Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 20 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-20]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-20 23:37)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 20 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-20]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 20 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 20 lutego 2020 [2020-02-20]

2020-02-20 20:00 Sypiając z wrogiem w Super Polsat / rok: 1991 / czas: 99 min.

Plakat Sypiając z wrogiem Młoda atrakcyjna Laura jest od trzech lat żoną Martina Bourneya. Mąż obstawiony faksami i komputerami, zarabia duże pieniądze. Mieszkają na pustym wybrzeżu kalifornijskim w futurystycznej willi. Pozornie Burneyowie wydają się idealną parą. Pedantyczny Martin sprawia wrażenie szarmanckiego mężczyzny opiekującego się Laurą, ale w rzeczywistości jest sadystą, który traktuje żonę jak swą własność.
Reżyseria: Joseph Ruben
Obsada: Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson, Elizabeth Lawrence, Kyle Secor

Sypiając z wrogiem - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 20:00 Taxi 3 w TV Puls / rok: 2003 / czas: 84 min.

Plakat Taxi 3 Daniel (Samy Naceri) i Emilian (Frédéric Diefenthal) znowu powracają na nasze ekrany. Tym razem w stylu lepszym niż to było w części 2. Znowu mamy do czynienia z Azjatami, tyle że tym razem bandyci przebrani są za mikołajów. Niemożność złapania od 8 miesięcy owych bandytów powoduje, że Emilian cierpi na bezsenność i w ogóle nie zauważa zmian zachodzących w jego najbliższym otoczeniu. Daniel natomiast przeżywa kryzys swego związku, dziewczyna (Marion Cotillard) chce się od niego wyprowadzić, ponieważ w garażu więcej nie będzie mieszkać. Zbliżają się Święta, a gang mikołajów jest nadal nieuchwytny.
Reżyseria: Gérard Krawczyk
Obsada: Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Marion Cotillard, Emma Wiklund, Bernard Farcy

Taxi 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-20 20:00 Step Up III w TVN 7 / rok: 2010 / czas: 107 min.

Plakat Step Up III Luke (Rick Malambri) jest ulicznym tancerzem. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku Tu spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Jedyną rodziną Luke'a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, przygotowując się do pokonania swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowych tancerzy, którzy dołączą do grupy i pomogą mu wygrać turniej. Od tej batalii zależy ich życie. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose'a (znany ze "Step Up 2" rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną zaczyna iskrzyć, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć zarówno ich miłość, jak i szansę na wygranie mistrzostw.
Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Joe Slaughter, Sharni Vinson, Alyson Stoner

Step Up 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 20:00 Premiera Godziny - Wyścig z czasem w Stopklatka TV / rok: 2013 / czas: 97 min.

Plakat Godziny - Wyścig z czasem Nowy Orlean. Nolan Hayes przybywa do szpitala, kiedy dowiaduje się, że jego ciężarna żona, Abigail, uległa wypadkowi. W wyniku przedwczesnego porodu na świat przychodzi dziewczynka, która zostaje podłączona do respiratora pomagającego oddychać, a komplikacje poporodowe sprawiają, że Abigail umiera. W międzyczasie miasto pustoszy potężny huragan Katrina, wymuszając ewakuacje szpitala. Nolan nie zamierza jednak go opuszczać i decyduje się pozostać z córeczką, która nie przetrwa poza komorą wentylacyjną. W obliczu rosnącego poziomu wody i braku zasilania ojciec walczy nie tylko o utrzymanie dziecka przy życiu, ale i o przetrwanie.
Reżyseria: Eric Heisserer
Obsada: Paul Walker, Génesis Rodríguez, Nick Gomez, Tony Bentley, Judd Lormand

Godziny - Wyścig z czasem - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 20:45 Filmowe czwartki - Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem. w TVP2 HD / rok: 2017 / czas: 108 min.

Plakat Filmowe czwartki - Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem. Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech – rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny – jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?
Reżyseria: Janus Metz Pedersen
Obsada: Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Tuva Novotny, Leo Borg

Borg|McEnroe. Między odwagą a szaleństwem - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-20 22:20 Prestiż w TVN 7 / rok: 2006 / czas: 130 min.

Plakat Prestiż Tajemnicza opowieść o dwóch iluzjonistach między którymi rodzi się zażarta rywalizacja, która przeradza się w wojnę na sztuczki i nieposkromione pragnienie odkrycia tajemnic zawodowych rywala. Gdy nadchodzi chwila konfrontacji obu bohaterów - odwagi z pragnieniem, estradowego talentu z nauką i ambicji z przyjaźnią - skutki stają się śmiertelnie niebezpieczne.
Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Scarlett Johansson, Andy Serkis

Prestiż - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 23:20 Nadbagaż w TV Puls / rok: 1997 / czas: 101 min.

Plakat Nadbagaż Pełna temperamentu Emily T. Hope (Alicia Silverstone) zaniedbywana uczuciowo przez ojca, chcąc zwrócić na siebie jego uwagę organizuje własne porwanie. Jednak zanim misterny plan przynosi oczekiwany skutek, jej samochód zostaje skradziony - z Emily w środku - przez zawodowego złodzieja samochodów Vincenta Roche (Benicio Del Toro). Vincent zaczyna sobie zdawać sprawę, że ukradł o wiele więcej niż zamierzał. Emocje związane z tą zabawną i romantyczną sytuacją rosną, kiedy wuj Emily, były pracownik CIA (Christopher Walken), zaczyna ich tropić.
Reżyseria: Marco Brambilla
Obsada: Alicia Silverstone, Benicio del Toro, Christopher Walken, Jack Thompson, Harry Connick Jr.

Nadbagaż - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 23:25 Dziewięć miesięcy w Polsat / rok: 1995 / czas: 103 min.

Plakat Dziewięć miesięcy Samuel boi się zobowiązań. Wpada w panikę, gdy jego dziewczyna zachodzi w ciążę.
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Hugh Grant, Julianne Moore, Tom Arnold, Joan Cusack, Jeff Goldblum

Dziewięć miesięcy - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 20 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry