Reklama

Filmy dokument w Showmax Polska (pozycje: 20)

90. urodziny Davida Attenborough w Showmax
90. urodziny Davida Attenborough

W dzień swoich urodzin, wielki przyrodnik, David Attenborough udziela osobistego wywiadu, w którym opowiada o wszystkimco ukształtowało jego życie. Od niesamowitych podróży, po niezwykłych ludzi których spotkał na swojej drodze.

Dostępny w:
Anioły śmierci w Showmax
Anioły śmierci

Przerażająca historia Kościoła Siedmiu Aniołów i setek dziewcząt, które podobno żyły jako niewolnice seksualne, niedaleko małego afrykańskiego miasteczka Ngcobo.

Dostępny w:
Attenborough i olbrzymid Dinozaur z patagonii w Showmax
Attenborough i olbrzymid Dinozaur z patagonii

David Attenborough przedstawia historię związaną z rekonstrukcją szkieletu wielkiego, wcześniej nieznanego dinozaura, który okazał się największą istotą, która kiedykolwiek chodziła po Ziemi.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Attenborough wśród nielotów w Showmax
Attenborough wśród nielotów

David Attenborough opowiada niezwykłe historię o najdziwniejszych ptakach na świecie. Mimo, że żaden z nich nigdy nie uniósł się nawet na sekundę, a większość z nich wygląda co najmniej śmiesznie, to całkiem dobrze radzą sobie one w niesprzyjających warunkach, w których żyją.

Dostępny w:
Barca - Prawdziwa historia FC Barcelony w Showmax
Barca - Prawdziwa historia FC Barcelony

To, że FC Barcelona jest więcej niż klubem piłkarskim, wie chyba każdy. Niewielu zna jednak całą historię drużyny. Film dokumentalny zgłębia wszystkie aspekty związane z przemianą klubu w piłkarską potęgę.

Dostępny w:
Bracia Lumière w Showmax
Bracia Lumière

Dokumentalna rekonstrukcja pierwszych chwil kina, czyli dokonania Braci Lumere ponownie na ekranach. Zobacz, jak to się wszystko zaczęło, w obrazie będącym hołdem dla pierwszych filmowców.

Dostępny w:
Czekając na Supermana w Showmax
Czekając na Supermana

Jeśli wydaje się wam, że polski system edukacji to dno totalne, polecamy wam seans tego filmu dokumentalnego. Amerykańska oświata kreuje ludzi ,którzy wkrótce będą sprawować władzę na świecie . Jeśli rzeczywiście system nauczania w USA jest taki jakim przedstawiają go twórcy Waiting for „Superman”, to mamy się czego obawiać.

Dostępny w:
Galapagos: Archipelag zmian w Showmax
Galapagos: Archipelag zmian

Film pokazuje w jaki sposób ludzkie interwencje na archipelagu Galapagos wpływają na tamtejszą faunę. Naukowcy, rybacy i podróżnicy dokumentują zmiany w tej niegdyś dzikiej krainie nawiedzanej teraz przez rzesze turystów.

Dostępny w:
Gleason w Showmax
Gleason

W wieku 34 lat, Steve Gleason - była gwiazda amerykańskiej ligi NFL - dowiaduje się, że jest chory na stwardnienie zanikowe boczne - postępującą i śmiertelną chorobę neurologiczną.

Dostępny w:
Koko: Rozmowy z gorylem w Showmax
Koko: Rozmowy z gorylem

Historia jedynego na świecie mówiącego goryla. Koko nauczyła się języka migowego, dzięki czemu jej związek ze opiekunką Penny stał naprawdę niezwykły.

Dostępny w:
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata w Showmax
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata

45-letni pingwin wraz ze swoją ukochaną doczekali się właśnie potomka. Czas nauczyć go życia na mroźnej i nieprzystępnej Antarktydzie oraz zabrać w fascynującą podróż, którą każdy nielot musi odbyć.

Dostępny w:
Nature's Misfits (Natural World) w Showmax
Nature's Misfits (Natural World)

Najbardziej dziwaczne, przerażające i zabawne stworzenia żyjące na ziemi w jednym programie dokumentalnym. Oglądając go co chwilę będziecie wprawiani w osłupienie, a z waszych ust będzie wydobywać się gromkie WTF!!

Dostępny w:
Panda Babies w Showmax
Panda Babies

Pandy wielkie, zwierzaki wielbione na całym świecie, walczą o przetrwanie. Tych magicznych stworzeń żyje dziś na wolności niecałe 2.000, więc trwają starania o zwiększenie ich populacji.

Dostępny w:
Pelé. Narodziny legendy w Showmax
Pelé. Narodziny legendy

Dorastający w biedzie Pelé walczy o swoją tożsamość i marzenia. Zanim zadziwi świat, musi przekonać rodzinę, a w szczególności ojca, że droga do jego przyszłości wiedzie przez boiska piłkarskie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Powaqqatsi w Showmax
Powaqqatsi

Następca filmu KOYANNISQATSI bez słów ukazuje sceny z życia różnych kultur na całym świecie.

Dostępny w:
Roman Polański. Ścigany i pożądany w Showmax
Roman Polański. Ścigany i pożądany

Wyreżyserowany w 2008 r. przez Marinę Zenovich film bada kulisy ucieczki legendarnego filmowca Romana Polańskiego ze Stanów Zjednoczonych, która odbyła się w cieniu skandalu i osobistej tragedii reżysera.

Dostępny w:
Skradzione słoneczniki w Showmax
Skradzione słoneczniki

Po śmierci Matlhomola Moshoeu przemoc zagościła w małym miasteczku rolniczym Coligny. Według miejscowej ludności, chłopiec został zabity przez białych farmerów za kradzież słoneczników.

Dostępny w:
Snow Chick: A Penguin's Tale w Showmax
Snow Chick: A Penguin's Tale

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pingwinach, ale boicie się zapytać. Ten piękny program dokumentalny pokazuje narodziny i rozwój pingwinka, który nieco różni się od innych z jego gatunku.

Dostępny w:
Sowy: Magiczne ptaki w Showmax
Sowy: Magiczne ptaki

Sowy to jedne z najbardziej tajemniczych ptaków na świecie. Mają wiele zdolności, o których na pewno nie słyszeliście i podobno nie są tym, czym się wydają. Poznajcie ich sekrety.

Dostępny w:
Wielcy zabójcy z Afryki powracają w Showmax
Wielcy zabójcy z Afryki powracają

Walka o lwią ziemię trwa. Gdy w dolinie rzeki Savute życie zwierząt staje się cięższe niż zwykle, duże koty aby przetrwać muszą zapolować na wielkiego zwierza. Rozpoczyna się wojna między lwami i słoniami.

Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie filmów w Showmax: dokument dramat familijne i dla dzieci naukowy przyroda sport
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są filmy różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii dokument. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry