Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 2 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-02]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-02 23:52)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 2 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-02]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 2 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 2 lipca 2020 [2020-07-02]

2020-07-02 20:00 Powiedzmy sobie wszystko w TVN 7 / rok: 2014 / czas: 103 min.

Plakat Powiedzmy sobie wszystko Czwórka rodzeństwa po przejściach i burzach dorosłego życia, wraca do rodzinnego domu, zmuszona na tydzień ponownie zamieszkać pod jednym dachem. Towarzyszy im ich nadopiekuńcza matka, a także zbieranina małżonków oraz byłych i niedoszłych partnerów. W gronie najbliższych osób rozliczają się z przeszłością i problemami w związkach, co ostatecznie, za sprawą przezabawnych i wzruszających wydarzeń, prowadzi do odbudowania nadszarpniętych relacji. Pojednaniu towarzyszy chaos, radość, smutek oraz przebaczenie, których można doświadczyć tylko w rodzinie — tej samej, która z jednej strony doprowadza nas do szaleństwa, a z drugiej przypomina o tym, kim naprawdę jesteśmy i co w nas najlepsze.
Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Jason Bateman, Tina Fey, Adam Driver, Rose Byrne, Corey Stoll

Powiedzmy sobie wszystko - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 20:00 Diabeł ubiera się u Prady w Polsat / rok: 2006 / czas: 109 min.

Plakat Diabeł ubiera się u Prady "Diabeł ubiera się u Prady" to ekranizacja powieści Lauren Weisberger, jednego a największych bestsellerów ostatnich lat. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem.
Reżyseria: David Frankel
Obsada: Anne Hathaway, Meryl Streep, Emily Blunt, Stanley Tucci, Simon Baker

Diabeł ubiera się u Prady - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-02 21:00 Premiera Daybreakers: Świt w Nowa TV / rok: 2009 / czas: 98 min.

Plakat Daybreakers: Świt Jest rok 2019. Od 10 lat tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry. Nowa rasa przejęła dominację na Ziemi. Ludzie są chwytani i hodowani jak zwierzęta, stając się niezbędnym pokarmem nowych stworzeń. Życie tych istot uzależnione jest od dostępu do krwi zdrowych ludzi, których na świecie ubywa. Kiedy gatunek ludzki jest bliski wymarcia, wśród wampirów pojawiają się obrońcy ostatnich ludzi. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: Michael Spierig, Peter Spierig
Obsada: Ethan Hawke, Sam Neill, Willem Dafoe, Claudia Karvan, Isabel Lucas

Daybreakers - Świt - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 21:30 Kino Mistrzów - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) w TVP Kultura / rok: 2014 / czas: 119 min.

Plakat Kino Mistrzów - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.
Reżyseria: Alejandro González Iñárritu
Obsada: Michael Keaton, Edward Norton, Emma Stone, Zach Galifianakis, Naomi Watts

Birdman - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 22:00 Kryzys to nasz pomysł w TVN / rok: 2015 / czas: 108 min.

Plakat Kryzys to nasz pomysł Mało popularny kandydat na prezydenta Boliwii zatrudnia do sztabu wyborczego ekipę amerykańskich specjalistów pod kierownictwem Jane "Calamity" Bodine (Bullock), błyskotliwej, choć neurotycznej pani strateg. Wkrótce na jej drodze staje odwieczny rywal, zatrudniony przez opozycję, odpychający Pat Candy (Thornton). Kampania zamienia się w ich osobistą potyczkę. Wszystkie chwyty są dozwolone, a liczy się tylko wygrana.
Reżyseria: David Gordon Green
Obsada: Sandra Bullock, Anthony Mackie, Billy Bob Thornton, Zoe Kazan, Scoot McNairy

Kryzys to nasz pomysł - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-02 22:00 Adrenalina 2 - Pod napięciem w Stopklatka TV / rok: 2009 / czas: 96 min.

Plakat Adrenalina 2 - Pod napięciem Płatny zabójca Chev Chelios wchodzi w konflikt z bezwzględnymi ludźmi chińskiej mafii. Zostaje porwany, a gdy odzyskuje przytomność, odkrywa, że jego serce zostało zastąpione sztucznym. Z rozmowy chirurgów wynika, że boss polecił utrzymać Cheva przy życiu, bo będą mu potrzebne kolejne narządy. Chelios ucieka oprawcom. Znajomy lekarz informuje go, że wszczepiono mu aparat zastępujący serce typu Avicor. Aby Artificial Heart System nie przestał działać, wymaga regularnych doładowań energią elektryczną _ zainstalowana bateria wystarcza na godzinę.
Reżyseria: Mark Neveldine, Brian Taylor
Obsada: Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Efren Ramirez, Julanne Chidi Hill

Adrenalina 2. Pod napięciem - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 22:15 Morderstwo doskonałe w TVN 7 / rok: 1998 / czas: 107 min.

Plakat Morderstwo doskonałe Reżyseria: Andrew Davis
Obsada: Michael Douglas, Gwyneth Paltrow, Viggo Mortensen, David Suchet, Sarita Choudhury

Morderstwo doskonałe - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 22:20 Wyznania zakupoholiczki w Polsat / rok: 2009 / czas: 104 min.

Plakat Wyznania zakupoholiczki Film prosty, łatwy ale zważywszy na to, że wcześniej czytałam książkę na podstawie której został nakręcony to nie jestem nim zachwycona. Wiele faktów zostało pominiętych i zmienionych. Polecam dla osób, które nie czytały książki ewentualnie przeczytają ją dopiero po obejrzeniu filmu.
Reżyseria: P.J. Hogan
Obsada: Isla Fisher, Hugh Dancy, Krysten Ritter, Joan Cusack, John Goodman

Wyznania zakupoholiczki - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 2 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry