Reklama

Co obejrzeć w telewizji 1 sierpnia 2020 (Sobota)? [2020-08-01]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-07-31 23:36)
Na zdjęciu: Harry Potter i kamień filozoficzny Na zdjęciu: Harry Potter i kamień filozoficzny

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 1 sierpnia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 1 sierpnia 2020 [2020-08-01]

2020-08-01 20:00 Titanic,cz.1 w Polsat / rok: 1997 / czas: 194 min.

Plakat Titanic,cz.1 Jake i Rose (Leonardo DiCaprio i Kate Winslet), para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie. Reżyserem "Titanica" jest prawdziwy wizjoner w świecie kina, James Cameron, wielokrotnie nagradzany reżyser. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku żonglując uczuciami swoich bohaterów, miłość przeplatając z nienawiścią, hart ducha i odwagę konfrontując z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy i sprawiając, że film "Titanic" to istny triumf kinematografii.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher

Titanic - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-01 20:00 Harry Potter i kamień filozoficzny w TVN Fabuła / rok: 2001 / czas: 153 min.

Plakat Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter dowiaduje się, w dniu swoich 11-tych urodzin, że jest osieroconym dzieckiem dwojga potężnych czarodziejów i sam posiada magiczne zdolności. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przeżywa największą przygodę swojego życia. Uczy się latania na miotle i różnych pożytecznych zaklęć. Przeżywa także chwile grozy rozwiązując zagadkę tajemniczego kamienia filozoficznego i tocząc walkę z potężnym i złym czarodziejem-Lordem Voldermort.
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Harris, Tom Felton

Harry Potter i kamień filozoficzny - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-01 20:00 Blade Runner 2049 w AXN / rok: 2017 / czas: 164 min.

Plakat Blade Runner 2049 Akcja filmu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszego Blade Runnera (1982). Oficer policji Los Angeles, niejaki K, trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Jego odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat temu.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Robin Wright, Sylvia Hoeks

Blade Runner 2049 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-01 20:00 Ostatni Mohikanin w Kino TV / rok: 1992 / czas: 112 min.

Plakat Ostatni Mohikanin Jest połowa XVIII wieku. Na terenach Ameryki Północnej trwa wojna pomiędzy Anglią, a Francją o panowanie nad koloniami. W konflikt zbrojny angażują się tubylcy, czyli czerwonoskórzy mieszkańcy terenów, jednak różne plemiona indiańskie, opowiadają się po jednej albo drugiej stronie. Po stronie Anglików staje plemię Mohikanów, które przygarnęło osieroconego białego chłopca, Nathaniela Poe (Daniel Day-Lewis). Indianie nadali mu imię "Sokole Oko". Po latach wyrósł on na dzielnego, zbratanego z czerwonoskórymi, trapera. Teraz wędruje wraz z przybranym ojcem, Chingachookiem (Russell Means), oraz jego synem, Unkasem (Eric Schweig), starając się żyć zgodnie z naturą i nie mieszając się w sprawy zwaśnionych narodów. Zrywa jednak z neutralnością, gdy ratuje z zasadzki córki angielskiego pułkownika, Corę (Madeleine Stowe) i Alice (Jodhi May), oraz obiecuje eskortować kobiety na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. W międzyczasie między nim, a Corą rodzi się namiętne uczucie.
Reżyseria: Michael Mann
Obsada: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig, Jodhi May

Ostatni Mohikanin - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-01 21:00 Kill Bill w Cinemax / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Kill Bill Panna Młoda (Uma Thurman), należąca niegdyś do płatnych zabójców, a która obecnie spodziewa się dziecka, zostaje zdradzona w dniu swojego ślubu przez swojego szefa (David Carradine). Cudem unika śmierci, mimo iż została postrzelona w głowę. Znajduje się jednak w śpiączce. Po czterech latach budzi się ze śpiączki i postanawia krwawo zemścić się na każdym, kto miał związek z zamachem na jej życie, pozostawiając sobie zemstę na tytułowym Billu na koniec.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine

Kill Bill - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-01 21:45 Frida w Cinemax2 / rok: 2002 / czas: 123 min.

Plakat Frida Reżyseria: Julie Taymor
Obsada: Salma Hayek, Alfred Molina, Mía Maestro, Patricia Reyes Spíndola, Diego Luna

Frida - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-01 22:30 Pulp Fiction w Paramount Channel Polska / rok: 1994 / czas: 154 min.

Plakat Pulp Fiction Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta), dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę - na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, Bruce Willis, Ving Rhames

Pulp Fiction - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-01 22:50 Kill Bill, cz. 2 w Cinemax / rok: 2004 / czas: 136 min.

Plakat Kill Bill, cz. 2 Dalszy ciąg losów zdradzonej i pozostawionej na pewną śmierć panny młodej (Uma Thurman). Niegdyś należąca do elity płatnych zabójców, budzi się po 4 latach ze śpiączki. Postanawia zemścić się na "Billu" (Carradine), człowieku, który ją wystawił. Droga do słodkiej zemsty nie będzie łatwa, bo po najpierw musi "zneutralizować" bezwzględnych wspólników Billa. Po 6 latach Quentin Tarantino powraca w wielkim stylu. Jak sam twierdzi "Kill Bill" to film, o którym marzył od dawna. Akcja filmu nawiązujące do najlepszych tradycji filmów samurajskich, Kung-fu i spaghetti westernów.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, David Carradine, Daryl Hannah, Michael Madsen, Gordon Liu Chia-Hui

Kill Bill 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 1 sierpnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w telewizji 1 sierpnia 2020 (Sobota)? [2020-08-01]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry