Reklama

Christopher Plummer - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Christopher Plummer występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Christopher Plummer

Reklama
Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Christopher Plummer

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Christopher Plummer

Christopher Plummer do zobaczenia przed lub za kamerą w: ) Szczęśliwa zrywa, 12 małp, Aleksander, Amerykańska opowieść, Bitwa o Anglię, Closing The Ring, Cold Creek Manor, Debiutanci, Dom nad jeziorem, Dracula 2000, Dziewczyna z tatuażem, Dźwięki muzyki, Facet z ogłoszenia, Fałszerz, Jak dogonić szczęście, Katastrofa, Królewskie polowanie na słońce, Ksiądz, Latający renifer, Martwy za życia, Najtrudniejsza walka Muhammada Alego, Niepamięć (film 2015), Noc generałów, Odlot, Opowieść o zbawicielu, Ostatni pocałunek cesarza, Parnassus, Piękny umysł, Plan doskonały, Podróż do Nowej Ziemi, Powrót Różowej Pantery, Powrót króla Rock and Rulla, Ptaki ciernistych krzewów, Purpura i czerń, Sekrety, Skarb narodów, Skrzaty, Star Trek VI: Wojna o pokój, Szczęśliwa zrywa, Wielka gonitwa, Wilk, Wszystkie pieniądze świata, ZNAK MIŁOŚCI.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Christopher Plummer


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Christopher Plummer z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry