Reklama

Seriale muzyczny w HBO GO Polska (pozycje: 5)

Flight of the Conchords w HBO GO
Flight of the Conchords

Serial HBO o perypetiach dwóch mężczyzn tworzących zespół folk-rockowy z Nowej Zelandii, którzy przyjeżdżają do Nowego Jorku, aby tam zdobyć sławę i popularność.

Dostępny w:
Magazyn Rolling Stone: Reportaże znad krawędzi w HBO GO
Magazyn Rolling Stone: Reportaże znad krawędzi

Ekscytujący dokument pokazujący ostatnie pół wieku historii Stanów Zjednoczonych z perspektywy kultowego magazynu Rolling Stone.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy w HBO GO
Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy

Współtwórca serialu HBO Dolina Krzemowa – Mike Judge – przedstawia animowaną opowieść o najbardziej ekscentrycznych gwiazdach muzyki country.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Treme w HBO GO
Treme

Treme - jedna z dzielnic Nowego Orleanu, która w 2005 roku została niemal całkowicie zniszczona przez huragan Katrina. Wśród mieszkańców dzielnicy było wielu muzyków, którzy po katastrofie próbują na nowo ułożyć sobie życie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Vinyl w HBO GO
Vinyl

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier HBO. Osadzona w Nowym Jorku lat siedemdziesiątych barwna opowieść o seksie, narkotykach i rockandrollu.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
HBO GO: seriale filmy
Kategorie seriali w HBO GO: dokumentalny dramat komedia muzyczny
Przejdź do pełnej oferty HBO GO

Na stronie znajduje się oferta VOD w HBO GO Polska. W HBO GO dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii muzyczny. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z HBO GO.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry