Reklama

Seriale kryminał w Showmax Polska (pozycje: 13)

3 dni Kondora w Showmax
3 dni Kondora

Serialowa adaptacja szpiegowskiego thrillera z Robertem Redfordem. Analityk CIA odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany. Musi teraz uciekać, bo sam staje się celem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dexter w Showmax
Dexter

W latach swojej świetności serial Dexter był tematem akademickich dyskusji na temat granic między dobrem a złem. Robi wrażenie, prawda? Produkcja opowiada o sympatycznym młodym człowieku, który zaspokaja głód mordowania, zabijając typów spod ciemnej gwiazdy. Ma swój kodeks, według którego wybiera kolejne ofiary. Mimo to już po pierwszych odcinkach Dexter Morgan staje się naszym ulubionym bohaterem telewizyjnym, z którym sympatyzujemy z całej siły. A przecież jest tak naprawdę zwyrodniałym seryjnym mordercą. Fabuła prowadzi nas wąską ścieżką ku prawdzie o człowieczeństwu. Dzieło wybitne.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Fargo w Showmax
Fargo

Ewan McGregor w podwójnej roli. Dwóch braci. Jeden jest człowiekiem sukcesu, drugi życiowym nieudacznikiem. Zazdrość rodzi zawiść, a od tej już prosta droga do morderstwa. Witamy ponownie w Fargo!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Haven w Showmax
Haven

Małe miasteczko, mroczne tajemnice jego mieszkańców, zjawiska paranormalne i główna bohaterka nosząca w sobie traumę z dzieciństwa. Świetna propozycja dla widzów starszych i trochę młodszych.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Żona idealna w Showmax
Żona idealna

Idealny serial prawniczy. Serial jest tak błyskotliwy i nowatorski, że przelatujemy przez niego ze szczęką na kolanach. Ze świeczką szukać drugiej takiej mocnej kobiecej roli. Alicia Florrick rządzi!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Luther w Showmax
Luther

Sherlock i Colombo mogą przejść na emeryturę, bo nadchodzi Luther. Twardy jak skała, zimny jak stal. Skuteczny, bezwzględny i tajemniczy. Wygląd Idrisa Elby tylko potęguje efekt. Luther to idealny śledczy naszych czasów. Do tego jest pełen wewnętrznych sprzeczności, targających nim demonów i niekontrolowanych emocji. Świetna postać na długi, mroczny, kryminalny serial. Aż chce się zrobić drinka i usiąść przed telewizorem. Klimat pierwsza klasa.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mr. Robot w Showmax
Mr. Robot

Poznaj Elliota. Z jednej strony korporacyjny informatyk, z drugiej niebezpieczny haker. Geniusz, wcielający się w nocnego mściciela, a zarazem introwertyk z problemami. Czy taki człowiek jest w stanie rozpocząć rewolucję?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Prawda o sprawie Harry'ego Queberta w Showmax
Prawda o sprawie Harry'ego Queberta

Serial „Prawda o sprawie Harry’ego Queberta” opowiada historię pisarza Harry’ego Queberta (Patrick Dempsey), który zostaje oskarżony o morderstwo. W jego ogrodzie zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny.

Dostępny w:
Ripper Street w Showmax
Ripper Street

Ach, ten wiktoriański Londyn. Mroczne zaułki, śmierdzące knajpy, zbiry, łajdacy i szulerzy. A pośród nich oni – policjanci z Dywizji H, którzy próbują ogarnąć całe to londyńskie szambo. Wychodzi im to z różnym skutkiem, dzięki czemu widz ma niezły ubaw.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
SS-GB w Showmax
SS-GB

Jesteś fanem alternatywnej historii? Zobacz świat w którym to Naziści wygrali II Wojnę Światową a bohaterowie stają przed dramatycznym wyborem: kolaboracja albo ruch oporu.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Tajemnice Laketop w Showmax
Tajemnice Laketop

W serialu autorstwa Jane Campion dręczona traumatycznymi wspomnieniami detektyw Robin Griffin prowadzi śledztwo w niezwykle skomplikowanej sprawie.

Dostępny w:
The Kettering Incident w Showmax
The Kettering Incident

Uwielbiasz niewyjaśnione zagadki, sekrety i znaki zapytania? Nad australijską mieściną Kettering unosi się eteryczny duch czegoś nienazwanego i ponadnaturalnego. Oglądając ten serial, widz podświadomie odnosi wrażenie, że „coś wisi w powietrzu” i nieraz poczuje ciarki na plecach.

Dostępny w:
Uwikłana w Showmax
Uwikłana

Jennifer Lopez wraca na mały ekran. Zawiodą się jednak ci, którzy spodziewają się kolejnej komedii romantycznej. W Uwikłanej chodzi o coś zupełnie innego. Serial opowiada poruszającą historię skorumpowanych policjantów, którzy zostają uwikłani w wojnę pomiędzy FBI a mafią. JLo gra jedną z najlepszych ról w swoim życiu – wciela się tu w postać policjantki, która jest mocno związana z miejscowym gangsterem (Ray Liotta), kiedy nagle zostaje informatorem FBI i musi zacząć grać na dwa fronty. Naprawdę warto.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie seriali w Showmax: dramat kryminał sf i fantasy thriller
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii kryminał. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry