Reklama

Co obejrzeć w telewizji 2 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-02]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-02 23:52)
Co obejrzeć w telewizji 2 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-02]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 2 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 2 lipca 2020 [2020-07-02]

2020-07-02 20:00 Forrest Gump w Paramount Channel Polska / rok: 1994 / czas: 142 min.

Plakat Forrest Gump "Forrest Gump" to romantyczna historia dokumentalno-fabularna. W roli tytułowej Tom Hanks - nierozgarnięty młody człowiek o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA, począwszy od swego dzieciństwa w latach 50-tych. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem - Forrest zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości swej przyjaciółki, Jenny Curran. W całym swym życiu Forrest niezamierzenie znajduje się twarzą w twarz z wieloma legendarnymi postaciami lat 50-tych, 60-tych i 70-tych. Wiedzie go to od boiska piłki nożnej, poprzez dżungle Wietnamu, Waszyngton, Chiny, Nowy Jork, do Luizjany - i w wiele innych miejsc - relacjonuje w swych poruszających i wstrząsających opowieściach
Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise, Mykelti Williamson, Sally Field

Forrest Gump - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 20:00 Diabeł ubiera się u Prady w Polsat / rok: 2006 / czas: 109 min.

Plakat Diabeł ubiera się u Prady "Diabeł ubiera się u Prady" to ekranizacja powieści Lauren Weisberger, jednego a największych bestsellerów ostatnich lat. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem.
Reżyseria: David Frankel
Obsada: Anne Hathaway, Meryl Streep, Emily Blunt, Stanley Tucci, Simon Baker

Diabeł ubiera się u Prady - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-02 20:00 Podejrzani w Cinemax / rok: 1995 / czas: 106 min.

Plakat Podejrzani Tytułowi "Podejrzani" to pięciu kryminalistów – Dean Keaton (Byrne), McManus (Baldwin), Todd Hockney (Pollak), Fenster (Del Toro) i Verbal Kint (Spacey). Są zamieszani w eksplozję statku, w wyniku której zginęło 27 osób i zniknęła kokaina o wartości 91 milionów dolarów. Świadkami tego wydarzenia są: ciężko poparzony węgierski imigrant, który twierdzi, że widział Keysera Soze, czyli samego diabła, i jeden z "podejrzanych" - kaleki kryminalista Verbal Kint. Verbal decyduje się, w zamian za nietykalność, opowiedzieć policji całą historię. Wraca pamięcią do momentu, kiedy wraz z pozostałymi "podejrzanymi" został aresztowany przez nowojorską policję, a później pracował z nimi, dokonując kilku napadów.
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Stephen Baldwin, Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Chazz Palminteri, Kevin Pollak

Podejrzani - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 21:00 Billy Elliot w CBS Europa / rok: 2000 / czas: 110 min.

Plakat Billy Elliot Billy Elliot to 11-latek wychowywany w górniczej rodzinie, gdzie prym wiodą surowy ojciec i brat. By wykrzesać w dorastającym chłopcu wzorzec męskości, ojciec zaprowadza go na trening boksu. Jednak Billy nie pała pasją do tego sportu. Przez przypadek trafia na lekcję tańca klasycznego, gdzie okazuje się, że ma wielki talent. Zaczyna naukę baletu pod czujnym okiem niespełnionej primadonny, pani Wilkinson, która marzy, by Billy został tancerzem Królewskiej Akademii Tańca. Czy mu się to uda i jak zareaguje ojciec, gdy dowie się, że jego syn zamienił rękawice bokserską na atłasowe baletki?
Reżyseria: Stephen Daldry
Obsada: Jamie Bell, Julie Walters, Jean Heywood, Jamie Draven, Gary Lewis

Billy Elliot - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 21:05 V jak Vendetta w FOX / rok: 2006 / czas: 132 min.

Plakat V jak Vendetta Adaptacja kultowego komiksu Alana Moore'a. Rzecz dzieje się w totalitarnej Anglii, gdzie społeczeństwo jest skutecznie zastraszane i manipulowane przez aparat władzy. Jedyną osobą, która nadal stawia opór, jest bojownik o wolność przebrany za osobę Guya Fawkesa - V (Hugo Weaving). V walczy z panującym ustrojem dokonując zamachów terrorystycznych na główne ośrodki przekazu i gmachy budynków rządowych. Pewnego dnia uwalnia z rąk agentów rządowych Evey Hammond (Natalie Portman). Evey odkrywa, iż wbrew powszechnemu uznaniu V nie jest terrorystą, lecz osobą w której skupiają się wszystkie idee, o których jej naród zapomniał. Od tej pory, od 5 Listopada V będzie kontynuował swoją krucjatę mszcząc się za swoje krzywdy i za cierpienia narodu prowadząc Anglię ku wolności.
Reżyseria: James McTeigue
Obsada: Natalie Portman, Hugo Weaving, Stephen Rea, Stephen Fry, John Hurt

V jak Vendetta - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-02 21:30 Kino Mistrzów - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) w TVP Kultura / rok: 2014 / czas: 119 min.

Plakat Kino Mistrzów - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.
Reżyseria: Alejandro González Iñárritu
Obsada: Michael Keaton, Edward Norton, Emma Stone, Zach Galifianakis, Naomi Watts

Birdman - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 21:50 To nie jest kraj dla starych ludzi w Cinemax / rok: 2007 / czas: 122 min.

Plakat To nie jest kraj dla starych ludzi Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele
Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald

To nie jest kraj dla starych ludzi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-02 22:45 Grand Budapest Hotel w Polsat Seriale / rok: 2014 / czas: 100 min.

Plakat Grand Budapest Hotel Film opowiada o przygodach Gustava H., legendarnego konsjerża w słynnym, w okresie międzywojennym, europejskim hotelu i Zero Moustafy, lobby boya, który stał się jego najbardziej zaufanym przyjacielem. Historia dotyczy kradzieży i odzyskania bezcennego renesansowego obrazu; szalonej batalii o ogromny, rodzinny majątek, okraszonej brawurowymi pościgami na motocyklach, pociągami, saniami i na nartach; a także najsłodszego z romansów - wszystko w przededniu dramatycznych zmian, które odcisną brutalne piętno na całym kontynencie.
Reżyseria: Wes Anderson
Obsada: Ralph Fiennes, Tony Revolori, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody

Grand Budapest Hotel - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 2 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry