Reklama

Łowcy staroci godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Łowcy staroci

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Łowcy staroci będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-19

17:00 Łowcy staroci s6, odc. 7/10 Logo METRO
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać – od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej. Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolk, uda mu się znaleźć kilka zapomnianych skarbów. W Hereford będzie miał okazję, aby obejrzeć tamtejszą ekskluzywną kolekcję.
/ Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Pewne bliźniaczki prezentują klasyczne samochody i pamiątki po ojcu związane z koleją parową. Drew odwiedza najstarszego kapelusznika w Luton a w Dorset kupuje dziwne przedmioty.

2018-10-20

03:00 Łowcy staroci: Wszystko dokładnie sprawdzone Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Seaton, Drew zagląda pod schody i znajduje tam skarb - reflektory. W Yorkshire, przy pomocy scyzoryka Drew sprawdza czy niedawno tapicerowane krzesło skrywa cenny oryginał.
Reklama
11:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 3 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Szykuje się wielka aukcja, ale prognoza pogody jest fatalna: ma spaść taki śnieg, że całe wydarzenie staje pod znakiem zapytania. W drugiej części programu - odwiedziny w rezydencji z XV wieku.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 4 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W Lemmington Hall, Drew rusza na poszukiwania w gigantycznym salonie! Dawny handlarz antyków zapełnił cały swój dom starymi telewizorami, dorożkami i... czym tylko się dało.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew znajduje w Lancashire intrygującą czarną ceramikę, a w zoo we Wschodniej Anglii trafia na egzotyczny przedmiot. Ponadto, Drew bardzo ostro targuje się ze starym przeciwnikiem.

2018-10-21

04:40 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej.
09:00 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew wreszcie otwiera własny sklep z antykami w swoim rodzinnym miasteczku Conwy. By znaleźć wspaniałe skarby, odwiedza w Cotswalds największy angielski targ antyków.
11:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 5 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew dostaje zaproszenie do wspaniałej rezydencji. Jej właściciel z prawdziwą pasją podchodził do kupowania różnych rzeczy - i teraz piękne wnętrza aż kipią od różnych bibelotów....
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 6 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W Trinity Marine w Devon jest wielki magazyn - a w nim jeden z największych zbiorów przedmiotów związanych z morzem.
Czas trwania: 60min.
12:10 Łowcy staroci s6, odc. 8/10 Logo METRO
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać – od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej. Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze. To ogromna fabryka włókiennicza z czasów wiktoriańskich mieszcząca się w Bradford.
/ Wielka Brytania / serial dokumentalny

2018-10-22

04:24 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Cumbrii, Drew trafia do jaskini magicznych dywanów Aladyna. Biograf rodziny królewskiej, Lady Colin Campbell, przedstawia znajdujące się w jej zamku antyki o tragicznej historii.

2018-10-23

03:00 Łowcy staroci: Rodzina Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew ostro się targuje w Somerset. W Dumfriesshire, odwiedza posiadłość, która od wielu pokoleń należy do tej samej rodziny. Znajduje się tam wiele fascynująych antyków.
Reklama
07:15 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
14:30 Łowcy staroci s6, odc. 8/10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Oksfordzie, Drew idzie łeb w łeb z innym łowcą staroci licytując czaszkę bizona. Czy prywatna szkoła dla dziewcząt w Hatfield zbije krocie na sprzedaży starych mebli?
22:00 Łowcy staroci: Ekscentrycy Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Lake District, Drew spotyka hodowcę alpak oraz dilera antyków specjalizującego się w niecodziennych przedmiotach. Na zamku w Staffordshire, Drew poznaje sobowtóra Elżbiety I.

2018-10-24

03:00 Łowcy staroci: Historia i pochodzenie Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W XIII-wiecznej posiadłości w Yorkshire, Drew znajduje flagę z czasów wojny, która wiąże się z medyczną historią. Łowca staroci odwiedza też neogotycką katedrę w Edynburgu.
07:15 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew zjawia się w Petworth w West Sussex - południowoangielskiej stolicy antyków. W Lancashire Drew ma na oku nietypowy parawan do kominka ale właściciel bardzo ostro się targuje!

2018-10-25

03:00 Łowcy staroci: Porządki Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew odwiedza handlarza specjalizującego się w porządkowaniu domów. Natomiast w Sheffield odnajduje przemysłowe meble z XIX wieku. Znajduje też punkowe gadżety.
07:15 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W posiadłości w Staffordshire, Drew odkrywa istną perełkę, o której właściciele nie mają pojęcia. W Lake District, Drew natrafia na ślady górniczej przeszłości Wielkiej Brytanii.

2018-10-26

03:00 Łowcy staroci: Poszukiwanie skarbów Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Gloucestershire, Drew znajduje cenny przedmiot, na który nikt nie zwrócił wcześniej uwagi. Następnie, na terenie pewnej posiadłości w Kent, Drew wykopuje zaginiony skarb.
07:20 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci s6, odc. 8/10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew trafia do największego magazynu antyków jaki kiedykolwiek widział. W szkole w Ipswich, Drew nie może uwierzyć własnym oczom odkrywając pewien historyczny przedmiot.

2018-10-27

03:00 Łowcy staroci: Ekscentrycy Logo Discovery Historia
Reklama
11:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 7 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Katolicka szkoła dla dziewcząt gotowa jest sprzedać różne cenne przedmioty, by zdobyć pieniądze na przyszłe inwestycje. Potem Drew odwiedzi firmę, zajmującą się wynajmowaniem rekwizytów. Czy w jej magazynach znajdzie coś wartego uwagi?
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 8 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee ruszają do Irlandii, gdzie najpierw odwiedzą majestatyczną georgiańską rezydencję, a potem zostaną oprowadzeni po imponującym Zamku Charleville.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew uczestniczy w aukcji domu w Norfolk, natomiast w Glasgow znajduje u krawca unikatowy tartan. W Liverpoolu dokonuje najdziwniejszego w swojej karierze zakupu.

2018-10-28

04:40 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew otwiera nowy sklep, więc potrzebuje jeszcze więcej towaru. W Malvern znajduje duńską sofę z lat 60. XX wieku a w Welshpool, komplet gobelinów.
11:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 9 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew odwiedza dom pełen najwyższej klasy antyków - szkoda, że ich właściciel nie chce się z niczym rozstać. W hodowli koni w Leceistershire wspólnicy szukają ukrytego skarbu.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 3, odc. 10 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Wspólnicy przeszukują magazyny modnej szkoły w Gloucestershire. Drew ma też nadzieję, że trafi na jakieś architektoniczne skarby, które da się odratować z XVI-wiecznego zamku.
Czas trwania: 60min.
12:05 Łowcy staroci s6, odc. 9/10 Logo METRO
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać – od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej. Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza zamek Bamburgh, który góruje nad morskim wybrzeżem w Northumberland. Czy zachwycą go bogate, zamkowe zbiory?
/ Wielka Brytania / serial dokumentalny

2018-10-29

04:24 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów budynków, które można ponownie wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę pochodzącą z epoki wiktoriańskiej.
07:15 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 11 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W fabryce tkanin luksusowych w Suffolk, Drew widzi niesamowity, historyczny jedwab używany na królewskim dworze. W 500-letnim szkockim zamku Drew targuje się z młodym baronem.

2018-10-30

03:00 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 11 Logo Discovery Historia
14:30 Łowcy staroci s6, odc. 9/10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci, odc. 12 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W kościele w Liverpoolu, odpowiedzią na modlitwy Drew okazują się być rzadkie krzesła. W największej na świecie odlewni dzwonów w Loughborough, Drew znajduje przemysłowe skarby.
22:00 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia

2018-10-31

03:00 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 12 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 13 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew ostro negocjuje w muzeum sprzętu rolniczego w Exmouth. Ponadto, jest zauroczony wspaniałą kolekcją mebli w XIX-wiecznym stylu arts and crafts. Czy uda się mu dokonać zakupu?

2018-11-01

03:00 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew poszukuje wyjątkowych przedmiotów, które zainteresują jego klientów. W Derbyshire nabywa ramę do obrazu z czasów Regencji, a w Harrogate, parę duńskich ratanowych krzeseł.
07:15 Łowcy staroci, odc. 13 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 14 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Somerset, Drew kupuje dobrze zapowiadający się odrapany stół. W Lancashire, Drew znajduje przykład klasycznego szwedzkiego wzornictwa i sowiecką pamiątkę z czasów zimnej wojny.
18:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza wielką prywatną szkołę, w której piwnica jest pełna starych mebli. Następnie jedzie do Glastonbury w poszukiwaniu nowego towaru.

2018-11-02

03:00 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew poszukuje niezwykłych przedmiotów. Ogród zoologiczny w Chester daje mu rzadką szansę przeszukania swoich „dzikich" skarbów. W Leicestershire znajduje królewską relikwię.
07:20 Łowcy staroci, odc. 14 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci s6, odc. 9/10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci, odc. 15 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W kornwalijskim zamku, Drew odnajduje plażowe wiaderka i zabawkowe ciężarówki. Gdy jego przyjaciel Stuart sprzedaje kolekcję samochodowych pamiątek, Drew ma prawo pierwszeństwa.
18:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard jedzie do wiejskiej rezydencji, która po brzegi wypełniona jest antykami. Po drodze spotyka eleganckiego sprzedawcę, którego sklep jest równie wyszukany i stylowy.

2018-11-03

03:00 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Biznes rozwija się, więc Drew potrzebuje dwa razy tyle towaru na sprzedaż! W Suffolk odkrywa ekscentryczny dom z szopą pełną skarbów z całego świata.
09:00 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 1 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew odwiedza malowniczy pub w Derbyshire. Trafi tu na starą wojskową czapkę oraz na przeraźliwą machinę do terapii prądem...
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 2 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Wizyta w browarze w Lincolnshire wpędza Drew w poczucie frustracji. Humor obu wspólnikom poprawią odwiedziny w elżbietańskiej rezydencji - tu Drew znajdzie miniaturowego... nosorożca.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew jest w muzeum skuterów w Weston Super Mare. Czy skusi się na klasyczną Lambrettę? W jednej z ostatnich działających w Anglii wytwórni wyrobów skórzanych znajdują się skarby.

2018-11-04

04:40 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 3 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew znajduje prawdziwą jaskinię skarbów: kulisy kompleksu rozrywki Wookey Hole.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 4 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee przeglądają klasyczne angielskie meble w domu, przerobionym z 900-letniego opactwa w Somerset. Później Drew nakręca się, odwiedzając muzeum samochodów pedałowych w East Sussex.
Czas trwania: 60min.
14:00 Łowcy staroci s6, odc. 10 Logo METRO
Opis (streszczenie): Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać – od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej. W hrabstwie Kent łowca staroci Drew Pritchard odwiedza historyczną plantację chmielu. W plątaninie pajęczyn natrafia na ciekawe znaleziska.
/ Wielka Brytania / serial dokumentalny

2018-11-05

04:24 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 15 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Jakość mówi sama za siebie Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew poszukuje przedmiotów dobrej jakości u sprzedawcy antyków w Turnbridge. Natomiast w Dumfries, odnajduje ukryty skarb w kolekcji mebli.
18:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard odwiedza starą rezydencję w Walii. Na strychu odkrywa piękne, zapomniane skarby. Z kolei w antykwariacie w Norfolku natrafia na ciekawe dzieła sztuki ulicznej.

2018-11-06

03:00 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Gdy inne sklepy z antykami zmieniają branżę, Drew korzysta z szansy by wykupić ich asortyment. W zamykanym domu towarowym w Essex trafia na rzadkie biurko z lat 30. XX wieku.
07:15 Łowcy staroci: Jakość mówi sama za siebie Logo Discovery Historia
14:00 Łowcy staroci s6, odc. 10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci: Francja Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew i Tee udają się na pierwszą wyprawę do Francji. Odwiedzą między innymi XVI-wieczne posiadłości nad Loarą. W Montsoreau i Viarme odwiedzą natomiast targi staroci.
18:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard urzeczywistnia marzenie z dzieciństwa i siada za sterami lokomotywy parowej z lat 40. Potem odwiedza wiejską rezydencję, pełną skarbów liczących po kilkaset lat.
22:00 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia

2018-11-07

03:00 Łowcy staroci: Belgia Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew wyrusza do Belgii na poszukiwania skarbów! Odwiedza pchli targ w Tongeren i poznaje znanego handlarza antyków, który mieszka w ogromnym zamku.
07:15 Łowcy staroci: Francja Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Nietypowe przedmioty Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew poszukuje niecodziennych przedmiotów w pubie w Devizes. Za to w Leigh-On-Sea odkrywa rzadkie obiekty odratowane z placów budowy.
18:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard odwiedza zamek Woodland w Somerset i od razu zakochuje się w starych zabawkach. W Lincolnshire odwiedza składowisko pełne wyjątkowo tanich staroci.

2018-11-08

03:00 Łowcy staroci: Holandia Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Współczesny łowca skarbów Drew Pritchard podróżuje po Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Im więcej ich znajdzie, tym jest szczęśliwszy.
07:15 Łowcy staroci: Nietypowe przedmioty Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Odpowiednia cena Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Margate, Drew dobija targu w magazynie ze starociami prowadzonym przez jego zaufanych ludzi. W posiadłości w stylu georgiańskim natrafia natomiast na coś naprawdę wyjątkowego.
18:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W Penzance w Kornwalii Drew Pritchard musi stoczyć walkę ze sprzedawcą, który nie chce rozstawać się ze swoimi przedmiotami. W Norfolku łowca staroci zabiera nas do muzeum magii.

2018-11-09

03:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
07:20 Łowcy staroci: Odpowiednia cena Logo Discovery Historia
16:30 Łowcy staroci s6, odc. 10 Logo METRO
Wielka Brytania / serial dokumentalny
17:00 Łowcy staroci: Nowy biznes Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew poznaje nowe pokolenie sprzedawców antyków. W Macclesfield spotyka matkę i syna, a w Leeds młodego sprzedawcę, który ma oko na współczesne przedmioty.
18:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolku, uda mu się znaleźć kilka niechcianych skarbów. W Hereford ogląda ekskluzywną kolekcję.

2018-11-10

03:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 5 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W wiejskim hotelu pod Cambridge, Drew trafia na potężny zbiór wyposażenia sklepów. Znajduje też ogromne składowisko rzeczy z odzysku - trafia tu zarówno na staromodne materiały budowlane, jak i wiktoriańskie kominki.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 6 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Wspólnicy dokonują kolejnych odkryć w odnowionym hotelu na wsi. W Hertfordshire, Drew odwiedza kolekcję przedmiotów, związanych z przemysłem samochodowym - dawno nie widział nic równie zdumiewającego.
Czas trwania: 60min.
15:00 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
18:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew spotyka największego zbieracza z wyspy Jersey. W pewnej starej posiadłości Drew jest pod wrażeniem huśtawki i trapezu wykonanych na specjalne życzenie w latach 50. XX wieku.

2018-11-11

04:40 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 7 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Składowisko przedmiotów z odzysku w Dorset. Drew znajduje coś pięknego - podejrzewa, że to dzieło w stylu art nouveau. Później dokonuje nietypowego zakupu w hotelu na wsi.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 8 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W Reading zamyka się wielki dom towarowy, Drew ma więc nadzieję, że znajdzie wiele ciekawych przedmiotów.
Czas trwania: 60min.

2018-11-12

04:24 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Nowy biznes Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Bestsellery Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W antykwariacie w Edynburgu Drew odkrywa amerykański motor z lat 40. XX wieku. We wsi Wookey Hole, natrafia na dizajnerskie biurko z połowy XX wieku.
18:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze - ogromną fabrykę włókienniczą z czasów wiktoriańskich w Bradford.

2018-11-13

03:00 Łowcy staroci, odc. 11 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Bestsellery Logo Discovery Historia
14:00 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Wszystko dokładnie sprawdzone Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza zamek Bamburgh, który góruje nad morskim wybrzeżem w Northumberland. Czy zachwycą go bogate, zamkowe zbiory?
22:00 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia

2018-11-14

03:00 Łowcy staroci, odc. 12 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Wszystko dokładnie sprawdzone Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Rodzina Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): W hrabstwie Kent łowca staroci Drew Pritchard odwiedza historyczną plantację chmielu. W plątaninie pajęczyn natrafia na ciekawe znaleziska.

2018-11-15

03:00 Łowcy staroci, odc. 13 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Rodzina Logo Discovery Historia
16:30 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Historia i pochodzenie Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Jeden z najsłynniejszych dilerów antyków Drew Pritchard podróżuje po Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pięknych, choć czasami dziwacznych przedmiotów.

2018-11-16

03:00 Łowcy staroci, odc. 14 Logo Discovery Historia
07:20 Łowcy staroci: Historia i pochodzenie Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Porządki Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Łowca staroci Drew Pritchard to jeden z najsłynniejszych brytyjskich handlarzy antyków. Podróżuje po całych Wyspach w poszukiwaniu pięknych, choć czasami dziwacznych rzeczy.

2018-11-17

03:00 Łowcy staroci, odc. 15 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 9 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee odwiedzają prywatną bibliotekę w Manchesterze. W Lancashire, przeglądają wiele schowków - może tu uda się znaleźć coś, co nada się na sprzedaż?
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 4, odc. 10 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew przeszukuje magazyny wesołego miasteczka w Berkshire. Później wspólnicy udają się do Newcastle, do centrum handlu antykami - w każdym z jego pomieszczeń kryją się prawdziwe skarby.
Czas trwania: 60min.

2018-11-18

04:40 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Belgia Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 1 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Stawka jest niezwykle wysoka: Drew wraz z zespołem zamierzają otworzyć nowe stoisko w jednym z najbardziej luksusowych domów towarowych w Londynie.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 2 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee jadą pod York - tu, w budynkach dawnej kurzej fermy mieszczą się teraz magazyny rekwizytów. Na deser Drew czeka spotkanie z wymarzonym samochodem.
Czas trwania: 60min.
14:05 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania

2018-11-19

04:24 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Porządki Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Poszukiwanie skarbów Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard jedzie do sklepu z antykami w Edynburgu na poszukiwania nowych przedmiotów. Podczas wizyty w liczącym 750 lat domu odkrywa rzecz, która napawa go strachem.

2018-11-20

03:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Poszukiwanie skarbów Logo Discovery Historia
14:00 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Ekscentrycy Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard i jego pomocnik Tee dostają pozwolenie na wejście do niedawno zamkniętego domu towarowego. To niezwykła okazja zrobienia naprawdę wielkich zakupów!
22:00 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia

2018-11-21

03:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Ekscentrycy Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Podczas pierwszych w swojej karierze zakupów w Irlandii Północnej Drew Pritchard łamie wszystkie zawodowe zasady. Upija się na umór i zakochuje w starej japońskiej piękności.

2018-11-22

03:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia
16:30 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard odwiedza rezydencję w Barnstaple, gdzie próbuje oczarować lady Arran. Potem w Bournemouth natrafia na ciekawą kolekcję neonów.

2018-11-23

03:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
07:20 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Handlarze staroci toczą zaciekłą bitwę na zamku w Essex. W antykwariacie w Berkshire natrafiają na cenne skarby związane z anatomią. Drew okazyjnie kupuje motoryzacyjne pamiątki.

2018-11-24

03:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Holandia Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 3 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Rob są pod wrażeniem wizyty w największej prywatnej rezydencji w Wielkiej Brytanii. W drugiej części odcinka Drew straci głowę dla pewnych folkowych rzeźb.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 4 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Firma, wynajmująca rekwizyty w Derbyshire, jest właścicielem kilku potężnych "antyków przemysłowych", a także wielu innych skarbów.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia

2018-11-25

04:40 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 5 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew trafia na kolekcjonera, który jest nader twardym negocjatorem. Na szczęście sam też ma swoje strategie i sposoby.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 6 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee odwiedzają dawną szkołę weterynarii - obecnie centrum sztuki. Przeszukują jego potężne wnętrza, marząc o zapomnianych wiktoriańskich antykach.
Czas trwania: 60min.
14:05 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania

2018-11-26

04:24 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard i jego pomocnik Tee jadą na zakupy do Niemiec. Targują się z hrabiami i baronami, którzy czasami są tak samo ekscentryczni jak antyki, które sprzedają.

2018-11-27

03:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia
14:00 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Handlarz staroci Drew Pritchard jest w rezydencji w Wirral, w której jednocześnie mieści się sklep z antykami. Oferta jest bardzo bogata, ale czy Pritchardowi starczy pieniędzy?
22:00 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia

2018-11-28

03:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew w wiktoriańskiej budowli w Devon dokonuje zakupu, którym wprawia w osłupienie swoją żonę. Wysokie ceny w ekskluzywnym salonie z antykami w Londynie grożą wybuchem afery.

2018-11-29

03:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Logo Discovery Historia
16:30 Łowcy staroci s7 Logo METRO
Wielka Brytania
17:00 Łowcy staroci: Belgia Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard, mistrz w ratowaniu staroci, wyrusza do szkockiego zamku i siada za kierownicą historycznego samochodu wartego milion funtów.

2018-11-30

03:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
07:20 Łowcy staroci: Belgia Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Holandia Logo Discovery Historia
18:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Opis (streszczenie): Drew Pritchard przeszukuje dawną Naval Royal Hospital School w hrabstwie Suffolk. Próbuje wynegocjować korzystne warunki transakcji, co przy okazji jest dla niego dobrą lekcją.

2018-12-01

03:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 7 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew i Tee jadą na Isle of Man. Mają nadzieję, że znajdą tam niejeden skarb...
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 8 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): Drew szuka ukrytych skarbów czterystuletniej szkoły w hrabstwie Cambridge. W Hertfordshire wspólnicy odwiedzają jedną z najstarszych papierni w kraju.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia

2018-12-02

04:40 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci, odc. 11 Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 9 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W średniowiecznym zamczysku w Cumbrii Drew pobiera lekcje błaznowania - a także próbuje kupić coś, bez czego żaden kierowca nie może się ponoć obejść.
Czas trwania: 60min.
12:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 10 Logo CBS Reality
Opis (streszczenie): W pewnym walijskim zamku Drew rozwiązuje zagadkę sprzed stuleci. Okazuje się jednak, że odnalezienie ukrytego skarbu jest trudniejsze, niż się wydawało.
Czas trwania: 60min.

2018-12-03

04:24 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci: Holandia Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Łowcy staroci. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy staroci w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Łowcy staroci.

Emisja w stacjach

Łowcy staroci można obejrzeć w:

Emisje w: CBS Reality, Discovery Historia, METRO

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info