Reklama

Co obejrzeć w telewizji 23 maja 2020 (Sobota)? [2020-05-23]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-05-23 01:05)
Co obejrzeć w telewizji 23 maja 2020 (Sobota)? [2020-05-23]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 23 maja 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 23 maja 2020 [2020-05-23]

2020-05-23 20:00 Indiana Jones i ostatnia krucjata w Super Polsat / rok: 1989 / czas: 127 min.

Plakat Indiana Jones i ostatnia krucjata Henry Jones Jr. znany bardziej jako Indiana Jones, archeolog i łowca przygód, musi tym razem uratować swojego ojca, Henry'ego Jonesa, który został porwany przez Nazistów, gdyż w swojej pracy jako archeolog sporządził dziennik, dzięki któremu można dotrzeć do pewnych wartościowych przedmiotów, w tym świętego Graala. Indy musi uratować i ojca i dziennik, ale także przyjdzie mu odnaleźć Graala ...
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliott, Alison Doody, John Rhys-Davies

Indiana Jones i ostatnia krucjata - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-23 20:10 Pewnego razu... w Hollywood w HBO / rok: 2019 / czas: 162 min.

Plakat Pewnego razu... w Hollywood Pełna anegdot i elektryzujących dygresji historia aktora grającego w westernach, który próbuje wrócić na szczyt, oraz jego wiernego dublera. W tle czasy kontestacji, ruch hipisów, zmierzch epoki klasycznego Hollywoodu i złotej ery telewizji. Poza tym Steve McQueen, Bruce Lee, spaghetti westerny, a także piękna Sharon Tate i Roman Polański po wielkim sukcesie “Dziecka Rosemary”.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley

Pewnego razu... w Hollywood - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-23 21:00 Plan Doskonały w 13 Ulica / rok: 2006 / czas: 129 min.

Plakat Plan Doskonały "Plan doskonały" to opowieść o rozgrywce między dwoma mężczyznami - doświadczonym oficerem policji, Frazierem (Denzel Washington) i piekielnie inteligentnym włamywaczem, Daltonem (Clive Owen), który zaplanował i realizuje błyskotliwy plan napadu na bank. Sytuacja staję się bardzo skomplikowana, gdy do gry włączy się Madeleine (Jodie Foster), której zadaniem jest ochrona interesów pewnych wpływowych ludzi.
Reżyseria: Spike Lee
Obsada: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Chiwetel Ejiofor, Christopher Plummer

Plan Doskonały - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-23 21:00 Dystrykt 9 w SCI FI / rok: 2009 / czas: 112 min.

Plakat Dystrykt 9 28 lat temu obcy przybywają na Ziemię. Ludzie oczekują na wrogi atak lub olbrzymi postęp technologiczny. Nic z tych rzeczy. Obcy stają się uchodźcami. Zostają osadzeni w prowizorycznej południowoafrykańskiej dzielnicy - "Dystrykcie 9", póki państwa świata nie zadecydują, co z nimi zrobić. Teraz cierpliwość w związku z sytuacją obcych wyczerpała się. Kontrolę nad nimi zlecono Multi-National United (MNU), prywatnej spółce nie dbającej o ich dobro - otrzymają ogromne zyski za zmuszenie ich do stworzenia niesamowitej broni. Jak dotąd zawodzą. Uruchomienie broni wymaga DNA obcych. Napięcie między cudzoziemcami a ludźmi osiąga punkt krytyczny. Wikus Van De Merwe (Sharlto Copley) znajduje tajemniczy wirus, który zaczyna zmieniać jego DNA. Wikus szybko zostaje najbardziej zaszczutym człowiekiem na świecie, jak również najcenniejszym - jest kluczem do odkrycia tajemnic obcej technologii. Zostaje porzucony przez przyjaciół. Jest tylko jedno miejsce, gdzie może się ukryć: "Dystrykt 9".
Reżyseria: Neill Blomkamp
Obsada: Sharlto Copley, Jason Cope, Nathalie Boltt, Sylvaine Strike, Elizabeth Mkandawie

Dystrykt 9 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-23 21:40 Baby Driver w AXN / rok: 2017 / czas: 113 min.

Plakat Baby Driver Utalentowanego młodego kierowcę, który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego, dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.
Reżyseria: Edgar Wright
Obsada: Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James, Jon Bernthal, Jon Hamm

Baby Driver - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-23 22:05 Przekręt w Stopklatka TV / rok: 2000 / czas: 103 min.

Plakat Przekręt Złodziej i kurier brylantów Franky "Cztery Palce" (Benicio del Toro) leci do Nowego Jorku, by dostarczyć bezcenny diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu (Dennis Farina). Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, którzy kradną diament. Na wieść o kłopotach Frankyego, Avi wpada w szał i wraz ze swoimi gorylami wyrusza do Londynu. Po przybyciu na miejsce wynajmuje owianego aurą legendy Tonyego zwanego "Kulozębym" (Vinnie Jones) każąc mu odnaleźć diament. Gdy prawda wyjdzie na jaw, rozpęta się prawdziwe piekło... "Przekręt" to brawurowa czarna komedia o gangsterskich porachunkach, nielegalnych walkach bokserskich i diamencie wielkim jak góra, wyreżyserowana przez Guya Ritchie, którego krytycy nie bez racji nazywają brytyjskim Quentinem Tarantino. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: Guy Ritchie
Obsada: Benicio del Toro, Dennis Farina, Vinnie Jones, Brad Pitt, Rade Šerbedžija

Przekręt (film 2000) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-23 22:30 Big Lebowski w METRO / rok: 1998 / czas: 117 min.

Plakat Big Lebowski Historia Jeffa Lebowskiego, który padł ofiarą fatalnej pomyłki. Dwóch zbirów włamuje się do mieszkania zasiedziałego w latach 70-tych, zblazowanego, bezrobotnego Jeffa Lebowskiego, każącego się nazywać The Dude, w głębokim przekonaniu, że napadają na Jeffa Lebowskiego, milionera z Pasadeny. Ofiara pomyłki odwiedza bogatego imiennika w celu otrzymania rekompensaty za zniszczony (obsikany przez włamywaczy) dywan. The Dude oraz jego kumpel, Walter, nie dostają perskiego dywanu, po który przyszli, za to wplątują się w Coenowską czarną komedię pomyłek, wymuszeń, moralnego zdegenerowania, fałszerstw, seksu i narkotyków.
Reżyseria: Joel Coen
Obsada: Jeff Bridges, John Goodman, Steve Buscemi, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman

Big Lebowski - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-23 22:45 Kill Bill w FOX / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Kill Bill Panna Młoda, zawodowa zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko. Po kolei eliminuje członków swojego byłego gangu, Billa pozostawiając na "deser". Wszystko się skomplikuje, gdy wkrótce dowie się, że jej dziecko żyje...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine

Kill Bill - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 23 maja 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry