Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 13 lipca 2020 (Poniedziałek)? [2020-07-13]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-13 23:25)
Na zdjęciu: Ocalony Na zdjęciu: Ocalony

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 13 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 13 lipca 2020 [2020-07-13]

2020-07-13 20:00 Taxi Teheran w ATM Rozrywka / rok: 2015 / czas: 78 min.

Plakat Taxi Teheran Podróżujący po Teheranie jako taksówkarz reżyser w rozmowach z pasażerami pokazuje absurdy i grozę życia w jego ojczyźnie.
Reżyseria: Jafar Panahi
Obsada: Jafar Panahi, Panahi Jafar

Taxi-Teheran - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 20:00 Transfer w Stopklatka TV / rok: 2007 / czas: 120 min.

Plakat Transfer Gdy pewien mężczyzna niespodziewanie znika podczas zamorskiego lotu, zaginięcie to wywołuje zamieszanie, w szeregach rządowych. Jego żona zdeterminowana by odkryć prawdę, rozpoczyna poszukiwania, które wplątują szefa jednostki CIA i początkującego agenta w sieć międzynarodowych oszustw, spisków i ściśle strzeżonej prawdy, bardziej przerażającej niż kłamstwa które je kryją. "Transfer" to inteligenty thriller z intrygującą doskonałą obsadą, wśród której znaleźli się Jake Gyllenhaal, Reese Witherspoon, Alan Arkin i Meryl Streep.
Reżyseria: Gavin Hood
Obsada: Jake Gyllenhaal, Reese Witherspoon, Peter Sarsgaard, Alan Arkin, Meryl Streep

Transfer - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-13 20:05 Anioły i demony w Polsat / rok: 2009 / czas: 138 min.

Plakat Anioły i demony Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci - najbardziej wpływowej organizacji podziemnej w historii ludzkości - którego odwiecznym wrogiem jest Kościół Katolicki. Zegar na ustawionej przez Iluminatów bombie zaczyna już tykać. Mając na to niezbite dowody i chcąc zapobiec katastrofie Langdon udaje się do Rzymu, gdzie zagadkę pomaga mu rozwiązać Vittoria Vetra, piękna i tajemnicza włoska badaczka pracująca dla instytutu CERN. Rozpoczyna się zapierająca dech w piersiach podróż, wiodąca przez krypty wiecznego miasta, tajemnicze katakumby Watykanu, opuszczone katedry, aż do najbardziej tajemniczego na świecie grobowca. Langdon i Vetra będą podążać śladami liczącej sobie 400 lat organizacji Iluminatów, a ich działania mogą okazać się jedyną szansą Watykanu na przetrwanie.
Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino

Anioły i demony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 21:30 Ocalony w TV Puls / rok: 2013 / czas: 121 min.

Plakat Ocalony Film opowiada prawdziwe wydarzenia z 28 czerwca 2005 roku, kiedy to niepowodzeniem zakończyła się misja "Operation Red Wings". Czterech członków elitarnej jednostki dostało rozkaz wytropienia i zabicia czołowego przywódcy Talibów - Admada Shada. Marcus Lutterell był jedynym komandosem, który przeżył.
Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Eric Bana

Ocalony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 22:00 Linia życia w Super Polsat / rok: 2017 / czas: 110 min.

Plakat Linia życia Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”.
Reżyseria: Niels Arden Oplev
Obsada: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons

Linia życia - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-13 22:30 Ślady zbrodni w Stopklatka TV / rok: 2007 / czas: 88 min.

Plakat Ślady zbrodni Były policjant Tom Carter (Samuel L. Jackson) od kilku lat zajmuje się sprzątaniem i dezynfekowaniem miejsc zbrodni. Pewnego dnia otrzymuje rutynowe zlecenie wyczyszczenia sceny brutalnego zabójstwa w jednym z domów na przedmieściach. Na miejscu nie zastaje gospodarzy, ale korzystając z klucza ukrytego pod wycieraczką dostaje się do wnętrza, gdzie jak zwykle perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Kiedy na drugi dzień zgłasza się z rachunkiem do właścicielki domu, ta twierdzi, że nie zamawiała żadnych tego typu usług. Tom zaczyna podejrzewać, że ktoś wykorzystał go jako narzędzie do usunięcia dowodów zbrodni...
Reżyseria: Renny Harlin
Obsada: Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzmán, Keke Palmer

Ślady zbrodni - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 23:30 Tancerka w ATM Rozrywka / rok: 2016 / czas: 108 min.

Plakat Tancerka Loïe co wieczór elektryzuje publiczność tańcem, który nazwano serpentynowym.
Reżyseria: Stéphanie Di Giusto
Obsada: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp, François Damiens

Tancerka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 23:40 Francuski pocałunek w TVP1 HD / rok: 1995 / czas: 111 min.

Plakat Francuski pocałunek Kate zaplanowała już swoją przyszłość: poślubi Charliego i będzie żyła długo i szczęśliwie. Nie przewidziała jednak tego, że Charlie zakocha się w pięknej Francuzce Juliette podczas swojej służbowej podróży do Paryża. Chcąc go odzyskać, Kate wskakuje do samolotu i rusza w ślad za narzeczonym. Na pokładzie samolotu poznaje Luca - uroczego złodzieja, który od razu działa jej na nerwy. Luc ukrywa skradziony naszyjnik w torebce Kate... i od tej pory zaczyna się przygoda! Kate podróżuje z Lucem po Francji. Spotyka ją szereg niespodzianek, z których największą jest chyba ta, że ten pełen uroku złodziej, kradnie jej w końcu serce.
Reżyseria: Lawrence Kasdan
Obsada: Meg Ryan, Kevin Kline, Timothy Hutton, Jean Reno, Adam Brooks

Francuski pocałunek - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 13 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 13 lipca 2020 (Poniedziałek)? [2020-07-13]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry