Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-09-26

01:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
04:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
Reklama
07:30   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 20: Vojvodina v. PPD Zagreb Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
11:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:45   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
18:55   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna

2018-09-27

01:30   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 20: Vojvodina v. PPD Zagreb Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 19: THW Kiel v. MT Melsungen Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna
22:30   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna

2018-09-28

01:45   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 19: THW Kiel v. MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
16:30   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
17:15   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna

2018-09-29

05:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
06:00   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 30min. / piłka ręczna
17:30   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 20: Füchse Berlin v. SC Magdeburg Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
19:55   Velux EHF Champions League - HC PPD Zagreb - Paris Saint-Germain HB Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
22:15   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-09-30

05:00   Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Riihimäen Cocks Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
06:30   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
07:30   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
Reklama
13:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 21: HSG Wetzlar v. Rhein-Neckar Löwen Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna
17:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 20: Füchse Berlin v. SC Magdeburg Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
18:55   EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
19:15   SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 2 Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna

2018-10-01

05:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 21: HSG Wetzlar v. Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
11:00   EHF Champions League - EHF Champions League Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
Piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-02

04:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 20: Füchse Berlin v. SC Magdeburg Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
06:00   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 30min. / piłka ręczna
06:30   SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-03

01:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 20: Füchse Berlin v. SC Magdeburg Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
03:15   SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
04:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 21: HSG Wetzlar v. Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:30   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-04

01:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 21: HSG Wetzlar v. Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
03:15   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
04:00   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-05

01:00   SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
01:45   SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 21: Steaua v. Meshkov Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
05:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 20: Füchse Berlin v. SC Magdeburg Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:00   VELUX EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
22:30   VELUX EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC Motor Zaporozhye Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-06

05:00   Velux EHF Champions League - Montpellier HB - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
06:00   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 30min. / piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - HC Vardar Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
14:00   SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 4 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 30min. / piłka ręczna
16:45   SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 45min. / piłka ręczna
17:25   Velux EHF Champions League - HC Vardar - Rhein-Neckar Löwen Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
19:25   Velux EHF Champions League - Abanca Ademar Leon - Orlen Wisła Płock Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
20:30   VELUX EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC Motor Zaporozhye Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-10-07

05:00   Velux EHF Champions League - PGE Vive Kielce - IFK Kristianstad Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 21: HSG Wetzlar v. Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
13:00   Velux EHF Champions League - PGE Vive Kielce - IFK Kristianstad Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
15:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 24: SC DHfK Leipzig v. THW Kiel Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna
16:50   Velux EHF Champions League - Skjern Handbold - HC PPD Zagreb Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
17:00   VELUX EHF Champions League - Abanca Ademar Leon - Orlen Wisła Płock Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
20:30   VELUX EHF Champions League - HC Vardar - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
22:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 23: TBV Lemgo Lippe v. TSV GWD Minden Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-08

07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 24: SC DHfK Leipzig v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
22:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 23: TBV Lemgo Lippe v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-09

01:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 24: SC DHfK Leipzig v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-10

04:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 24: SC DHfK Leipzig v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 23: TBV Lemgo Lippe v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-11

01:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 24: SC DHfK Leipzig v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
04:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 23: TBV Lemgo Lippe v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 30: THW Kiel v. HSG Wetzlar Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 105min. / piłka ręczna

2018-10-12

07:30   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 30: THW Kiel v. HSG Wetzlar Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-13

19:00   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 25: Rhein-Neckar Löwen v. THW Kiel Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna

2018-10-14

06:45   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 25: Rhein-Neckar Löwen v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
21:15   DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 26: Füchse Berlin v. TBV Lemgo Lippe Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / piłka ręczna
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji z kategorii piłka ręczna. W sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć pasujące do kateogrii programy, seriale i filmy.

Poprzednie emisje

Emisja piłka ręczna miała miejsce:

2018-09-22

17:55 EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
17:00 EHF Champions League - Rhein-Neckar Löwen - Barça Lassa Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
16:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
05:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1

2018-09-21

22:30 Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
22:30 VELUX EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
13:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
11:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 16: Meshkov v. Tatran Godziny emisji Logo SportKlub
07:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
05:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
01:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
00:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-20

19:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 16: SC Magdeburg v. TSV GWD Minden Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
18:00 VELUX EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
13:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
05:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1

2018-09-19

20:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 19: Metalurg v. Izvidjač Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
19:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 18: Nexe v. Željezničar Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
18:55 EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagreb Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
13:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
11:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 17: Vardar v. Steaua Godziny emisji Logo SportKlub
07:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
05:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
01:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2

2018-09-18

20:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 17: Vardar v. Steaua Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
18:00 VELUX EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
17:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 16: Meshkov v. Tatran Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
16:30 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 3 Godziny emisji Logo SportKlub
05:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
01:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 13: Željezničar v. Meshkov Brest Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-17

23:45 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 3 Godziny emisji Logo SportKlub
22:30 Velux EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
22:30 VELUX EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
19:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
13:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
11:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 15: Steaua v. Vojvodina Godziny emisji Logo SportKlub
07:00 EHF Champions League - Veszprem - Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
05:30 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 3 Godziny emisji Logo SportKlub
05:00 Velux EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3

2018-09-16

20:30 VELUX EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
19:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 15: Rhein-Neckar Löwen v. SC DHfK Leipzig Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
18:55 EHF Champions League - Orlen Wisła Płock - Wacker Thun Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
16:30 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 3 Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
12:00 VELUX EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 15: Steaua v. Vojvodina Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-15

22:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 14: PPD Zagreb v. Steaua Godziny emisji Logo SportKlub
19:00 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 13: SC Magdeburg v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
17:55 EHF Champions League - Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
08:45 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-14

21:30 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
16:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 15: Steaua v. Vojvodina Godziny emisji Logo SportKlub
07:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 13: SC Magdeburg v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
01:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 15: Steaua v. Vojvodina Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-13

19:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 13: SC Magdeburg v. THW Kiel Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
18:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 15: Steaua v. Vojvodina Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
08:45 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
01:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 11: TSV Hannover-Burgdorf v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-12

18:55 EHF Champions League - Rhein-Neckar Löwen - Barça Lassa Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
18:15 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 2 Godziny emisji Logo SportKlub
17:10 EHF Champions League - Riihimäen Cocks - Abanca Ademar Leon Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 1
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 14: PPD Zagreb v. Steaua Godziny emisji Logo SportKlub
01:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 13: Željezničar v. Meshkov Brest Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-11

22:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 11: TSV Hannover-Burgdorf v. TSV GWD Minden Godziny emisji Logo SportKlub
20:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 14: PPD Zagreb v. Steaua Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
19:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 13: Željezničar v. Meshkov Brest Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
01:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 10: SG Flensburg-Handewitt v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-10

07:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 9: Rhein-Neckar Löwen v. MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-09

20:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 12: Metalurg v. Nexe Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
17:35 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 11: Tatran v. Vardar Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
13:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 11: TSV Hannover-Burgdorf v. TSV GWD Minden Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
13:00 SEHA - Gazprom league 2018/19 - HL, odc. 2 Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
07:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 10: SG Flensburg-Handewitt v. THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-08

22:15 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 9: Rhein-Neckar Löwen v. MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
20:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 10: PPD Zagreb v. Izvidjač Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
18:10 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 10: SG Flensburg-Handewitt v. THW Kiel Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
13:00 SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 1 Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-07

16:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 7: Vardar v. Željezničar Godziny emisji Logo SportKlub
07:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 9: Rhein-Neckar Löwen v. MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
01:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 9: Izvidjač v. Nexe Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-06

21:15 SEHA - Gazprom league 2018/19 - Magazine, odc. 1 Godziny emisji Logo SportKlub
07:30 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 6: Meshkov Brest v. Metalurg Godziny emisji Logo SportKlub
01:30 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 9: Rhein-Neckar Löwen v. MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub

2018-09-05

20:45 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 9: Izvidjač v. Nexe Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info