Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 19 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-19]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-19 23:41)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 19 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-19]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 19 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 19 lutego 2020 [2020-02-19]

2020-02-19 20:00 Furia w TV Puls / rok: 2014 / czas: 134 min.

Plakat Furia Kwiecień 1945 roku. Alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerują wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga.
Reżyseria: David Ayer
Obsada: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña, Jon Bernthal

Furia (film 2014) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-19 20:00 Rzeka tajemnic w TVN 7 / rok: 2003 / czas: 138 min.

Plakat Rzeka tajemnic Jimmy Markum (Sean Penn), Dave Boyle (Tim Robbins) and Sean Devine (Kevin Bacon) pochodzą z robotniczych rodzin. Znają i przyjaźnią się od dziecka, kiedy to razem wychowywali się w niespokojnej bostońskiej dzielnicy. W ich życiu nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego, aż do momentu, kiedy jeden z nich wsiadł do niewłaściwego samochodu. Porwanie Davida Boyle'a zmieniło wszystko. Ich przyjaźń została zachwiana, chłopcy oddalili się od siebie. 25 lat później ich drogi ponownie się łączą za sprawą innego tragicznego wydarzenia - morderstwa dziewiętnastoletniej córki Jimmy'iego. Seanowi, który został policyjnym detektywem, zostaje powierzona sprawa brutalnego morderstwa. Wraz ze swoim partnerem z policji (Laurence Fishburne) rozpoczyna dochodzenie. Ich głównym podejrzanym jest... Dave Boyle.
Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Sean Penn, Tim Robbins, Kevin Bacon, Laurence Fishburne, Marcia Gay Harden

Rzeka tajemnic - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-19 21:00 Prawo Bronxu w Nowa TV / rok: 1993 / czas: 121 min.

Plakat Prawo Bronxu Chłopak zapewnia sobie sympatię i szacunek gangstera, nie wydając go policji. Powoli wchodzi w świat przestępczy, co nie podoba się jego ojcu.
Reżyseria: Robert De Niro
Obsada: Robert De Niro, Chazz Palminteri, Lillo Brancato, Francis Capra, Taral Hicks

Prawo Bronxu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-19 22:00 Ofiary wojny w Stopklatka TV / rok: 1989 / czas: 113 min.

Plakat Ofiary wojny Pod koniec lat 60. Eriksson (Michael J. Fox), szczęśliwy mąż i ojciec, zgłasza się na ochotnika do wojska i zostaje wysłany do Wietnamu. Trafia do oddziału Tony'ego Meserve'a (Sean Penn), pewnego siebie, cynicznego sierżanta. Podczas jednej z akcji oddział traci jednego z ludzi. Rozwścieczeni śmiercią kolegi żołnierze postanawiają porwać, zgwałcić i zamordować wietnamską dziewczynę. Ich decyzja spotyka się ze sprzeciwem Erikssona, który musi wybierać pomiędzy lojalnością wobec kolegów a własnym poczuciem moralności.
Reżyseria: Brian De Palma
Obsada: Michael J. Fox, Sean Penn, Don Harvey, John C. Reilly, John Leguizamo

Ofiary wojny - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-19 22:55 Wszystko stracone w TVN 7 / rok: 2013 / czas: 106 min.

Plakat Wszystko stracone Po przebudzeniu bezimienny żeglarz (Robert Redford), który wybrał się na samotny rejs po Oceanie Indyjskim, zauważa że jego statek zderzył się z kontenerem i zaczyna powoli nabierać wody. Pomimo nabytego doświadczenia a także skutecznego załatania dziury w kadłubie, ledwo udaje mu się przetrwać sztorm. Rozpoczyna się desperacka walka o życie.
Reżyseria: J. C. Chandor
Obsada: Robert Redford

Wszystko stracone - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-19 23:00 Sypiając z wrogiem w Super Polsat / rok: 1991 / czas: 99 min.

Plakat Sypiając z wrogiem Młoda atrakcyjna Laura jest od trzech lat żoną Martina Bourneya. Mąż obstawiony faksami i komputerami, zarabia duże pieniądze. Mieszkają na pustym wybrzeżu kalifornijskim w futurystycznej willi. Pozornie Burneyowie wydają się idealną parą. Pedantyczny Martin sprawia wrażenie szarmanckiego mężczyzny opiekującego się Laurą, ale w rzeczywistości jest sadystą, który traktuje żonę jak swą własność.
Reżyseria: Joseph Ruben
Obsada: Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson, Elizabeth Lawrence, Kyle Secor

Sypiając z wrogiem - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-19 23:40 Prawdziwa jazda w TVN / rok: 2014 / czas: 100 min.

Plakat Prawdziwa jazda Ben (Kevin Hart) jest ochroniarzem w liceum. Od dwóch lat stara się przekonać detektywa Jamesa (Ice Cube), że jest kimś więcej, niż tylko uzależnionym od gier nieudacznikiem, niegodnym ręki jego siostry. Kiedy młody dostaje się do akademii policyjnej, w końcu nadarza się okazja, aby się wykazać. James zaprasza go na patrol, który definitywnie ma rozwiać jakiekolwiek wątpliwości i śmiertelnie zniechęcić Bena do wstąpienia do policji i związania się z jego siostrą. Nocna jazda po ulicach Atlanty prowadzi ich do najbardziej niebezpiecznego kryminalisty w okolicy, gdzie nowy partner detektywa udowodni, że jego niewyparzona gęba może być równie groźna, jak naładowane karabiny. opis dystrybutora
Reżyseria: Tim Story
Obsada: Ice Cube, Kevin Hart, John Leguizamo, Bruce McGill, Tika Sumpter

Prawdziwa jazda - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 00:40 Lekkie obyczaje - Zwariować ze szczęścia w TVP Kultura / rok: 2016 / czas: 116 min.

Plakat Lekkie obyczaje - Zwariować ze szczęścia Gadatliwa mitomanka i wrażliwa introwertyczka uciekają ze szpitala psychiatrycznego.
Reżyseria: Paolo Virzì
Obsada: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti, Anna Galiena, Tommaso Ragno

Zwariować ze szczęścia - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 19 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry