Reklama

Seriale thriller w Showmax Polska (pozycje: 8)

3 dni Kondora w Showmax
3 dni Kondora

Serialowa adaptacja szpiegowskiego thrillera z Robertem Redfordem. Analityk CIA odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany. Musi teraz uciekać, bo sam staje się celem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Berlin Station w Showmax
Berlin Station

Manipulacje, oszustwa, praca pod przykrywką – to dzień powszedni dla agentów CIA. Jeden z nich przybywa właśnie do tajnej placówki w Berlinie i wpada w sieć intryg, spisków i prowokacji.

Dostępny w:
Darknet w Showmax
Darknet

Lubisz się bać? Chcesz zobaczyć, jak zwykli ludzie doświadczają niepokojących, a czasem przerażających zdarzeń? Jeśli tak, to Darknet czeka na Ciebie!

Dostępny w:
Extant: Przetrwanie w Showmax
Extant: Przetrwanie

Halle Berry to przepiękna aktorka, która nie osiągnęła oszałamiającego sukcesu w Hollywood. Aby przedłużyć swoje 5 minut popularności, postanowiła wrócić do telewizji i wystąpić w głównej roli serialu Extant. Czas pokazał, że był to bardzo dobry krok. Twórcy promowali swoje dzieło jako duży projekt. Coś w tym jest. W Extant wszystko jest duże – budżet, liczba postaci i wielowątkowa historia science fiction. Każda z tych rzeczy robi DUŻE wrażenie. Pod serialem podpisał się między innymi sam Steven Spielberg, co powinno być DUŻĄ rekomendacją. Są kosmici, sztuczna inteligencja, tajne rządowe projekty. Wszystkiego po trochu, ale bez zbędnego przepychu. Ogląda się to wszystko z DUŻĄ przyjemnością, a Halle Berry znów błyszczy urodą i talentem. DUŻO dobrego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Fargo w Showmax
Fargo

Ewan McGregor w podwójnej roli. Dwóch braci. Jeden jest człowiekiem sukcesu, drugi życiowym nieudacznikiem. Zazdrość rodzi zawiść, a od tej już prosta droga do morderstwa. Witamy ponownie w Fargo!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Klucz Salamandry w Showmax
Klucz Salamandry

Naukowcy, badający na odległej wyspie właściwości regeneracyjne salamandry, znikają w tajemniczych okolicznościach. Według ustaleń ekipy ratunkowej odkryli oni śmiertelnego wirusa, którego rozprzestrzenienie się grozi pandemią.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nocny recepcjonista w Showmax
Nocny recepcjonista

Przebiegły handlarz bronią trafia na twardego przeciwnika. Pewien recepcjonista chce za wszelką cenę wsadzić do więzienia tego niebezpiecznego przestępcę. W rolach głównych doktor House i Loki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wolf Creek w Showmax
Wolf Creek

Amerykańska studentka jako jedyna z rodziny przeżywa masakrę dokonaną przez psychopatycznego mordercę Micka Taylora. Po dojściu do siebie dziewczyna postanawia za wszelką cenę odnaleźć oprawcę i pomścić śmierć bliskich.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie seriali w Showmax: kryminał sf i fantasy thriller
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii thriller. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry