Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 6 stycznia 2020 (Poniedziałek)? [2020-01-06]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-04 02:21)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 6 stycznia 2020 (Poniedziałek)? [2020-01-06]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 6 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 6 stycznia 2020 [2020-01-06]

2020-01-06 19:25 Gorączka złota w ATM Rozrywka / rok: 1925 / czas: 95 min.

Plakat Gorączka złota Rok 1898, ludzi ogarnęła gorączka złota, każdy, kto może, ściąga do Klondike. Na Alaskę przybywa również Charlie. W czasie burzy śnieżnej chroni się w napotkanej chacie i przy tej okazji poznaje dwóch ludzi znanych w całej okolicy: dobrego "Wielkiego" Jima i złego "Czarnego" Larsena. Odcięci przez nawałnicę i śniegi, przeżywają tam ciężkie chwile, gdy zaczyna im brakować żywności. Zdesperowany Larsen wyrusza w końcu na poszukiwanie jedzenia, a oszalały z głodu Jim omal nie zostaje kanibalem.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Georgia Hale, Mack Swain, Tom Murray, Henry Bergman

Gorączka złota (film 1925) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-06 20:05 MEGA HIT - Królestwo niebieskie w Polsat / rok: 2005 / czas: 145 min.

Plakat MEGA HIT - Królestwo niebieskie Akcja filmu toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Po stracie żony i syna, kowal Balian (Orlando Bloom) traci także wiarę w Boga. Jego życie zmieniają jednak odwiedziny słynnego rycerza, Godfryda z Ibelinu (Liam Neeson), ojca Baliana. Obaj wyruszają w drogę do Ziemi Świętej, w której panuje chwilowy rozejm między chrześcijanami i muzułmanami. Podczas tej podróży, pod wpływem ojca, Balian przeistacza się w prawdziwego rycerza. W Jerozolimie spotyka go jednak kolejna tragedia...
Reżyseria: Ridley Scott
Obsada: Orlando Bloom, Eva Green, Jeremy Irons, Marton Csokas, Brendan Gleeson

Królestwo niebieskie - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-06 21:00 Przypadkowa dziewczyna w Nowa TV / rok: 1998 / czas: 99 min.

Plakat Przypadkowa dziewczyna Dwa warianty życia Helen. W pierwszym zdąża na metro i odkrywa zdradę chłopaka, w drugim się spóźnia.
Reżyseria: Peter Howitt
Obsada: Gwyneth Paltrow, John Hannah, John Lynch, Jeanne Tripplehorn, Zara Turner

Przypadkowa dziewczyna - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-06 22:05 Duch w TVN 7 / rok: 1982 / czas: 114 min.

Plakat Duch Szczęśliwa rodzina przeprowadza się do wymarzonego domu. Po pewnym czasie zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy. Upiorne drzewo stojące za oknem próbuje zjeść chłopca, a mała dziewczynka oglądając telewizję zostaje porwana przez tytułowego ducha. Rodzice dziewczynki postanawiają wezwać na pomoc parapsychologów, którzy odkrywają, że ich dom stoi na starym indiańskim cmentarzu.
Reżyseria: Tobe Hooper
Obsada: Craig T. Nelson, JoBeth Williams, Beatrice Straight, Dominique Dunne, Oliver Robins

Duch - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-06 22:30 Krwawy diament w TVN / rok: 2006 / czas: 143 min.

Plakat Krwawy diament Akcja filmu "Krwawy diament" rozgrywa się w czasach wojny domowej w 1990 roku w Sierra Leone. Jest to historia przemytnika z RPA Danny’ego Archera i Solomona Vandy’ego, rybaka z ludu Mende. Losy tych mężczyzn zostają ze sobą związane, gdy wspólnie postanawiają wyruszyć na poszukiwanie rzadkiego różowego diamentu, który mógłby zmienić życie każdego z nich. Odsiadując wyrok za przemyt, Archer dowiaduje się, że Solomon – który został odebrany rodzinie i zmuszony do pracy na polach diamentowych – znalazł i ukrył niezwykły kamień. Z pomocą Maddy Bowen, amerykańskiej dziennikarki, której idealistyczne przekonania stają się coraz mniej radykalne w miarę pogłębiania się romansu z Archerem, obydwaj bohaterowie ruszają na wyprawę przez tereny ogarnięte rebelią. To podróż, która może uratować rodzinę Solomona, a Archerowi dać drugą szansę, na którą, jak mu się zdawało, nie mógł już liczyć.
Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Jennifer Connelly, Kagiso Kuypers, Arnold Vosloo

Krwawy diament - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-06 22:30 Slumdog. Milioner z ulicy w TV Puls / rok: 2008 / czas: 120 min.

Plakat Slumdog. Milioner z ulicy Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania...
Reżyseria: Danny Boyle
Obsada: Dev Patel, Freida Pinto, Anil Kapoor, Mia Drake Inderbitzin, Saurabh Shukla

Slumdog, milioner z ulicy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-06 23:05 127 godzin w Super Polsat / rok: 2010 / czas: 94 min.

Plakat 127 godzin Najnowszy film Danny'ego Boyle'a, wyróżnionego Oscarem za "Slumdog. Milioner z ulicy", to ekranizacja książki Arona Ralstona. Dramatyczne przeżycia młodego alpinisty, który podczas samotnej wędrówki zostaje uwięziony w rozpadlinie skalnej w niedostępnych górach Utah i jest zmuszony do desperackiej walki o przetrwanie.
Reżyseria: Danny Boyle
Obsada: James Franco, Kate Mara, Amber Tamblyn, Clémence Poésy, Lizzy Caplan

127 godzin - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-06 23:15 Terminator 3: Bunt maszyn w Polsat / rok: 2003 / czas: 109 min.

Plakat Terminator 3: Bunt maszyn Minęło dziesięć lat od czasu kiedy z pomocą Johna Connora udało się powstrzymać Dzień Sądu - dzień, w którym działające w sieci maszyn o wysokim stopniu zorganizowania i rozwoju - Skynet, miały osiągnąć etap samoświadomości i zniszczyć rodzaj ludzki. Ale graniczna data 29 sierpnia 1997 nadeszła i przeszła dla losów świata niezauważalnie, nie licząc dwóch nieudanych ataków ze strony Skynetu na życie Connora, co miało dać początek ostatecznej rozgrywce z ludzkością. Obecnie 22 letni Connor żyje praktycznie z dnia na dzień - bez domu, bez kart kredytowych, telefonu i pracy. Nigdzie nie ma żadnego śladu jego istnienia. Żadnego sposobu, w który Skynet mógłby go namierzyć. Do czasu...
Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews

Terminator 3: Bunt maszyn - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 6 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry