Reklama

Co obejrzeć w telewizji 1 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-01]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-01 23:58)
Co obejrzeć w telewizji 1 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-01]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 1 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 1 lipca 2020 [2020-07-01]

2020-07-01 19:10 Kopciuszek w HBO2 / rok: 2015 / czas: 112 min.

Plakat Kopciuszek "Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem…
Reżyseria: Kenneth Branagh
Obsada: Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden, Helena Bonham Carter, Derek Jacobi

Kopciuszek - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 19:30 Gorący towar w CANAL+ FAMILY / rok: 2013 / czas: 117 min.

Plakat Gorący towar Sarah Ashburn jest pewną siebie, ambitną, inteligentną i nielubianą agentką FBI. Zostaje wysłana do Bostonu, gdzie z pomocą miejscowej policji ma aresztować barona narkotykowego. Podczas wykonywania zadania współpracuje z doświadczoną, przebojową detektyw Shannon Mullins. Ich pierwsze spotkanie nie wygląda dobrze - nic nie zapowiada owocnego współdziałania. Wbrew poleceniu szefa Sarah przejmuje przesłuchanie dilera, którego aresztowała Shannon. Między kobietami wywiązuje się bójka. Wkrótce przeciwniczki muszą połączyć siły.
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demián Bichir, Marlon Wayans, Michael Rapaport

Gorący towar - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-01 20:00 Niemożliwe w TVN Fabuła / rok: 2012 / czas: 114 min.

Plakat Niemożliwe Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.
Reżyseria: J. A. Bayona
Obsada: Naomi Watts, Ewan McGregor, Tom Holland, Samuel Joslin, Oaklee Pendergast

Niemożliwe - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 20:05 Bad Boys w Polsat / rok: 1995 / czas: 118 min.

Plakat Bad Boys Tytułowi niegrzeczni chłopcy to dwaj czarnoskórzy policjanci z Miami. Obydwaj mają problem - z komendy głównej zostaje skradziona zarekwirowana gangsterom heroina warta, bagatela, 100 milionów dolarów. Bohaterowie dostają trzy doby na odzyskanie narkotyków - potem dobierze się im do skóry policyjny wydział wewnętrzny. Muszą też chronić seksownego świadka morderstwa - piękną Julię Mott, jedyną osobę, która może pogrążyć demonicznego sprawcę kradzieży heroiny.
Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Will Smith, Martin Lawrence, Téa Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano

Bad Boys - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 20:15 Faceci w czerni 3 w AXN Black / rok: 2012 / czas: 106 min.

Plakat Faceci w czerni 3 Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu... Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary... a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci.
Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Obsada: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Michael Stuhlbarg, Emma Thompson

Faceci w czerni 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-01 21:55 Pachnidło: Historia mordercy w Stopklatka TV / rok: 2006 / czas: 147 min.

Plakat Pachnidło: Historia mordercy "W osiemnastym stuleciu żył we Francji człowiek, którego spośród jakże licznych w tej epoce genialnych i odrażających postaci zaliczyć wypada do najbardziej genialnych i najbardziej odrażających. (...) Nazywał się Jean-Baptiste Grenouille" "Pachnidło" Patrick Süskind "Pachnidło", adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, to historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany zmysłowym światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie, nie zawaha się zostać mordercą.
Reżyseria: Tom Tykwer
Obsada: Ben Whishaw, Simon Chandler, David Calder, Richard Felix, Birgit Minichmayr

Pachnidło: Historia mordercy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 22:00 Miss agent w FOX Comedy / rok: 2000 / czas: 109 min.

Plakat Miss agent Agentka FBI Gracie Hart, kobieta zaniedbana i o zapatrywaniach feministycznych otrzymuje zadanie udaremnienia przygotowywanego zamachu na konkurs piękności Miss Ameryki. Aby tego dokonać musi przekształcić się w jedną z uczestniczek konkursu. Wymaga to wiele poświęcenia, wyrzeczeń, zmiany wizerunku zewnętrznego i zapatrywań na imprezy tego typu.
Reżyseria: Donald Petrie
Obsada: Sandra Bullock, Benjamin Bratt, Michael Caine, Candice Bergen, William Shatner

Miss agent - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-01 22:55 Święci z Bostonu w TNT / rok: 1999 / czas: 110 min.

Plakat Święci z Bostonu Obdarzeni irlandzkimi korzeniami bracia MacManus to dwóch oryginałów, którzy na co dzień pracują w bostońskiej rzeźni. Mimo, że są wszechstronnie wykształceni (obaj mówią kilkoma językami) ta prosta praca sprawia im wiele przyjemności. Niestety, pewnego pięknego dnia w ich ulubionym barze pojawiają się agresywnie nastawieni przedstawiciele rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że tym razem trafiła kosa na kamień...
Reżyseria: Troy Duffy
Obsada: Willem Dafoe, Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, David Della Rocco, David Ferry

Święci z Bostonu - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 1 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry