Reklama

Co obejrzeć w telewizji 13 lipca 2020 (Poniedziałek)? [2020-07-13]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-13 23:25)
Na zdjęciu: Halloween (film 1978) Na zdjęciu: Halloween (film 1978)

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 13 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 13 lipca 2020 [2020-07-13]

2020-07-13 19:40 Park jurajski w CANAL+ FAMILY / rok: 1993 / czas: 127 min.

Plakat Park jurajski Naukowcy, posługując się najnowszą techniką i wykorzystując wiedzę na temat DNA, pozyskują autentyczną krew dinozaurów z insektów zatopionych przed milionami lat w bursztynie. Dzięki temu, odtwarzają wiele gatunków dinozaurów, które lokują w gigantycznym parku na wyspie. Kiedy do parku przyjeżdża grupa ludzi, aby zobaczyć prehistoryczne gady, zaczynają się poważne kłopoty.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Bob Peck

Park jurajski - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 19:55 Elizjum w AXN Black / rok: 2013 / czas: 109 min.

Plakat Elizjum W roku 2159 istnieją dwie klasy ludzi: bardzo bogaci, żyjący na stacji kosmicznej zwanej Elizjum, oraz reszta, która żyje na przeludnionej, zrujnowanej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) nie powstrzyma się przed niczym aby wyegzekwować przepisy anty-imigracyjne i zachować luksusowy styl życia mieszkanców Elizjum. Przyparty do muru Max (Matt Damon) zgadza się wziąć udział w niebezpiecznym zadaniu, które może nie tylko ocalić jego życie ale także przywrócić równość w tych dwóch spolaryzowanych światach.
Reżyseria: Neill Blomkamp
Obsada: Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley, Alice Braga, Diego Luna

Elizjum - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-13 20:00 ROMANTYCZNE HISTORIE: I tak Cię kocham w CANAL+ FILM / rok: 2017 / czas: 120 min.

Plakat ROMANTYCZNE HISTORIE: I tak Cię kocham Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumaila ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat - na czele z rodziną - sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
Reżyseria: Michael Showalter
Obsada: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano, Anupam Kher

I tak Cię kocham - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 20:05 Anioły i demony w Polsat / rok: 2009 / czas: 138 min.

Plakat Anioły i demony Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci - najbardziej wpływowej organizacji podziemnej w historii ludzkości - którego odwiecznym wrogiem jest Kościół Katolicki. Zegar na ustawionej przez Iluminatów bombie zaczyna już tykać. Mając na to niezbite dowody i chcąc zapobiec katastrofie Langdon udaje się do Rzymu, gdzie zagadkę pomaga mu rozwiązać Vittoria Vetra, piękna i tajemnicza włoska badaczka pracująca dla instytutu CERN. Rozpoczyna się zapierająca dech w piersiach podróż, wiodąca przez krypty wiecznego miasta, tajemnicze katakumby Watykanu, opuszczone katedry, aż do najbardziej tajemniczego na świecie grobowca. Langdon i Vetra będą podążać śladami liczącej sobie 400 lat organizacji Iluminatów, a ich działania mogą okazać się jedyną szansą Watykanu na przetrwanie.
Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino

Anioły i demony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 21:00 Aż poleje się krew w HBO2 / rok: 2007 / czas: 158 min.

Plakat Aż poleje się krew Biznes to wojna. I to taka, w której nie bierze się jeńców. Aby zgromadzić wielki majątek, trzeba być bezwzględnym i gotowym na wszystko. Takim właśnie człowiekiem był Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis). Na przełomie XIX i XX wieku udało mu się odkryć złoża ropy naftowej w Nowym Meksyku. Umiejętnie inwestując kapitał, Plainview dorobił się całkiem pokaźnej fortuny. Sukces miał jednak swoją cenę - Daniel stał się potworem znienawidzonym przez wszystkich. Nie cofał się przed niczym, nawet jeśli w grę wchodził szantaż czy zabójstwo. W swoim dziele reżyser (Paul Thomas Anderson) pokazał brutalne narodziny wielkiego, amerykańskiego kapitału.
Reżyseria: Paul Thomas Anderson
Obsada: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier, Ciarán Hinds, Kevin J. O'Connor

Aż poleje się krew - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-13 21:00 Halloween w TNT / rok: 1978 / czas: 91 min.

Plakat Halloween W przeddzień Halloween ze szpitala psychiatrycznego ucieka niebezpieczny morderca, Michael Myers, który kieruje się do rodzinnego miasta. Jego śladem rusza wieloletni psychiatra, doktor Loomis.
Reżyseria: John Carpenter
Obsada: Donald Pleasence, Jamie Lee Curtis, P.J. Soles, Nancy Kyes, Nick Castle

Halloween (film 1978) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 21:30 Ocalony w TV Puls / rok: 2013 / czas: 121 min.

Plakat Ocalony Film opowiada prawdziwe wydarzenia z 28 czerwca 2005 roku, kiedy to niepowodzeniem zakończyła się misja "Operation Red Wings". Czterech członków elitarnej jednostki dostało rozkaz wytropienia i zabicia czołowego przywódcy Talibów - Admada Shada. Marcus Lutterell był jedynym komandosem, który przeżył.
Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Eric Bana

Ocalony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-13 22:55 Świat w płomieniach w AXN / rok: 2013 / czas: 131 min.

Plakat Świat w płomieniach Policjant John Cale (Channing Tatum) właśnie się dowiedział, że nie dostał wymarzonej pracy w służbach specjalnych, chroniących prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie umie przekazać tej informacji swojej córce, zamiast tego zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Nieoczekiwanie siedziba prezydenta zostaje zaatakowana przez znakomicie uzbrojoną grupę paramilitarnych terrorystów. Atak wywołuje kompletny chaos, służby rządowe nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie kraju. Tylko od umiejętności Cale'a zależy, czy ocali prezydenta i swoją córkę. Czas ucieka. Zaczyna się pojedynek o życie między jednym człowiekiem, a całą armią napastników.
Reżyseria: Roland Emmerich
Obsada: Channing Tatum, Jamie Foxx, Joey King, Maggie Gyllenhaal, Richard Jenkins

Świat w płomieniach - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 13 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w telewizji 13 lipca 2020 (Poniedziałek)? [2020-07-13]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry