Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 15 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-15]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-15 23:16)
Na zdjęciu: Lion. Droga do domu Na zdjęciu: Lion. Droga do domu

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 15 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 15 lipca 2020 [2020-07-15]

2020-07-15 20:00 W trzy miesiące dookoła świata - Lion. Droga do domu. w TVP Kultura / rok: 2016 / czas: 129 min.

Plakat W trzy miesiące dookoła świata - Lion. Droga do domu. Film został zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości. Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.[dystrybutor dvd]
Reżyseria: Garth Davis
Obsada: Sunny Pawar, Dev Patel, Rooney Mara, David Wenham, Nicole Kidman

Lion. Droga do domu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-15 20:00 Jestem Bogiem w TV Puls / rok: 2011 / czas: 105 min.

Plakat Jestem Bogiem Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy...
Reżyseria: Neil Burger
Obsada: Bradley Cooper, Robert De Niro, Abbie Cornish, Andrew Howard, Anna Friel

Jestem Bogiem - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-15 20:05 Sztanga i cash w Polsat / rok: 2013 / czas: 129 min.

Plakat Sztanga i cash Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times", którego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.
Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub, Ed Harris

Sztanga i cash - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-15 21:00 Wydział pościgowy w TVN / rok: 1998 / czas: 126 min.

Plakat Wydział pościgowy Ekskomandos i ekspracownik CIA Mark Sheridan (Wesley Snipes) zostaje niesłusznie oskarżony o podwójne morderstwo oraz szpiegostwo na rzecz rządu chińskiego. Po procesie Mark zostaje przetransportowany do więzienia. Jednak podczas awaryjnego lądowania samolotu transportującego więźniów Markowi udaje się uciec. W pościg za nim niemal natychmiast wyrusza specjalny oddział policyjny dowodzony przez egzekutora sądowego Samuela Gerarda (Tommy Lee Jones). Upływające godziny pościgu powodują, że ścigający Marka policjanci zaczynają mieć wątpliwości co do winy zbiega...
Reżyseria: Stuart Baird
Obsada: Tommy Lee Jones, Wesley Snipes, Robert Downey Jr., Joe Pantoliano, Daniel Roebuck

Wydział pościgowy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-15 21:00 Wróg publiczny numer jeden, część 1 w Nowa TV / rok: 2008 / czas: 113 min.

Plakat Wróg publiczny numer jeden, część 1 Jacques Mesrine, prawdopodobnie najgroźniejszy przestępca swojej epoki, w swoim życiu dorobił się imponującej kartoteki; niezliczone napady na banki, porwania, 39 zabójstw oraz dwie ucieczki z więzienia. Określany był mianem wroga publicznego numer jeden, był również tematem numer jeden dla francuskich i światowych mediów, które przerażał ale jednocześnie fascynował. Trzymająca w napięciu i wierna autentyzmowi sensacyjna opowieść o legendzie świata przestępczego.
Reżyseria: Jean-François Richet
Obsada: Vincent Cassel, Cécile de France, Gérard Depardieu, Gilles Lellouche, Roy Dupuis

Wróg publiczny numer jeden, część 1 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-15 22:05 Zaginiona w TV Puls / rok: 2012 / czas: 93 min.

Plakat Zaginiona Kiedy jej siostra znika, Jill jest przekonana, że seryjny morderca, który porwał ją dwa lata wcześniej powrócił, a ona znów musi stawić mu czoła.
Reżyseria: Heitor Dhalia
Obsada: Amanda Seyfried, Daniel Sunjata, Jennifer Carpenter, Sebastian Stan, Wes Bentley

Zaginiona - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-15 22:35 Szkoła życia w TVN 7 / rok: 2013 / czas: 88 min.

Plakat Szkoła życia 40-letni mężczyzna, Guy Trilby (Jason Bateman), wykorzystuje lukę prawną, by wziąć udział w krajowym turnieju literowania. Pomimo oburzenia sędziów, rodziców i dzieci, ma swoje powody, dla których to robi, przy okazji dając nieźle popalić wszystkim uczestnikom. W całym przedsięwzięciu towarzyszy mu reporterka, Jenny Widgeon (Kathryn Hahn), która próbuje odkryć prawdziwe przyczyny uczestnictwa Guya w konkursie. Wraz z kolejnymi etapami turnieju mężczyzna nawiązuje przyjaźń z jednym z uczestników, chłopcem o imieniu Chaitanya (Rohan Chand).
Reżyseria: Jason Bateman
Obsada: Jason Bateman, Kathryn Hahn, Rohan Chand, Philip Baker Hall, Allison Janney

Szkoła życia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-15 23:45 Przerażacze w TVN / rok: 1996 / czas: 110 min.

Plakat Przerażacze Miasteczko Fairwater zostaje zaatakowane przez tajemniczą siłę. Ponad 30 osób umiera na niespodziewane zawały serca. Okazuje się, że przyczyną tego są upiory, siejące grozę i śmierć. Do walki z nimi staje detektyw-parapsycholog Frank Bannister, który zarabia na życie jako pogromaca duchów. Jego klientami zostaje młode małżeństw, w których mieszkaniu straszy. Mężczyzna wkrótce umiera, a jego żona prosi Franka, aby pomógł jej się z nim skontaktować. Działalnością Bannistera zaczyna interesować się FBI.
Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Michael J. Fox, Jeffrey Combs, Jake Busey, Chi McBride, Trini Alvarado

Przerażacze - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 15 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 15 lipca 2020 (Środa)? [2020-07-15]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry