Reklama

Filmy wojenny w Showmax Polska (pozycje: 16)

5 dni wojny w Showmax
5 dni wojny

Dwaj amerykańscy dziennikarze trafiają na linię frontu podczas wojny Rosji z Gruzją. Walcząc o życie, są świadkami zarówno bohaterstwa, jak i niegodziwości.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bękarty wojny w Showmax
Bękarty wojny

Brutalna wojenna epopeja w reżyserii Quentina Tarantino. W roli głównej Brad Pitt. Grupa żołnierzy planuje zamach na nazistowskich oficerów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Biegnij, chłopcze, biegnij w Showmax
Biegnij, chłopcze, biegnij

Niezwykła historia ośmioletniego żydowskiego chłopca, który w 1942 roku ucieka z warszawskiego getta i przez trzy lata ukrywa się w okupowanej przez nazistów Polsce. Podaje się za osieroconego chrześcijanina, tracąc jednocześnie swoją prawdziwą tożsamość.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bitwa o Sewastopol w Showmax
Bitwa o Sewastopol

Młoda snajperka bierze udział w obronie Sewastopola. Dzięki wielkiemu heroizmowi staje się żyjącą legendą. Lata później spotyka się z amerykańską pierwszą damą, Eleanor Roosevelt, której postanawia opowiedzieć swoją zadziwiającą historię.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ciao Italia! w Showmax
Ciao Italia!

Arturo i Flora są w sobie zakochani, jednak dziewczyna jest przyrzeczona synowi szefa nowojorskiej mafii. Arturo postanawia poprosić mieszkającego na Sycylii ojca Flory o jej rękę, zaciąga się więc do przygotowującej się do lądowania we Włoszech armii USA.

Dostępny w:
Historia Roja w Showmax
Historia Roja

O Żołnierzach Wyklętych słyszał chyba każdy. Ich historia nie jest już jednak taka powszechna. Poznajcie opowieść o Mieczysławie Dziemieszkiewiczu, pseudonim "Rój", który za Polskę oddał życie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej w Showmax
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Poruszający dramat. Jake Gyllenhaal w roli snajpera próbującego radzić sobie z samotnością i problemami dnia codziennego na froncie, naznaczonego ciągłym poczuciem zagrożenia.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Komando FOKI w Showmax
Komando FOKI

Film akcji z młodym Charliem Sheenem w roli głównej. Gdy terroryści przechwytują amerykańskie rakiety, do akcji wkraczają siły specjalne amerykańskiej marynarki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Miasto 44 w Showmax
Miasto 44

Film o Powstaniu Warszawskim zrobiony z rozmachem jakiego nie powstydziliby się w Hollywood. Możemy być dumni.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pluton w Showmax
Pluton

Wojna nie jest piekłem. Jest o wiele gorsza. Wietnam to krwawy epizod w historii świata. Młody żołnierz pod wpływem zła i cierpienia, którego doświadcza, traci w Wietnamie duszę.

Dostępny w:
Szyfry wojny w Showmax
Szyfry wojny

Film opowiada historię Indian z plemienia Navaho, którzy z dumą służyli w armii USA w czasie II wojny światowej jako szyfranci. Do kodowania wiadomości używali swojego ojczystego języka.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
The Hurt Locker. W pułapce wojny w Showmax
The Hurt Locker. W pułapce wojny

Nagrodzona Oscarem opowieść o pracy amerykańskich saperów podczas wojny w Iraku. Dla niektórych żołnierzy codzienne ryzykowanie życia jest jak narkotyk. Uzależnieni od adrenaliny przekraczają kolejne granice i tracą resztki człowieczeństwa.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
W ciemności w Showmax
W ciemności

Bohaterowie II wojny światowej nie zawsze mają twarz herosów z karabinem. Drobny łotrzyk ze Lwowa pokazuje swoją prawdziwą wartość, gdy pomimo niebezpieczeństwa chroni Żydów w miejskich kanałach.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Walkiria w Showmax
Walkiria

Co by było gdyby zamach na Hitlera jednak się powiódł? Czemu się nie udał? Na tym podobne pytania odpowiada Walkiria. W roli niedoszłego zamachowca – Tom Cruise.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wojna Harta w Showmax
Wojna Harta

Pułkownik McNamara jest najwyższym rangą żołnierzem w niemieckim obozie jenieckim. Mimo że warunki są surowe, snuje plan prywatnej wojny i czeka na stosowny moment, by zaatakować wroga.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zgoda w Showmax
Zgoda

Ostatnie dni II wojny światowej. Anna jest więźniarką w polskim obozie pracy. Zakochany w niej Franek przystaje do komunistów, by ratować dziewczynę. Nie wie, że jego niemiecki przyjaciel Erwin - również więzień obozu - też jest zakochany w Annie.

Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie filmów w Showmax: akcja dramat komedia romans thriller wojenny
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są filmy różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii wojenny. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry