Reklama

Co obejrzeć w telewizji 16 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-16]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-15 23:16)
Na zdjęciu: Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego Na zdjęciu: Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 16 lipca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 16 lipca 2020 [2020-07-16]

2020-07-16 20:00 Aviator: Aviator w Paramount Channel Polska / rok: 2004 / czas: 170 min.

Plakat Aviator: Aviator Bohaterem projektu jest Howard Hughes, amerykański miliarder, pilot i konstruktor lotniczy, który w 1935 r. ustanowił światowy rekord prędkości - 567 km/h, a w 1938 r. wykonał etapowy lot dookoła świata. Fabuła filmu opowiada o latach młodości Howarda Hughesa. Zaczyna się, gdy bohater reżyseruje jeden z ulubionych obrazów Martina Scorsese "Aniołowie piekieł", a kończy w 1946 roku, gdy Howard romansuje z najznamienitszymi aktorkami Hollywood.
Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Kate Beckinsale, John C. Reilly, Alec Baldwin

Aviator - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 21:00 Prestiż w HBO2 / rok: 2006 / czas: 130 min.

Plakat Prestiż Tajemnicza opowieść o dwóch iluzjonistach między którymi rodzi się zażarta rywalizacja, która przeradza się w wojnę na sztuczki i nieposkromione pragnienie odkrycia tajemnic zawodowych rywala. Gdy nadchodzi chwila konfrontacji obu bohaterów - odwagi z pragnieniem, estradowego talentu z nauką i ambicji z przyjaźnią - skutki stają się śmiertelnie niebezpieczne.
Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Scarlett Johansson, Andy Serkis

Prestiż - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-16 21:25 Kino Mistrzów - Zniewolony w TVP Kultura / rok: 2013 / czas: 133 min.

Plakat Kino Mistrzów - Zniewolony Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – czarnoskóry wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna sięę trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.
Reżyseria: Steve McQueen
Obsada: Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Lupita Nyong'o, Benedict Cumberbatch, Paul Dano

Zniewolony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:00 Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego w FOX Comedy / rok: 1988 / czas: 85 min.

Plakat Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego Amerykę ma odwiedzić Królowa Elżbieta II. Do jej ochrony przydzielony zostaje dzielny porucznik Drebin, wsławiony w udaremnianiu terrorystycznych konferencji na Bliskim Wschodzie. Czy Frankowi, mimo niezdarności i wątpliwej bystrości, uda się powstrzymać groźnych terrorystów, czyhających na życie monarchini? Tym bardziej, że wśród nich jest piękna kobieta...?
Reżyseria: David Zucker
Obsada: Leslie Nielsen, Priscilla Presley, Ricardo Montalban, George Kennedy, O.J. Simpson

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:00 Bajecznie bogaci Azjaci w Cinemax / rok: 2018 / czas: 120 min.

Plakat Bajecznie bogaci Azjaci Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu (Wu) zgadza się pojechać ze swoim długoletnim chłopakiem — Nickiem Youngiem (Golding) do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka. Ponadto zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku kluczowych szczegółach ze swojego życia. Okazuje się, że to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów. Fakt, że Rachel jest jego dziewczyną, sprawia, że biorą ją za cel zazdrosne panny z towarzystwa, a co gorsze — również niepochwalająca tego związku matka Nicka (Yeoh). Szybko staje się jasne, że chociaż miłości nie można kupić, pieniądze mogą jednak nieźle namieszać.
Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh, Gemma Chan, Lisa Lu

Bajecznie bogaci Azjaci - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-07-16 22:05 Nieśmiertelny w TVN 7 / rok: 1986 / czas: 116 min.

Plakat Nieśmiertelny Urodzony w górzystej Szkocji w 1518 roku, Connor Macleod jest nieśmiertelny. Kiedy podczas bitwy z wrogim klanem zostaje śmiertelnie ugodzony, ale nie umiera, przerażeni członkowie jego klanu skazują go na banicję. Błąkając się po górach Connor napotyka Ramireza, który również jest nieśmiertelny. Dowiaduje się od niego, że na świecie jest kilku takich jak oni toczących między sobą walkę o główną nagrodę, którą otrzyma ostatni z nieśmiertelnych. Jedyną możliwością wyeliminowania nieśmiertelnego ze świata jest odcięcie mu głowy mieczem.
Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Christopher Lambert, Roxanne Hart, Clancy Brown, Sean Connery, Beatie Edney

Nieśmiertelny - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:50 Pulp Fiction w Stopklatka TV / rok: 1994 / czas: 154 min.

Plakat Pulp Fiction Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta), dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę - na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, Bruce Willis, Ving Rhames

Pulp Fiction - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-07-16 22:50 O północy w Paryżu w Polsat / rok: 2011 / czas: 94 min.

Plakat O północy w Paryżu "O północy w Paryżu" to nie tylko najbardziej chwalony od lat obraz mistrza oraz jeden z pierwszych faworytów do przyszłorocznych Oscarów, ale także największy przebój Allena od 25 lat. Po pokonaniu historycznego wyniku "Vicky Cristina Barcelona", paryska fantazja miłosna reżysera pobije wkrótce kasowe rekordy, ustanowione przez klasyczne, nagrodzone przez Amerykańską Akademię Filmową komedie "Manhattan", "Annie Hall" i "Hannah i jej siostry"!
Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Owen Wilson, Rachel McAdams, Kurt Fuller, Mimi Kennedy, Michael Sheen

O północy w Paryżu - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 16 lipca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w telewizji 16 lipca 2020 (Czwartek)? [2020-07-16]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry