Reklama

American Horror Story: Asylum godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje American Horror Story: Asylum

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja American Horror Story: Asylum będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
00:10 American Horror Story: Asylum, odc. 9/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Jest rok 2012. Podczas terapii pacjent przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Lana dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. Postanawia za wszelką cenę usunąć ciążę. Razem z Kitem zamierzają ujawnić prawdziwe oblicze doktora Thredsona. W międzyczasie Leigh Emerson prosi o przebaczenie. Prałat Timothy postanawia o ochrzcić, lecz obrzęd nie przebiega zgodnie z planem. Siostra Jude zostaje oskarżona o morderstwo. Doktor Arden zaczyna podejrzewać, że opowieści Kita były prawdziwe. Składa mu więc zaskakującą propozycję.

/ USA / serial
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
23:15 American Horror Story: Asylum, odc. 10/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Siostra Mary Eunice walczy z demonem, który opętał jej ciało. Prałat chce jej pomóc i tym samym odkupić swoje winy. Doktor Arden, po eksperymencie na Kitcie, postanawia zachować w tajemnicy to co wydarzyło się podczas zabiegu. Kit nie wie więc, że Grace nie tylko nie jest martwa, ale również zaszła w ciążę. Lana próbuje poradzić sobie z faktem, że Thredson wciąż pozostaje na wolności. Zyskuje jednak nowego sojusznika, lecz pozostaje nieufna wobec zapewnień o chęci pomocy. Jude usiłuje dostosować się do nowej sytuacji w Briarcliff. Siostra Mary Eunice w pełni wykorzystuje swoją władzę i mści się na byłej przełożonej.

/ USA / serial
Reklama
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
00:40 American Horror Story: Asylum, odc. 10/13 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 11/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): 2013: Johnny, przebywający w mieszkaniu Thredsona, kontynuuje dzieło ojca. 1965: Kit poznaje swojego nowonarodzonego syna. Grace opowiada mu o swoim spotkaniu z obcymi i przekazuje niezwykłą wiadomość na temat Almy. Gdy dziecko zostaje im zabrane Thredson oferuje swoją pomoc. Siostra Claudia i Prałat postanawiają naprawić wyrządzone szkody, jednak Timothy, wciąż żądny władzy, nie realizuje obietnicy do końca. Dla Lany i Kita nadchodzi długo oczekiwana zmiana.

/ USA / serial
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
00:40 American Horror Story: Asylum, odc. 11/13 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 12/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Grace obsesyjnie wspomina swoje doświadczenia z obcymi, co uniemożliwia Kitowi rozpoczęcie nowego życia, z dala od Briarcliff. Prałat opuszcza szpital, by objąć pozycję Kardynała w Nowym Jorku. Obiecuje jednak, że powróci po siostrę Jude, zanim wyjedzie. Briarcliff zostaje przekazany władzom stanowym, które osadzają w ośrodku przestępców. Szanse Jude na uwolnienie maleją, gdy do jej pokoju zostaje przydzielona więźniarka. Przeszłość zaczyna prześladować Lanę.

/ USA / serial
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
01:00 American Horror Story: Asylum, odc. 12/13 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Na jaw wychodzą sekrety Kita, siostry Jude i Parałata. Lana nadal pilnie strzeże swojej tajemenicy, lecz wkrótce prawda ujrzy światło dzienne i trzeba będzie ponieść konsekwencje swoich działań.

/ USA / serial
Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
00:20 American Horror Story: Asylum, odc. 13 Logo METRO
USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla American Horror Story: Asylum. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku American Horror Story: Asylum w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji American Horror Story: Asylum.

Poprzednie emisje American Horror Story: Asylum


Emisja American Horror Story: Asylum miała miejsce:

2020-05-26 23:00 American Horror Story: Asylum, odc. 9/13 Logo METRO
USA / serial
Reklama
2020-05-24 00:45 American Horror Story: Asylum, odc. 8/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Siostra Mary Eunice organizuje przyjęcie w Briarcliff. W tym czasie siostra Jude postanawia wrócić, by skonfrontować się z demonem, który opętał siostrę. Jeden z pacjentów - morderca w stroju świętego Mikołaja, zostaje wypuszczony z celi.

/ USA / serial
2020-05-19 23:00 American Horror Story: Asylum, odc. 8/13 Logo METRO
USA / serial
2020-05-17 01:25 American Horror Story: Asylum, odc. 7/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Po odbyciu surowej kary Grace zaczyna miewać dziwne wizje. Siostra Mary Eunice narzuca doktorowi Ardenowi oraz personelowi swoje metody. Milesowi, byłemu żołnierzowi o skłonnościach samobójczych, udaje się wezwać potężną istotę, anioła, który budzi strach nawet w Mary Eunice. W tym czasie Kit i Lana nadal próbują znaleźć drogę ucieczki. W międzyczasie siostra Jude mierzy się z przeszłością i przystępuje do ostatniej spowiedzi.

/ USA / serial
2020-05-12 22:55 American Horror Story: Asylum, odc. 7/13 Logo METRO
USA / serial
2020-05-10 00:00 American Horror Story: Asylum, odc. 6/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lana próbuje uciec oprawcy. Przedstawiona zostaje historia współpracy doktora Ardena i wielebnego Timothy-ego, jak również wątki z dzieciństwa siostry Mary Eunice i doktora Thredsona.

/ USA / serial
2020-05-05 22:55 American Horror Story: Asylum, odc. 6/13 Logo METRO
USA / serial
2020-05-03 00:20 American Horror Story: Asylum, odc. 5/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Siostra Jude postanawia odkryć prawdę o doktorze Ardenie. Wiara w słowa Anny zostaje zachwiana, gdy pojawia się mąż pacjentki. Arden postanawia zemścić się na siostrze Jude i doprowadzić do jej zwolnienia z Briarcliff. Kit korzysta z rady Thredsona. Grace natomiast doświadcza czegoś niezwykłego. Po powrocie Anny do Briarcliff pacjentka zostaje oddana pod opiekę Ardena. W tym czasie Thredsona zamierza pomóc Lanie w ucieczce.

/ USA / serial
2020-04-28 23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 5/13 Logo METRO
USA / serial
2020-04-26 00:30 American Horror Story: Asylum, odc. 4/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do Briarcliff zostaje przyjęta kobieta, która zaatakowała nieznajomego w barze. Pacjentka twierdzi, że jest ocaloną z Holokaustu Anną Frank. Wydaje się również, że poznaje dr Ardena… Grace zwierza się Kitowi i tłumaczy dlaczego została jedną z pacjentek Briarcliff. Nie zdradza jednak wszystkiego. Doktor Thredson oferuje Lanie i Kitowi pomoc w ucieczce. W ośrodku pojawia się detektyw, który przesłuchuje doktora Ardena. Jednak nie tylko lekarz wydaje się być obiektem jego zainteresowania.

/ USA / serial
2020-04-21 23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 4/13 Logo METRO
USA / serial
Reklama
2020-04-19 00:50 American Horror Story: Asylum, odc. 3/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Leo i Teresa nadal tkwią w szpitalu uwięzieni przez „Krwawą Twarz”. 1964: Nad Briarcliff nadciąga sztorm. Siostra Jude organizuje pokaz filmu, by odciągnąć uwagę pacjentów. Dowiaduje się również, że ktoś poznał tajemnicę jej przeszłości. Siostra Mary Eunice przechodzi widoczną przemianę. Jest pewna siebie, mroczna, znajduje przyjemność w manipulowaniu siostrą Jude i doktorem Ardenem. Jeden z pacjentów dostrzega prawdziwą przyczynę tej przemiany. W międzyczasie eksperyment dr Ardena kończy się w nieoczekiwany sposób. Okazuje się, że on i siostra Mary Eunice troszczą się o przerażający twór jego badań. Lana zyskuje sojusznika w postaci dr Thredsona. Gdy psychiatra próbuje skontaktować się z Wendy okazuje się, że „Krwawa Twarz” najprawdopodobniej wciąż jest na wolności…

/ USA / serial
2020-04-14 23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 3/13 Logo METRO
USA / serial
2020-04-12 01:20 American Horror Story: Asylum, odc. 2/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dzień przed Halloween. Wendy próbuje wydostać Lanę z Briarcliff, jednak w nocy odwiedza ją nieoczekiwany i przerażający gość. W ośrodku leczenie Lany rozpoczyna się na dobre, gdy siostra Jude prosi o wsparcie doktora Ardena. W tym samym czasie Kit odbywa pierwszą rozmowę z wysłanym przez sędziego psychiatrą – doktorem Oliverem Thredsonem. Jego ocena pozwoli podjąć trudną decyzję: kara śmierci czy dożywocie w Brarcliff. W międzyczasie zdesperowani rodzice przywożą do ośrodka siedemnastoletniego syna, który zaczął cierpieć z powodu halucynacji. Chłopiec wydaje się być opętany, w związku z czym zostaje poddany obserwacji przez doktora Thredsona. Siostra Jude zaleca egzorcyzmy. Obrzęd nie przebiega jednak po myśli duchownych, przy okazji ujawniając prawdę o przeszłości siostry Jude. Lana próbuje z pomocą Grace wydostać się z Briarcliff. Doktor Arden przyjmuje u siebie pewnego niestosownego gościa.

/ USA / serial
2020-04-07 23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 2/13 Logo METRO
USA / serial
2020-04-05 01:10 American Horror Story: Asylum, odc. 1/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Briarcliff Manor, nawiedzona posiadłość, została w 1962 roku zakupiona przez Kościół Katolicki i przekształcona w sanatorium dla obłąkanych kryminalistów. Mówi się, że kto raz dostał się do Briarcliff nigdy już nie opuścił jego murów…Pośród więźniów sławę zyskał seryjny morderca „Krwawa Twarz”, zakładający maskę uszytą ze skóry swoich ofiar. Kilkadziesiąt lat później duchy Briarcliff mogą nadal straszyć. Przyjdzie się o tym przekonać fotografowi Leo oraz jego narzeczonej Teresie. 1964 rok. Kit Walker, wbrew rodzinie i przyjaciołom żeni się z Afroamerykanką Almą. Ich życie ulegnie radykalnej zmianie w wyniku pewnego incydentu… W dniu przyjęcia do Briarcliff „Krwawej Twarzy” w ośrodku pojawia się reporterką Lana Winters. Stara się o spotkanie z matką przełożoną. Gorliwie wierząca siostra Jude odrzuca współczesną psychiatrię na rzecz bezwzględnej dyscypliny. „Krwawa Twarz” przybywa. Okazuje się, że to Kit, zapewniający wciąż o swej niewinności. Po brutalnym powitaniu zostaje przedstawiony swoim współwięźniom, między innymi wyuzdanej Shelley, agresywnemu Spivey’owi i uroczej Grace, która podobnie jak Kit twierdzi, że jest niewinna. W międzyczasie Lana pragnie odkryć sekret siostry Jude. Musi się jednak mieć na baczności, ponieważ wraz z partnerką, żyją potajemnie w związku. Doktor Arden, stojący na czele opieki medycznej w Briarcliff również skrywa przerażający sekret. Gdy niespodziewanie znika jeden z pacjentów, siostra Jude oraz prałat Timothy Howard wspólnie stworzą ambitny plan. Nieoczekiwanie Lana znajdzie się w sytuacji bez wyjścia.

/ USA / serial
2020-03-31 23:15 American Horror Story: Asylum, odc. 1/13 Logo METRO
USA / serial
2019-07-25 02:05 American Horror Story: Asylum, odc. 13 Logo TVN
USA / serial
2019-07-18 02:25 American Horror Story: Asylum, odc. 12/13 Logo TVN
USA / serial
2019-07-11 02:15 American Horror Story: Asylum, odc. 11/13 Logo TVN
USA / serial
2019-07-04 02:15 American Horror Story: Asylum, odc. 10/13 Logo TVN
USA / serial
2019-06-27 02:35 American Horror Story: Asylum, odc. 9/13 Logo TVN
USA / serial
2019-06-20 02:25 American Horror Story: Asylum, odc. 8/13 Logo TVN
USA / serial
Reklama
2019-06-13 02:00 American Horror Story: Asylum, odc. 7/13 Logo TVN
USA / serial
2019-06-06 02:15 American Horror Story: Asylum, odc. 6/13 Logo TVN
USA / serial
2019-05-30 02:10 American Horror Story: Asylum, odc. 5/13 Logo TVN
USA / serial
2019-05-23 01:00 American Horror Story: Asylum, odc. 4/13 Logo TVN
USA / serial
2019-05-16 00:20 American Horror Story: Asylum, odc. 3/13 Logo TVN
USA / serial
2019-05-09 00:35 American Horror Story: Asylum, odc. 2/13 Logo TVN
USA / serial
2019-05-02 01:05 American Horror Story: Asylum, odc. 1/13 Logo TVN
USA / serial
2018-05-30 00:25 American Horror Story: Asylum, odc. 13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-24 23:20 American Horror Story: Asylum, odc. 13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-23 01:30 American Horror Story: Asylum, odc. 12/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-17 23:10 American Horror Story: Asylum, odc. 12/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-16 01:30 American Horror Story: Asylum, odc. 11/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-10 22:55 American Horror Story: Asylum, odc. 11/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-09 00:45 American Horror Story: Asylum, odc. 10/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-03 23:55 American Horror Story: Asylum, odc. 10/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-05-02 01:30 American Horror Story: Asylum, odc. 9/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-04-26 23:25 American Horror Story: Asylum, odc. 9/13 Logo TVN 7
USA / serial
2018-04-25 00:55 American Horror Story: Asylum, odc. 8/13 Logo TVN 7
USA / serial

American Horror Story: Asylum gdzie obejrzeć?


American Horror Story: Asylum można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO, TVN, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry