Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 3 lipca 2020 (Piątek)? [2020-07-03]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-02 23:52)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 3 lipca 2020 (Piątek)? [2020-07-03]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 3 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 3 lipca 2020 [2020-07-03]

2020-07-03 20:00 Avengers w Polsat / rok: 2012 / czas: 142 min.

Plakat Avengers Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.
Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson

Avengers - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 20:05 Mumia w TVN / rok: 1999 / czas: 124 min.

Plakat Mumia Komedia grozy, której akcja rozpoczyna się w starożytnym Egipcie. Kapłan Ozyrysa sprzeniewierza się faraonowi, zostaje żywcem zabalsamowany i zamknięty w szczelnym sarkofagu. Trzy tysiące lat później do jego grobu docierają poszukiwacze skarbów oraz wyprawa uczonych egiptologów. Mumia wydostaje się z zamknięcia, pragnie zemsty na rodzaju ludzkim.
Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Oded Fehr, Arnold Vosloo

Mumia - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-03 21:50 Daybreakers: Świt w Stopklatka TV / rok: 2009 / czas: 98 min.

Plakat Daybreakers: Świt Jest rok 2019. Od 10 lat tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry. Nowa rasa przejęła dominację na Ziemi. Ludzie są chwytani i hodowani jak zwierzęta, stając się niezbędnym pokarmem nowych stworzeń. Życie tych istot uzależnione jest od dostępu do krwi zdrowych ludzi, których na świecie ubywa. Kiedy gatunek ludzki jest bliski wymarcia, wśród wampirów pojawiają się obrońcy ostatnich ludzi. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: Michael Spierig, Peter Spierig
Obsada: Ethan Hawke, Sam Neill, Willem Dafoe, Claudia Karvan, Isabel Lucas

Daybreakers - Świt - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 22:00 Underworld: Bunt Lykanów w Super Polsat / rok: 2009 / czas: 92 min.

Plakat Underworld: Bunt Lykanów Filmowa opowieść śledzi początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian (Michael Sheen) wyłania się jako potężny przywódca i gromadzi wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi (Bill Nighy), okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i o wolność dla Lykanów do Luciana dołącza jego kochanka, Sonja (Rhona Mitra).
Reżyseria: Patrick Tatopoulos
Obsada: Bill Nighy, Michael Sheen, Rhona Mitra, Shane Brolly, Steven Mackintosh

Underworld: Bunt Lykanów - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 22:35 Adwokat diabła w TVN / rok: 1997 / czas: 144 min.

Plakat Adwokat diabła Kevin Lomax odnosi sukcesy zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Jest młodym adwokatem z Florydy, który nie przegrał jeszcze żadnej sprawy. Nieważne, jak bardzo jest skomplikowana, jak wiele argumentów przemawia na niekorzyść jego klienta, Kevin Lomax posiada wewnętrzną moc, która pomaga mu przekonać ławników do swoich racji, oraz charyzmę, pod której wpływem sąd działa po jego myśli. Wiedzie szczęśliwe życie ze swoją bardzo młodą i piękną żoną, Mary Ann. Łączą go dobre stosunki z jego surową i bardzo wierzącą matką, nie zważając na jej bardzo małomiasteczkową osobowość. Wszystko wydaje się więc być korzystne dla Kevina, niemalże Niebo na Ziemi.
Reżyseria: Taylor Hackford
Obsada: Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones, Judith Ivey

Adwokat diabła - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-03 23:10 Resident Evil: Zagłada w Polsat / rok: 2007 / czas: 95 min.

Plakat Resident Evil: Zagłada Milla Jovovich wraca w trzeciej odsłonie Resident Evil! Ten przepełniony akcją i niesamowitymi efektami specjalnymi film rozgrywa się tym razem na pustyni w Nevadzie, gdzie rozgrywa się największa w historii walka pomiędzy zombie a ludźmi! Las Vegas to rozrywka i słońce... No tak, przynajmniej jest tu jeszcze słońce... Miasto wygląda jak reszta pustyni, a jedynie kilka zardzewiałych znaków przypomina o czasach minionej świetności! Tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna (Oded Fehr, Mike Epps, Ali Larter, Ashanti) muszą stawić czoła hordzie prawie martwych istot! Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel - nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów!
Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Iain Glen, Mike Epps

Resident Evil: Zagłada - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-03 23:45 Wzgórza mają oczy w Stopklatka TV / rok: 2006 / czas: 107 min.

Plakat Wzgórza mają oczy Remake filmu Wesa Cravena z 1978 r. Film opowiada historię amerykańskiej rodziny z przedmieścia, która wybrała się na wycieczkę po kraju. Jednakże kiedy ich przyczepa psuje się z niewiadomych powodów na środku pustyni w Nowym Meksyku, stają się łupem dla ludzi o potwornie zdeformowanym wyglądzie. Członkowie rodziny skazani są wyłącznie na siebie w tej nierównej walce o przeżycie.
Reżyseria: Alexandre Aja
Obsada: Aaron Stanford, Kathleen Quinlan, Vinessa Shaw, Emilie de Ravin, Dan Byrd

Wzgórza mają oczy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-04 00:20 Kino nocne - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) w TVP Kultura / rok: 2014 / czas: 119 min.

Plakat Kino nocne - Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy) Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.
Reżyseria: Alejandro González Iñárritu
Obsada: Michael Keaton, Edward Norton, Emma Stone, Zach Galifianakis, Naomi Watts

Birdman - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 3 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry