Reklama

Andy Serkis - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Andy Serkis występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Andy Serkis

Reklama

Andy Serkis do zobaczenia przed lub za kamerą w: Alex Rider: Misja Stormbreaker, Atramentowe serce, Avengers: Czas Ultrona, Błogosławiona, Czarna Pantera, Dziś 13, jutro 30, Einstein i Eddington, Ewolucja planety małp, Geneza planety małp, Gwiezdne wojny: Część VII - Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Hobbit: Niezwykła podróż, King Kong, Neandertalczycy: poznaj swoich przodków, Opowieść wigilijna (serial 2019), Pełnia życia, Prestiż, Przygody Tintina, W Brighton, W Brigthon, Wojna o planetę małp, Wpuszczony w kanał, Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca pierścieni: Dwie wieże, Władca pierścieni: Powrót króla.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Andy Serkis


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Andy Serkis z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry