Reklama

Filmy polityczny w HBO GO Polska (pozycje: 8)

Brexit w HBO GO
Brexit

Benedict Cumberbatch w filmie opowiadającym o kulisach kampanii referendalnej na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Dostępny w:
Idy marcowe w HBO GO
Idy marcowe

W ostatnich pełnych emocji dniach przed prezydenckimi prawoborami sekretarz prasowy sztabu wyborczego zostaje uwikłany w polityczny skandal, które może zaprzepaścić szanse na elekcję popieranego przez niego kandydata.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Larry Kramer kocha i nienawidzi w HBO GO
Larry Kramer kocha i nienawidzi

Intymny portret znanego dramaturga i pisarza. Opowieść o życiu i twórczości Larry’ego Kramera, aktywisty LGBT, który poświęcił się walce o poprawę życia osób chorujących na AIDS.

Dostępny w:
Nominacja w HBO GO
Nominacja

Kandydujący na wysokie stanowisko afroamerykański sędzia zostaje oskarżony przez swoją byłą koleżankę o molestowanie seksualne.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Odruch serca w HBO GO
Odruch serca

Adaptacja autobiograficznej sztuki Larry’ego Kramera, opowiadającej o początkach epidemii AIDS w Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wewnętrzny wróg w HBO GO
Wewnętrzny wróg

W wyniku przewrotu amerykański prezydent ma zostać odsunięty od władzy. Pracujący w Pentagonie pułkownik ma tylko tydzień, aby powstrzymać spiskowców. Trzymający w napięciu thriller z Forestem Whitakerem.

Dostępny w:
Zbyt wielcy, by upaść w HBO GO
Zbyt wielcy, by upaść

Oparty na faktach dramat produkcji HBO opowiada o przyczynach kryzysu gospodarczego w 2008 roku i kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansów. 11 nominacji do nagród Emmy.

Dostępny w:
Zmiana w grze w HBO GO
Zmiana w grze

Wyprodukowana przez HBO docudrama odsłania kulisy ostatniego wyścigu o fotel prezydencki w USA. Film skupia się na postaci Sarah Palin, kontrowersyjnej kandydatki republikanów na stanowisko wiceprezydenta.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
HBO GO: seriale filmy
Kategorie filmów w HBO GO: dokumentalny dramat polityczny thriller
Przejdź do pełnej oferty HBO GO

Na stronie znajduje się oferta VOD w HBO GO Polska. W HBO GO dostępne są filmy różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii polityczny. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z HBO GO.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry