Reklama

Co obejrzeć w telewizji 20 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-20]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-20 23:37)
Co obejrzeć w telewizji 20 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-20]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 20 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 20 lutego 2020 [2020-02-20]

2020-02-20 20:00 Zwyczajna przysługa w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Zwyczajna przysługa Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding, Andrew Rannells, Rupert Friend

Zwyczajna przysługa - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 20:00 Siedem dusz w Paramount Channel Polska / rok: 2008 / czas: 123 min.

Plakat Siedem dusz Will Smith wcielił się w rolę mężczyzny, który w wypadku samochodowym powoduje śmierć sześciu osób i traci ukochaną. Dręczony poczuciem winy nie potrafi odtąd żyć normalnie i postanawia odkupić swoją winę. A ponieważ był sprawcą wypadku cena, jaką przyjdzie mu zapłacić będzie najwyższa.
Reżyseria: Gabriele Muccino
Obsada: Will Smith, Rosario Dawson, Sarah Jane Morris, Woody Harrelson, Michael Ealy

Siedem dusz - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-20 20:00 Step Up III w TVN 7 / rok: 2010 / czas: 107 min.

Plakat Step Up III Luke (Rick Malambri) jest ulicznym tancerzem. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku Tu spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Jedyną rodziną Luke'a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, przygotowując się do pokonania swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowych tancerzy, którzy dołączą do grupy i pomogą mu wygrać turniej. Od tej batalii zależy ich życie. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose'a (znany ze "Step Up 2" rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną zaczyna iskrzyć, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć zarówno ich miłość, jak i szansę na wygranie mistrzostw.
Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Joe Slaughter, Sharni Vinson, Alyson Stoner

Step Up 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 21:00 Rocky 3 w TNT / rok: 1982 / czas: 99 min.

Plakat Rocky 3 Obecnie mistrz świata, Rocky Balboa żyję w luksusie i walczy tylko z zawodnikami, którzy nie stanowią dla niego większego zagrożenia na ringu. Spokojne i dostatnie życie zostanie zachwiane w momencie gdy potężny młody zawodnik Clubber Lang wyzywa go na pojedynek. Po łomocie, który otrzymał od Langa, mistrz zwraca się z prośbą do dawnego rywala Apollo Creed'a, by ten pomógł mu odzyskać formę na rewanż z Langiem.
Reżyseria: Sylvester Stallone
Obsada: Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young, Carl Weathers, Burgess Meredith

Rocky 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 21:00 Romantyczny czwartek: Brzydka prawda w Polsat Film / rok: 2009 / czas: 96 min.

Plakat Romantyczny czwartek: Brzydka prawda Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.
Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Katherine Heigl, Gerard Butler, Eric Winter, Bree Turner, Nick Searcy

Brzydka prawda - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-20 21:25 To nie jest kraj dla starych ludzi w Cinemax2 / rok: 2007 / czas: 122 min.

Plakat To nie jest kraj dla starych ludzi Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele
Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald

To nie jest kraj dla starych ludzi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 21:55 Labirynt w CANAL+ FILM / rok: 2013 / czas: 153 min.

Plakat Labirynt Jak daleko można się posunąć, by chronić swoją rodzinę? Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo

Labirynt - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-20 22:20 Prestiż w TVN 7 / rok: 2006 / czas: 130 min.

Plakat Prestiż Tajemnicza opowieść o dwóch iluzjonistach między którymi rodzi się zażarta rywalizacja, która przeradza się w wojnę na sztuczki i nieposkromione pragnienie odkrycia tajemnic zawodowych rywala. Gdy nadchodzi chwila konfrontacji obu bohaterów - odwagi z pragnieniem, estradowego talentu z nauką i ambicji z przyjaźnią - skutki stają się śmiertelnie niebezpieczne.
Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Scarlett Johansson, Andy Serkis

Prestiż - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 20 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry