Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 1 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-01]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-01 23:58)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 1 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-01]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 1 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 1 lipca 2020 [2020-07-01]

2020-07-01 20:00 Sztandar chwały w TVN 7 / rok: 2006 / czas: 132 min.

Plakat Sztandar chwały Film reżyserowany przez Clinta Eastwooda opowiada historię żołnierza Johna Bradleya, który 19 lutego 1945 roku uczestniczył w ataku na małą, skalistą wyspę Iwo Jima na Pacyfiku, mającą kluczowe znaczenie jako zaplecze dla planowanej inwazji USA na Japonię. Bitwa o wyspę trwała prawie miesiąc, a zginęło w niej 22 tysiące Japończyków i prawie 7 tysięcy Amerykanów. Bradleyowi udało się dotrwać do jej końca, a w ostatnim dniu, wraz z sześcioma innymi żołnierzami, zatknął amerykańską flagę na szczycie góry Suribachi. Fotografia upamiętniająca to zdarzenie stała się najsłynniejszą fotografią wojenną. John Bradley, przez całe życie ani słowem nie wspomniał rodzinie o swoich wojennych czynach. Dopiero po śmierci weterana w 1994 roku jego syn odkrył przeszłość ojca. I właśnie na podstawie książki "Flags of Our Fathers: Heroes of Iwo Jima" James BradleyJamesa Bradleya jest oparty ten film.
Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Ryan Phillippe, Adam Beach, Jesse Bradford, John Benjamin Hickey, John Slattery

Sztandar chwały - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 20:00 Dziewczyny z kalendarza w Super Polsat / rok: 2003 / czas: 108 min.

Plakat Dziewczyny z kalendarza Chris i Annie przyjaźnią się od lat, pomimo odmiennych charakterów i temperamentów. Obie mieszkają w małej osadzie w Yorkshire. Po śmierci męża Annie na białaczkę, Chris występuje z inicjatywą by miejscowe koło Women's Institute przygotowało kalendarz na rok 2000. Z pozyskanych funduszy proponuje wesprzeć miejscowy szpital. Pomysł nie jest nowy, ale Chris chce go radykalnie unowocześnić: gospodynie mają wystąpić całkiem nago. Wieść o tym niezwykłym wydarzeniu podchwytują lokalne, a potem londyńskie, w końcu i amerykańskie media. W rezultacie kobiety wyruszają na hollywoodzkie promocyjne tournée, występują w telewizyjnych programach, bardzo interesuje się nimi prasa. Jednak to niespodziewane wejście w świat rozgłosu i blichtru ma także uboczne, niebezpieczne skutki. Przyjaźń Chris i Annie staje przed ciężką próbą.
Reżyseria: Nigel Cole
Obsada: Helen Mirren, Julie Walters, John Alderton, Linda Bassett, Annette Crosbie

Dziewczyny z kalendarza - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-01 20:05 Bad Boys w Polsat / rok: 1995 / czas: 118 min.

Plakat Bad Boys Tytułowi niegrzeczni chłopcy to dwaj czarnoskórzy policjanci z Miami. Obydwaj mają problem - z komendy głównej zostaje skradziona zarekwirowana gangsterom heroina warta, bagatela, 100 milionów dolarów. Bohaterowie dostają trzy doby na odzyskanie narkotyków - potem dobierze się im do skóry policyjny wydział wewnętrzny. Muszą też chronić seksownego świadka morderstwa - piękną Julię Mott, jedyną osobę, która może pogrążyć demonicznego sprawcę kradzieży heroiny.
Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Will Smith, Martin Lawrence, Téa Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano

Bad Boys - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 21:00 Morderstwo w Białym Domu w TVN / rok: 1997 / czas: 108 min.

Plakat Morderstwo w Białym Domu Detektyw prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa popełnionego w siedzibie prezydenta; ofiarą jest kobieta. Partnerką detektywa jest agentka służb specjalnych. Obydwoje odkrywają spisek, który może mieć katastrofalne skutki dla całego kraju.
Reżyseria: Dwight H. Little
Obsada: Wesley Snipes, Diane Lane, Alan Alda, Daniel Benzali, Dennis Miller

Morderstwo w Białym Domu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 21:55 Pachnidło: Historia mordercy w Stopklatka TV / rok: 2006 / czas: 147 min.

Plakat Pachnidło: Historia mordercy "W osiemnastym stuleciu żył we Francji człowiek, którego spośród jakże licznych w tej epoce genialnych i odrażających postaci zaliczyć wypada do najbardziej genialnych i najbardziej odrażających. (...) Nazywał się Jean-Baptiste Grenouille" "Pachnidło" Patrick Süskind "Pachnidło", adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, to historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany zmysłowym światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie, nie zawaha się zostać mordercą.
Reżyseria: Tom Tykwer
Obsada: Ben Whishaw, Simon Chandler, David Calder, Richard Felix, Birgit Minichmayr

Pachnidło: Historia mordercy - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-01 22:45 Dziewczyna z ekstraklasy w Polsat / rok: 2010 / czas: 104 min.

Plakat Dziewczyna z ekstraklasy Kirk jest pracownikiem lotniska. Wśród przyjaciół i rodziny to obiekt pośmieiwska, którzy uważają że stać go co najwyżej na przeciętną dziewczynę. Pewnego dnia Kirk, zwykły chłopak pracujący jako ochroniarz na lotnisku, spotyka swoją wymarzoną dziewczynę. O dziwo Molly zakochuje się w nim. Jednak żeby utrzymać związek Kirk będzie musiał poradzić sobie m.in. z byłą dziewczyną, swoja nieśmiałością, znajomymi oraz rodziną, którzy mogą pokrzyżować mu plany...
Reżyseria: Jim Field Smith
Obsada: Jay Baruchel, Alice Eve, Mike Vogel, Krysten Ritter, Debra Jo Rupp

Dziewczyna z ekstraklasy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 23:15 Złoto pustyni w TVN / rok: 1999 / czas: 114 min.

Plakat Złoto pustyni Czterech żołnierzy amerykańskich, podczas wojny w Iraku, postanawia na własną rękę zdobyć złoto Kuwejtu i bezpiecznie wrócić do bazy.
Reżyseria: David O. Russell
Obsada: George Clooney, Mark Wahlberg, Ice Cube, Spike Jonze, Cliff Curtis

Złoto pustyni - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 23:30 Koktajl w TV Puls / rok: 1988 / czas: 104 min.

Plakat Koktajl Brian Flanagan marzy o ekscytującej pracy i wielkich pieniądzach. Tymczasem rzeczywistość zmusza go do przyjęcia posady w barze na Manhattanie. Tam poznaje barmana Douga Coughlina, który uczy go zawodowych sztuczek. Pracują razem, tworząc zgrany duet, do momentu, gdy obrażony Brian wyjeżdża na Jamajkę. Po dwóch latach pracy na egzotycznej wyspie chłopak poznaje sympatyczną Jordan Mooney, z którą zaczyna się spotykać. Tymczasem niespodziewanie zjawia się Doug. Zakłada się z Brianem, że ten nie zdoła poderwać bogatej klientki.
Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Tom Cruise, Bryan Brown, Elisabeth Shue, Lisa Banes, Kelly Lynch

Koktajl - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 1 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry