Reklama

Czerwona Sonja godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Czerwona Sonja
Plakat Czerwona Sonja

Czerwona Sonja w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Czerwona Sonja będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
23:00 Czerwona Sonja Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Typowa opowieść o walce dobra ze złem. Tytułowa Sonja była świadkiem zagłady mniszek ze świątyni, w której przechowywano potężny klejnot. Na zlecenie złej królowej został on skradziony, a wszystkie kapłanki zamordowane. Sonja wyrusza żeby dokonać zemsty i odzyskać klejnot, a wspomaga ją w tym potężny wojownik (Arnold Schwarzenegger).

/ Holandia, USA / 1985 / film inne

Opis filmu Czerwona Sonja

W mrocznym barbarzyńskim świecie zamierzchłej przeszłości trwa nieustanna walka dobra ze złem. Kluczem do nieograniczonej władzy jest magiczny Talizman. Jeśli trafi w niepowołane ręce, światu grozi zagłada. Podła królowa Gedrena wykrada Talizman jego strażniczkom, zabijając kapłankę Varnę. Siostra Varny – legendarna wojowniczka Czerwona Sonja wyrusza w pogoń za królową, by dokonać zemsty i odebrać Talizman. Do jej krucjaty przyłącza się tajemniczy wojownik Kalidor...
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Czerwona Sonja. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Czerwona Sonja w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Czerwona Sonja.

Poprzednie emisje Czerwona Sonja w telewizji

Emisja Czerwona Sonja miała miejsce:

2020-08-05 22:10 Czerwona Sonja Logo METRO
Reklama
2020-08-01 20:00 Czerwona Sonja Logo METRO
2020-07-14 04:05 Czerwona Sonja Logo AMC

Opis (streszczenie): Fantastyczny film przygodowy z udziałem Arnolda Schwarzeneggera. Nieustraszona wojowniczka chce pomścić śmierć swojej rodziny i uwolnić świat od złej królowej Gedren.

Czas trwania: 105min.
2020-07-12 23:45 Czerwona Sonja Logo AMC
2020-06-16 22:00 Czerwona Sonja Logo AMC
2020-02-15 22:40 Czerwona Sonja Logo METRO
Reklama

Zwiastuny, zapowiedzi, wideo Czerwona Sonja

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry