Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 16 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-16]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-15 23:16)
Na zdjęciu: Pulp Fiction Na zdjęciu: Pulp Fiction

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 16 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 16 lipca 2020 [2020-07-16]

2020-07-16 09:45 Tajna agentka w Stopklatka TV / rok: 2012 / czas: 94 min.

Plakat Tajna agentka Molly (Miley Cyrus – gwiazda "Hannah Montana" i "High School Musical 2") jest uroczą nastolatką, która pracuje z ojcem byłym policjantem, a obecnie prywatnym detektywem. Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki jednego ze świadków, który wkrótce ma zeznawać przeciwko szefowi mafii. Molly, tym razem jako tajna agentka, trafia do college’u, a tym samym w sam środek różnych, również nieczystych rozgrywek między uczelnianymi bractwami. Nowe koleżanki to nowe kłopoty, ale również świetna zabawa. Czy Molly odniesie sukces w swojej tajnej misji? zgłoś poprawkę [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: Tom Vaughan
Obsada: Miley Cyrus, Joshua Bowman, Eloise Mumford, Jeremy Piven, Autumn Reeser

Tajna agentka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 20:10 Filmowe czwartki - Między światami w TVP2 HD / rok: 2010 / czas: 91 min.

Plakat Filmowe czwartki - Między światami Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.
Reżyseria: John Cameron Mitchell
Obsada: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest, Miles Teller, Tammy Blanchard

Między światami - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-16 21:25 Kino Mistrzów - Zniewolony w TVP Kultura / rok: 2013 / czas: 133 min.

Plakat Kino Mistrzów - Zniewolony Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – czarnoskóry wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna sięę trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.
Reżyseria: Steve McQueen
Obsada: Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Lupita Nyong'o, Benedict Cumberbatch, Paul Dano

Zniewolony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:00 Honey w TVN / rok: 2003 / czas: 94 min.

Plakat Honey Jest to historia pięknej Honey, która ma życiowe marzenia zostać choreografką i wyrwać się ze slumsów. Gdy to marzenie urzeczywistnia się zostaje profesjonalnym choreografem teledysków muzycznych. Jednak z tą profesją wiążą się różne kłopoty i przeszkody przez które musi przejść. Prowadzi szkołę nauki tańca w rytmie hip-hopu dla biednych dzieci i wraz z nimi szykuje występ w wyremontowanym kościele. W jej życiu praca stała się pasją.
Reżyseria: Bille Woodruff
Obsada: Jessica Alba, Mekhi Phifer, Joy Bryant, Romeo Miller, David Moscow

Honey - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:05 Nieśmiertelny w TVN 7 / rok: 1986 / czas: 116 min.

Plakat Nieśmiertelny Urodzony w górzystej Szkocji w 1518 roku, Connor Macleod jest nieśmiertelny. Kiedy podczas bitwy z wrogim klanem zostaje śmiertelnie ugodzony, ale nie umiera, przerażeni członkowie jego klanu skazują go na banicję. Błąkając się po górach Connor napotyka Ramireza, który również jest nieśmiertelny. Dowiaduje się od niego, że na świecie jest kilku takich jak oni toczących między sobą walkę o główną nagrodę, którą otrzyma ostatni z nieśmiertelnych. Jedyną możliwością wyeliminowania nieśmiertelnego ze świata jest odcięcie mu głowy mieczem.
Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Christopher Lambert, Roxanne Hart, Clancy Brown, Sean Connery, Beatie Edney

Nieśmiertelny - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-16 22:10 Szczęki II w METRO / rok: 1978 / czas: 116 min.

Plakat Szczęki II Wokół Amity Island znów zaczyna grasować niebezpieczny rekin, a dzielny szeryf Brody sam musi stawić czoła bestii.
Reżyseria: Jeannot Szwarc
Obsada: Roy Scheider, Lorraine Gary, Murray Hamilton, Joseph Mascolo, Jeffrey Kramer

Szczęki 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:50 Pulp Fiction w Stopklatka TV / rok: 1994 / czas: 154 min.

Plakat Pulp Fiction Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta), dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę - na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, Bruce Willis, Ving Rhames

Pulp Fiction - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:50 O północy w Paryżu w Polsat / rok: 2011 / czas: 94 min.

Plakat O północy w Paryżu "O północy w Paryżu" to nie tylko najbardziej chwalony od lat obraz mistrza oraz jeden z pierwszych faworytów do przyszłorocznych Oscarów, ale także największy przebój Allena od 25 lat. Po pokonaniu historycznego wyniku "Vicky Cristina Barcelona", paryska fantazja miłosna reżysera pobije wkrótce kasowe rekordy, ustanowione przez klasyczne, nagrodzone przez Amerykańską Akademię Filmową komedie "Manhattan", "Annie Hall" i "Hannah i jej siostry"!
Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Owen Wilson, Rachel McAdams, Kurt Fuller, Mimi Kennedy, Michael Sheen

O północy w Paryżu - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 16 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 16 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-16]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry