Reklama

Co obejrzeć w telewizji 3 lipca 2020 (Piątek)? [2020-07-03]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-02 23:52)
Co obejrzeć w telewizji 3 lipca 2020 (Piątek)? [2020-07-03]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 3 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 3 lipca 2020 [2020-07-03]

2020-07-03 20:00 Avengers w Polsat / rok: 2012 / czas: 142 min.

Plakat Avengers Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.
Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson

Avengers - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 20:05 Mumia w TVN / rok: 1999 / czas: 124 min.

Plakat Mumia Komedia grozy, której akcja rozpoczyna się w starożytnym Egipcie. Kapłan Ozyrysa sprzeniewierza się faraonowi, zostaje żywcem zabalsamowany i zamknięty w szczelnym sarkofagu. Trzy tysiące lat później do jego grobu docierają poszukiwacze skarbów oraz wyprawa uczonych egiptologów. Mumia wydostaje się z zamknięcia, pragnie zemsty na rodzaju ludzkim.
Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Oded Fehr, Arnold Vosloo

Mumia - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-03 21:00 Grand Budapest Hotel w Polsat Seriale / rok: 2014 / czas: 100 min.

Plakat Grand Budapest Hotel Film opowiada o przygodach Gustava H., legendarnego konsjerża w słynnym, w okresie międzywojennym, europejskim hotelu i Zero Moustafy, lobby boya, który stał się jego najbardziej zaufanym przyjacielem. Historia dotyczy kradzieży i odzyskania bezcennego renesansowego obrazu; szalonej batalii o ogromny, rodzinny majątek, okraszonej brawurowymi pościgami na motocyklach, pociągami, saniami i na nartach; a także najsłodszego z romansów - wszystko w przededniu dramatycznych zmian, które odcisną brutalne piętno na całym kontynencie.
Reżyseria: Wes Anderson
Obsada: Ralph Fiennes, Tony Revolori, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody

Grand Budapest Hotel - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 21:00 Legenda telewizji w HBO2 / rok: 2004 / czas: 94 min.

Plakat Legenda telewizji Akcja filmu toczy się w latach 70. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka (Christina Applegate). Już na samym początku oboje nie darzą się sympatią i zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie zmienia się w wojnę.
Reżyseria: Adam McKay
Obsada: Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, David Koechner, Steve Carell

Legenda telewizji - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 21:25 Zwyczajna przysługa w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Zwyczajna przysługa Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding, Andrew Rannells, Rupert Friend

Zwyczajna przysługa - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-03 22:20 Zakładnik w Paramount Channel Polska / rok: 2004 / czas: 120 min.

Plakat Zakładnik Akcja filmu M. Manna rozgrywa się w Los Angeles. Główny bohater Max (J. Foxx), zarabiający na życie jako nocny taksówkarz, zabiera pasażera, którym okazuje się płatny zabójca (T. Cruise). Zmusza on kierowcę, by ten, wożąc go od jednego miejsca do drugiego, pomógł mu w wykonaniu pięciu zleceń. Przed Maxem stanie zadanie uratowania własnego życia i ostatniej ofiary mordercy.
Reżyseria: Michael Mann
Obsada: Tom Cruise, Jamie Foxx, Jada Pinkett Smith, Mark Ruffalo, Peter Berg

Zakładnik - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 22:20 Pewnego razu... w Hollywood w HBO / rok: 2019 / czas: 162 min.

Plakat Pewnego razu... w Hollywood Pełna anegdot i elektryzujących dygresji historia aktora grającego w westernach, który próbuje wrócić na szczyt, oraz jego wiernego dublera. W tle czasy kontestacji, ruch hipisów, zmierzch epoki klasycznego Hollywoodu i złotej ery telewizji. Poza tym Steve McQueen, Bruce Lee, spaghetti westerny, a także piękna Sharon Tate i Roman Polański po wielkim sukcesie “Dziecka Rosemary”.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley

Pewnego razu... w Hollywood - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 22:35 Adwokat diabła w TVN / rok: 1997 / czas: 144 min.

Plakat Adwokat diabła Kevin Lomax odnosi sukcesy zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Jest młodym adwokatem z Florydy, który nie przegrał jeszcze żadnej sprawy. Nieważne, jak bardzo jest skomplikowana, jak wiele argumentów przemawia na niekorzyść jego klienta, Kevin Lomax posiada wewnętrzną moc, która pomaga mu przekonać ławników do swoich racji, oraz charyzmę, pod której wpływem sąd działa po jego myśli. Wiedzie szczęśliwe życie ze swoją bardzo młodą i piękną żoną, Mary Ann. Łączą go dobre stosunki z jego surową i bardzo wierzącą matką, nie zważając na jej bardzo małomiasteczkową osobowość. Wszystko wydaje się więc być korzystne dla Kevina, niemalże Niebo na Ziemi.
Reżyseria: Taylor Hackford
Obsada: Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones, Judith Ivey

Adwokat diabła - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 3 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry