Reklama

Co obejrzeć w telewizji 14 lutego 2020 (Piątek)? [2020-02-14]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-13 23:51)
Co obejrzeć w telewizji 14 lutego 2020 (Piątek)? [2020-02-14]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 14 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 14 lutego 2020 [2020-02-14]

2020-02-14 20:00 Thor: Ragnarok w Polsat / rok: 2017 / czas: 130 min.

Plakat Thor: Ragnarok Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem! [opis dystrybutora kino]
Reżyseria: Taika Waititi
Obsada: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum

Thor: Ragnarok - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-14 20:00 Dziennik Bridget Jones w TVN Fabuła / rok: 2001 / czas: 97 min.

Plakat Dziennik Bridget Jones Ekranizacji powieści Helen Fielding. 32-letnia Bridget Jones zaczyna prowadzić intymny dziennik, który pomaga jej odmienić swoje życie.
Reżyseria: Sharon Maguire
Obsada: Renée Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant, Gemma Jones, Jim Broadbent

Dziennik Bridget Jones - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-14 20:10 Kochanice króla w Ale kino+ / rok: 2008 / czas: 115 min.

Plakat Kochanice króla Kiedy tajemnicą poliszynela staje się rosnąca niechęć króla Henryka VIII do swej żony Katarzyny Aragońskiej, która nie potrafi dać mu męskiego potomka, seniorzy rodu Boleyn obmyślają chytry plan jak podwyższyć status i wpływy rodziny na dworze. Dwie siostry Boleyn - Anna (Natalie Portman) i Maria (Scarlett Johansson) mają zabiegać o względy króla (Eric Bana), tak by wybrał jedną z nich na swą kochankę. Jego serce zdobywa ostatecznie Maria, która zostaje królewską nałożnicą i rodzi mu syna. Jednak niczym nie zrażona przebiegła i chorobliwie ambitna Anna nie ustaje w walce o przychylność władcy. Bez skrupułów i metodycznie realizuje swój plan: zostać królową Anglii.
Reżyseria: Justin Chadwick
Obsada: Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Mark Rylance

Kochanice króla - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-14 21:00 Angielski pacjent w TNT / rok: 1996 / czas: 160 min.

Plakat Angielski pacjent Rok 1943, trwa wojna w Afryce Północnej. Szybujący nad pustynią mały samolot sportowy zostaje zestrzelony przez Niemców. Jego pilot odnaleziony przez Beduinów zostaje przekazany wojskom alianckim. Ciężko poparzony, z zanikiem pamięci trafia do wojskowego szpitala niedaleko Florencji. Wojna dobiega jednak końca, szpital ma być wkrótce ewakuowany. Młoda kanadyjska pielęgniarka Hana zafascynowana chorym na amnezję pacjentem postanawia zostać z nim sama w zrujnowanym klasztorze. Wkrótce przybywa tam także Kanadyjczyk Caravaggio i młody sikhijski saper Kip. Od tej chwili Cała trójka próbuje zgłębić tajemnicę człowieka bez twarzy i nazwiska. Akcja, w retrospekcjach, cofa się do Afryki Północnej końca lat trzydziestych...
Reżyseria: Anthony Minghella
Obsada: Ralph Fiennes, Juliette Binoche, Willem Dafoe, Kristin Scott Thomas, Naveen Andrews

Angielski pacjent - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-14 21:00 Gwiazdorski piątek: Pasażerowie w Polsat Film / rok: 2016 / czas: 116 min.

Plakat Gwiazdorski piątek: Pasażerowie W statku kosmicznym transportującym tysiące ludzi do odległych kolonii na innej planecie, dochodzi do awarii jednej z kapsuł, w wyniku czego Jim (Chris Pratt) budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat wcześniej niż powinien. Stojąc w obliczu samotnego starzenia się i powolnego umierania w samotności, podejmuje decyzję, by obudzić jedną ze współpasażerek – Aurorę (Jennifer Lawrence).
Reżyseria: Morten Tyldum
Obsada: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Andy García

Pasażerowie - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-14 22:00 To tylko seks w AXN / rok: 2011 / czas: 109 min.

Plakat To tylko seks Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
Reżyseria: Will Gluck
Obsada: Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson, Woody Harrelson, Richard Jenkins

To tylko seks - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-14 22:00 Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj w 13 Ulica / rok: 2008 / czas: 108 min.

Plakat Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj Para płatnych morderców udaje się do Brugii by wykonać kolejne zlecenie. Przed nadejściem kolejnych dyspozycji mężczyźni mają zwiedzać miasto. Belgijskie miasto nie przypada do gustu Rayowi, zaś fascynuje Kena. Pobyt w mieście powoduje szereg niespodziewanych wydarzeń, które zmieniają wszystko w życiu głównych bohaterów.
Reżyseria: Martin McDonagh
Obsada: Colin Farrell, Brendan Gleeson, Ralph Fiennes, Clémence Poésy, Thekla Reuten

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-14 22:15 Duma i uprzedzenie w METRO / rok: 2005 / czas: 135 min.

Plakat Duma i uprzedzenie Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.
Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Keira Knightley, Matthew Macfadyen, Rosamund Pike, Simon Woods, Donald Sutherland

Duma i uprzedzenie - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 14 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry