Reklama

Seriale fantasy w HBO GO Polska (pozycje: 11)

Bezwzględni w HBO GO
Bezwzględni

Mroczny serial o rodzeństwie, które aby żyć, musi wysysać energię z innych ludzi. Sofie i Sebastian próbują odkryć tajemnicę swego pochodzenia i dowiedzieć się, kim naprawdę są.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Czysta krew w HBO GO
Czysta krew

Losy Bon Temps wiszą na włosku, gdy Sookie, Bill, Eric i reszta towarzystwa muszą zmierzyć się z nowym podstępnym zagrożeniem i szokującą rzeczywistością w siódmym i finałowym sezonie przeboju HBO Czysta krew.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dom grozy w HBO GO
Dom grozy

Akcja serialu toczy się między rzeczywistością a fikcją, gdzie demony z przeszłości mogą być silniejsze od wampirów, złych duchów i nieśmiertelnych bestii.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Gra o tron w HBO GO
Gra o tron

Kultowy serial HBO „Gra o tron” powraca. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o tytułowy Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Księga czarownic w HBO GO
Księga czarownic

Nowy serial fantasy opowiadający o współczesnej czarownicy, która próbuje odkryć tajemnicę starego manuskryptu.

Dostępny w:
Magicy w HBO GO
Magicy

Młody chłopak trafia do szkoły magii, gdzie odkrywa, że świat z jego ulubionych książek z dzieciństwa jest prawdziwy i zagraża ludzkości.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Półświaty w HBO GO
Półświaty

Hipnotyzujący serial, który zabiera widzów do niezwykłego świata zamieszkanego przez ludzi i spragnione krwi mroczne istoty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Strażniczki Kadabry w HBO GO
Strażniczki Kadabry

Serial opowiadający o grupie dobrych czarownic, których rolą jest ochrona ludzkości przed nadprzyrodzonymi stworzeniami.

Dostępny w:
Syrena w HBO GO
Syrena

W nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna. Jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Twin Peaks w HBO GO
Twin Peaks

Nowa odsłona kultowego serialu, w całości wyreżyserowana przez Davida Lyncha, której akcja zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wampiry: Dziedzictwo w HBO GO
Wampiry: Dziedzictwo

Serial o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Produkcja jest kontynuacją takich hitów jak pt. Pamiętniki wampirów oraz The Originals.

Dostępny w:
HBO GO: seriale filmy
Kategorie seriali w HBO GO: dramat fantasy thriller
Przejdź do pełnej oferty HBO GO

Na stronie znajduje się oferta VOD w HBO GO Polska. W HBO GO dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii fantasy. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z HBO GO.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry