Reklama

Co obejrzeć w Canal+ w tygodniu od 13 lipca 2020 do 19 lipca 2020? [2020-07-13 - 2020-07-19]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-19 09:18)
Na zdjęciu: X-Men: Mroczna Phoenix Na zdjęciu: X-Men: Mroczna Phoenix

W każdym tygodniu w telewizji można obejrzeć wiele filmów zarówno tych nowych jak i klasyków. Tym razem przedstawiamy Co obejrzeć w Canal+ od 13 lipca 2020 do 19 lipca 2020?

Poniedziałek, 13 lipca 2020 [2020-07-13]

2020-07-13 19:40 Park jurajski w CANAL+ FAMILY / rok: 1993 / czas: 127 min.

Plakat Park jurajski Naukowcy, posługując się najnowszą techniką i wykorzystując wiedzę na temat DNA, pozyskują autentyczną krew dinozaurów z insektów zatopionych przed milionami lat w bursztynie. Dzięki temu, odtwarzają wiele gatunków dinozaurów, które lokują w gigantycznym parku na wyspie. Kiedy do parku przyjeżdża grupa ludzi, aby zobaczyć prehistoryczne gady, zaczynają się poważne kłopoty.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Bob Peck

Park jurajski - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 20:00 ROMANTYCZNE HISTORIE: I tak Cię kocham w CANAL+ FILM / rok: 2017 / czas: 120 min.

Plakat ROMANTYCZNE HISTORIE: I tak Cię kocham Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumaila ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat - na czele z rodziną - sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
Reżyseria: Michael Showalter
Obsada: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano, Anupam Kher

I tak Cię kocham - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-13 22:00 ROMANTYCZNE HISTORIE: W deszczowy dzień w Nowym Jorku w CANAL+ FILM / rok: 2019 / czas: 92 min.

Plakat ROMANTYCZNE HISTORIE: W deszczowy dzień w Nowym Jorku Gatsby i Ashleigh to zakochana para, która przyjeżdża na Manhattan. Dziewczyna ma przeprowadzić wywiad ze słynnym reżyserem. Podczas rozmowy dowiaduje się, że mężczyzna ma depresję. Ashleigh postanawia mu pomóc, a zarazem zrezygnować z romantycznych spacerów po Manhattanie z ukochanym. Poznaje jednak znanego aktora, który podoba jej się o wiele bardziej niż Gatsby.W tym czasie chłopak spotyka na ulicy dawnego znajomego, który kręci artystyczny film noir. Postanawia zaangażować Gatsby'ego. Na planie poznaje uroczą młodą aktorkę.
Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - kiedy i gdzie obejrzeć

Środa, 15 lipca 2020 [2020-07-15]

2020-07-15 20:00 Ani słowa więcej w CANAL+ FILM / rok: 2013 / czas: 93 min.

Plakat Ani słowa więcej Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja opowieściami o swoim byłym mężu, przedstawiając go w negatywnym świetle i opowiadając pikantne szczegóły z ich wspólnego pożycia.
Reżyseria: Nicole Holofcener
Obsada: Julia Louis-Dreyfus, Catherine Keener, James Gandolfini, Toni Collette, Ben Falcone

Ani słowa więcej - kiedy i gdzie obejrzeć

Czwartek, 16 lipca 2020 [2020-07-16]

2020-07-16 22:35 Stoker w CANAL+ PREMIUM / rok: 2013 / czas: 99 min.

Plakat Stoker Ojciec kilkunastoletniej Indii Stoker ginie w tajemniczym wypadku samochodowym. Wkrótce potem do wielkiego, położonego na odludziu domu, w którym dziewczyna mieszka wraz z niezrównoważoną matką, wprowadza się brat zmarłego, wuj Charlie. India nie wiedziała dotąd o jego istnieniu. Początkowo jest zafascynowana Charlie'em, szybko jednak nabiera podejrzeń co do jego intencji...
Reżyseria: Park Chan-wook
Obsada: Mia Wasikowska, Nicole Kidman, Matthew Goode, Dermot Mulroney, Jacki Weaver

Stoker - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

Piątek, 17 lipca 2020 [2020-07-17]

2020-07-17 19:30 X-Men: Mroczna Phoenix w CANAL+ FAMILY / rok: 2019 / czas: 114 min.

Plakat X-Men: Mroczna Phoenix Jean Grey odkrywa w sobie potężną moc, która zmienia ją w Dark Phoenix. X-meni zostają postawieni przed wyborem, czy życie jednej z nich jest warte więcej od istnienia całej ludzkości.
Reżyseria: Simon Kinberg
Obsada: Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain

X-Men: Mroczna Phoenix - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-17 21:00 Premiera Kin. Zabójcza broń w CANAL+ PREMIUM / rok: 2018 / czas: 102 min.

Plakat Kin. Zabójcza broń W antyutopijnej przyszłości śledzimy losy chłopca Eli (Myles Truitt), który mieszka z rodziną w przesiąkniętej przestępczością dzielnicy metropolii. Brat młodego bohatera (Jack Reynor) wraca z więzienia, ale dług wobec mściwego gangstera, zmusza go ponownego zajęcia się nielegalnej działalnością. Eli przypadkowo zostaje świadkiem starcia z udziałem nieziemskich żołnierzy, co pozwala mu przejąć potężną broń o tajemniczym pochodzeniu. Chłopak wykorzystuje ją by obronić swoich bliskich, co sprowadza na jego rodzinę pościg przestępców, przedstawicieli rządu i żołnierzy z innego świata.
Reżyseria: Jonathan Baker, Josh Baker
Obsada: Myles Truitt, Jack Reynor, Dennis Quaid, Zoë Kravitz, James Franco

Kin. Zabójcza broń - kiedy i gdzie obejrzeć

Sobota, 18 lipca 2020 [2020-07-18]

2020-07-18 21:20 Braveheart - Waleczne serce w CANAL+ FAMILY / rok: 1995 / czas: 177 min.

Plakat Braveheart - Waleczne serce Pod koniec XIII wieku Szkocja dostaje się pod panowanie angielskiego króla, Edwarda I. Przejęcie władzy odbywa się w wyjątkowo krwawych okolicznościach. Jednym ze świadków gwałtów i morderstw jest kilkunastoletni chłopak, William Wallace. Po latach spędzonych pod opieką wuja dorosły William wraca do rodzinnej wioski. Jedną z pierwszych osób, które spotyka, jest Murron - przyjaciółka z lat dzieciństwa. Dawne uczucie przeradza się w wielką i szczerą miłość. Niestety wkrótce dziewczyna ginie z rąk angielskich żołnierzy. Wydarzenie to staje się to momentem przełomowym w życiu młodego Szkota. William decyduje się bowiem na straceńczą walkę z okupantem i po brawurowym ataku zdobywa warownię wroga. Dzięki ogromnej odwadze zostaje wykreowany na przywódcę powstania przeciw angielskiej tyranii...
Reżyseria: Mel Gibson
Obsada: Mel Gibson, Catherine McCormack, Sophie Marceau, Patrick McGoohan, Angus Macfadyen

Braveheart - Waleczne serce - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-18 22:45 Wolverine w CANAL+ PREMIUM / rok: 2013 / czas: 126 min.

Plakat Wolverine Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykła mocą Wolverine’a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze…
Reżyseria: James Mangold
Obsada: Hugh Jackman, Hiroyuki Sanada, Famke Janssen, Will Yun Lee, Tao Okamoto

Wolverine - kiedy i gdzie obejrzeć

Niedziela, 19 lipca 2020 [2020-07-19]

2020-07-19 20:55 Zbaw nas ode złego odc. 2 w CANAL+ SERIALE / rok: 2014 / czas: 118 min.

Plakat Zbaw nas ode złego odc. 2 Oficer nowojorskiej policji, Ralph Sarchie (Eric Bana), rozpoczyna śledztwo w sprawie serii dziwnych i niepokojących, wręcz nie dających się racjonalnie wytłumaczyć zbrodni. Gdy odkrywa, że mogą one mieć nadprzyrodzone pochodzenie, zwraca się o pomoc do niekonwencjonalnego księdza (Édgar Ramírez), wyszkolonego w rytuałach egzorcyzmów. Razem starają się zwalczyć przerażające, demoniczne opętania, które przejmują i terroryzują ich miasto. Trzymający w napięciu, pełen akcji film zainspirowany został książką opisującą mrożące krew w żyłach, prawdziwe sprawy prowadzone przez Sarchiego.
Reżyseria: Scott Derrickson
Obsada: Eric Bana, Edgar Ramírez, Olivia Munn, Joel McHale, Sean Harris

Zbaw nas ode złego - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-19 21:40 CANAL+ FILM W AKCJI: Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej w CANAL+ FILM / rok: 2005 / czas: 123 min.

Plakat CANAL+ FILM W AKCJI: Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej Reżyser, prezentuje w Żołnierzu piechoty morskiej historię brutalnie szczerą i prawdziwą, pozbawioną tanich chwytów i ozdobników, ale niezwykle pięknie sfilmowaną. Obserwujemy losy rekruta o przezwisku "Swoff" od jego pierwszych, nieporadnych kroków w koszarach, aż po snajperskie akcje na piaszczystych równinach Iraku, podczas których nie sposób znaleźć żadnego schronienia przed wrogiem i lejącym się z nieba żarem. Swoff i jego towarzysze broni znaleźli się w bolesnej sytuacji. Muszą walczyć w bezwzględnej wojnie, której przyczyn nie rozumieją i nierzadko nie akceptują. [Opis dystrybutora]
Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: Jamie Foxx, Jake Gyllenhaal, Scott MacDonald, Lucas Black, Peter Sarsgaard

Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-19 22:45 Labirynt w CANAL+ PREMIUM / rok: 2013 / czas: 153 min.

Plakat Labirynt Jak daleko można się posunąć, by chronić swoją rodzinę? Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo

Labirynt - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć w tygodniu od 13 lipca 2020 do 19 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w Canal+ w tygodniu od 13 lipca 2020 do 19 lipca 2020? [2020-07-13 - 2020-07-19]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry