Reklama

Co obejrzeć w telewizji 27 grudnia 2019 (Piątek)? [2019-12-27]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-12-27 19:33)
Co obejrzeć w telewizji 27 grudnia 2019 (Piątek)? [2019-12-27]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 27 grudnia 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 27 grudnia 2019 [2019-12-27]

2019-12-27 20:00 To nie jest kraj dla starych ludzi w Cinemax / rok: 2007 / czas: 122 min.

Plakat To nie jest kraj dla starych ludzi Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele
Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald

To nie jest kraj dla starych ludzi - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-12-27 20:00 Terminator II: Dzień sądu w TVN Fabuła / rok: 1991 / czas: 137 min.

Plakat Terminator II: Dzień sądu T-1000 (Robert Patrick), prototyp robota mogącego zmieniać kształt, zostaje wysłany w przeszłość, aby zgładzić młodego Johnna Connora (Edward Furlong). John z przyszłości, wiedząc o tym, wysyła przeprogramowanego Terminatora (Arnold Schwarzenegger) - robota, który ma bronić chłopca.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Robert Patrick, Edward Furlong, Michael Edwards

Terminator 2: Dzień sądu - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-12-27 21:00 Pokuta w CBS Europa / rok: 2007 / czas: 123 min.

Plakat Pokuta Lato 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliźnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wystawiona podczas rodzinnego zjazdu. Kuzyni są jednak beznadziejnymi aktorami. W chwilach wolnych od pisania, Briony szpieguje syna służącego, Robbie’go Turnera, który romansuje z jej starszą siostrą Cecylią i odkrywa obsceniczny list miłosny, który młody człowiek do niej napisał. Płodna wyobraźnia Briony podsuwa jej coraz to okropniejsze obrazy. Kiedy jej kuzynka Lola zostaje zgwałcona, nasza bohaterka jest pewna, że widziała, jak zrobił to Robbie. Młody człowiek zostaje wtrącony, wbrew protestom Cecylii, do więzienia, a następnie wysłany do Francji, gdzie bierze udział w bitwie pod Dunkierką. Po latach, sprawy między poróżnionymi członkami rodziny powoli się wyjaśniają.
Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Keira Knightley, James McAvoy, Romola Garai, Saoirse Ronan, Brenda Blethyn

Pokuta - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-12-27 21:00 Green Book w HBO2 / rok: 2018 / czas: 130 min.

Plakat Green Book Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.
Reżyseria: Peter Farrelly
Obsada: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Dimiter D. Marinov, Mike Hatton

Green Book - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-12-27 22:00 Bajecznie bogaci Azjaci w Cinemax / rok: 2018 / czas: 120 min.

Plakat Bajecznie bogaci Azjaci Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu (Wu) zgadza się pojechać ze swoim długoletnim chłopakiem — Nickiem Youngiem (Golding) do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka. Ponadto zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku kluczowych szczegółach ze swojego życia. Okazuje się, że to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów. Fakt, że Rachel jest jego dziewczyną, sprawia, że biorą ją za cel zazdrosne panny z towarzystwa, a co gorsze — również niepochwalająca tego związku matka Nicka (Yeoh). Szybko staje się jasne, że chociaż miłości nie można kupić, pieniądze mogą jednak nieźle namieszać.
Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh, Gemma Chan, Lisa Lu

Bajecznie bogaci Azjaci - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-12-27 22:30 Aż poleje się krew w Paramount Channel Polska / rok: 2007 / czas: 158 min.

Plakat Aż poleje się krew Biznes to wojna. I to taka, w której nie bierze się jeńców. Aby zgromadzić wielki majątek, trzeba być bezwzględnym i gotowym na wszystko. Takim właśnie człowiekiem był Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis). Na przełomie XIX i XX wieku udało mu się odkryć złoża ropy naftowej w Nowym Meksyku. Umiejętnie inwestując kapitał, Plainview dorobił się całkiem pokaźnej fortuny. Sukces miał jednak swoją cenę - Daniel stał się potworem znienawidzonym przez wszystkich. Nie cofał się przed niczym, nawet jeśli w grę wchodził szantaż czy zabójstwo. W swoim dziele reżyser (Paul Thomas Anderson) pokazał brutalne narodziny wielkiego, amerykańskiego kapitału.
Reżyseria: Paul Thomas Anderson
Obsada: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier, Ciarán Hinds, Kevin J. O'Connor

Aż poleje się krew - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-12-27 22:45 Utalentowany pan Ripley, sez. 0, odc. 0 w Epic Drama / rok: 1999 / czas: 139 min.

Plakat Utalentowany pan Ripley, sez. 0, odc. 0 Niezamożny, samotny młody człowiek Tom Ripley (Matt Damon) pewnego dnia otrzymuje propozycję, która odmieni jego życie. Na zlecenie bogatego biznesmena jedzie do Włoch, by sprowadzić stamtąd jego marnotrawnego syna Dickiego (Jude Law), który prowadzi życie playboya, trwoniąc majątek ojca. Tom początkowo zdecydowany wypełnić misję, zmienia zdanie gdy poznaje Dickiego i jego piękną dziewczynę Marge (Gwyneth Paltrow). Zafascynowany ich luksusowym stylem życia, postanawia zająć miejsce Dickiego. Opętany swym szalonym pragnieniem rozpoczyna podstępną grę oszustw i kłamstw, nie cofając się nawet przed morderstwem. Ale czy rzeczywiście: "Lepiej być kimś na niby, niż nikim naprawdę?".
Reżyseria: Anthony Minghella
Obsada: Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Cate Blanchett, Philip Seymour Hoffman

Utalentowany pan Ripley - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-12-27 22:50 Obecność w TNT / rok: 2013 / czas: 112 min.

Plakat Obecność Obecność opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: James Wan
Obsada: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Lili Taylor, Ron Livingston, Mackenzie Foy

Obecność - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 27 grudnia 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry