Reklama

Autostrada przez piekło godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Autostrada przez piekło

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Autostrada przez piekło będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-23

16:00 Autostrada przez piekło, odc. 15 - Osuwisko Premiera Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Głaz o masie czterdziestu ton spada na autostradę biegnącą przez kanion Frasera. Do ryzykownej akcji rusza Al Quiring. Jamie, Brandon i Paris pokonują nieczynną leśną drogę. Muszą bowiem ściągnąć pojazd, który uległ wypadkowi. Aggressive Towing spieszy na pomoc kierowcy, którego ciężarówka uległa awarii w godzinach szczytu. Członkowie ekipy muszą zmierzyć się z wspomnieniami przerażającego zdarzenia.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-03-24

02:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Zostały dwa dni do Bożego Narodzenia. Wzmożony przedświąteczny ruch na kanadyjskich trasach oznacza więcej pracy dla kierowców pomocy drogowej. Ciężarówka spada z mostu, a tuż nad krawędzią zatrzymuje się przyczepa i trzy kampery. Pojazdy w każdej chwili mogą osunąć się do rzeki. John, nowy pracownik Jamiego w Kolumbii Brytyjskiej, musi zadbać o to, by trasa pozostawała przejezdna. Staje przed prawdziwym sprawdzianem swoich umiejętności podczas skomplikowanej akcji ratowniczej. Zimową nocą Al Quiring i George Boyd walczą o to, aby utrzymać autostradę Coquihalla otwartą na święta.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
03:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al Quiring ma za zadanie usunąć z drogi rozbitą przyczepę. Nie może sobie pozwolić na zwolnienie tempa, gdyż musi zdążyć przed porannym szczytem na autostradzie TransCanada. Jamie Davis również walczy z czasem, próbując wyciągnąć ciężarówkę, która wpadła do rowu. Okazuje się, że wiezie ona ważny transport leków. Z kolei Jordie z Mission Towing zastaje ciężarówkę, która może w każdej chwili może się przełamać na pół. Tymczasem w Albercie Colin odczuwa trudy pracy w pojedynkę.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

2019-03-25

08:00 Autostrada przez piekło, odc.2 Logo Polsat Play
Opis (streszczenie):  

2019-03-26

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Pechowa trasa Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Merv otrzymuje wezwanie na autostradę Coquihalla. Ma pomóc kolegom po fachu, którzy nie mogą się uporać z trzema dużymi zleceniami. Do pechowych zdarzeń doszło na odcinku niespełna jednego kilometra. Dylan spieszy na ratunek kierowcy samochodu, któremu grozi spadnięcie z mostu. Colin zaś musi się uporać z prawdziwą łamigłówką.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-03-27

15:00 Autostrada przez piekło, odc.2 Logo Polsat Play
18:00 Autostrada przez piekło, odc.3 Highway Thru Hell 3/13 Logo Polsat Play

2019-03-29

12:00 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Play

2019-03-30

16:00 Autostrada przez piekło, odc. 16 - Sojusznik Premiera Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Przewraca się ciężarówka, która przewoziła ciężkie rury. Ekipa Reliable Towing ma trudności z uporaniem się z zadaniem. Na miejscu pojawia się niespodziewany sojusznik. Jamie zastanawia się nad zakupem kolejnego starego holownika. Ken Duperon z Mission Towing rusza na pomoc kierowcy, którego pojazd w każdej może się zsunąć z ośnieżonej górskiej drogi.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-03-31

03:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Marznący deszcz pokrywa trasę Coquihalla grubą warstwą lodu, paraliżując ruch i niemal uniemożliwiając działanie Jamiemu i jego pracownikom. Mimo strasznych warunków na drodze Ken Monkhouse wyrusza, aby wykonać zlecenie na odległym, pokrytym lodem wzgórzu. Nie wie, że czeka go najgorszy dzień jego życia. Dobry przyjaciel Davisa zostaje wezwany do akcji, kiedy wskutek kolizji dwóch ciężarówek zostaje zablokowana autostrada TransCanada i krajowa linia kolejowa.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
04:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al i Gord z Quiring Towing zostają wezwani do wyładowanej ciężarówki, która zatrzymała się tuż nad przepaścią. Przekonamy się, czy pracownikom pomocy drogowej uda się przezwyciężyć siłę ciążenia i nie dopuścić do katastrofy. Colin wyrusza na pomoc nowemu klientowi. Przeżywa trudne chwile na bocznej drodze w Albercie. Jamie testuje nowego kierowcę, którego sytuacja zdaje się przerastać. John i Brandon starają się ocalić ranną sowę, która utknęła na autostradzie.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2019-04-01

08:00 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Play
Opis (streszczenie):   Dla małoletnich od lat 12

2019-04-02

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Nieruchome przedmioty Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Jamie ma wyciągnąć ciężarówkę, która wypadła z drogi. Z pozoru banalne zadanie okazuje się dużo trudniejsze, niż zakładał Davis. Tymczasem Randy Jacknife staje przed największym i najcięższym wyzwaniem w swojej karierze. Zmaga się z przewróconym tirem, który jest dodatkowo przygnieciony ładunkiem stali. Matia, osiemnastoletnia bratanica Jamiego, pożycza bez wiedzy stryja jego cenny pojazd, aby przeżyć przygodę i sprawdzić się w off-roadzie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2019-04-03

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Kłębek nerwów Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al Quiring i jego pracownik Gord zmuszeni są podjąć ryzyko, wykonując największe zlecenie w tym sezonie. Muszą szybko uporać się z usuwaniem skutków wypadku, aby autostrada nie pozostawała zamknięta zbyt długo. W Albercie załoga Jamiego zmaga się z zamiecią, usiłując dotrzeć do miejsca, w którym doszło do ogromnego karambolu. Tymczasem w Kolumbii ekipa zostaje wezwana na brzeg rzek. Potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu pewnej podwodnej zagadki, która może być powiązana ze zbrodnią.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
18:00 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Play
Reklama

2019-04-04

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Palące problemy Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al spieszy na pomoc kierowcy pojazdu transportującego niebezpieczny ładunek. Niebawem samochód ponownie ma poważne kłopoty. Colin przyjmuje pozornie proste zgłoszenie. Sprawa stopniowo zmienia się w prawdziwy koszmar. Jamie skarży się na silne bóle w klatce piersiowej.
Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-04-05

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Spojrzeć wstecz Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Odcinek specjalny. Jamie Davis staje w obliczu trudnej decyzji. Zastanawiając się, jak postąpić, spogląda wstecz. Wspomina cztery ostatnie zimy, wracając do najtrudniejszych wyzwań i akcji, które przyniosły mu najwięcej satysfakcji. Kierowcy pomocy drogowej wyjaśniają, co pociąga ich w tej niebezpiecznej pracy. Bohaterowie poprzednich sezonów, którzy odeszli z firmy Davisa, opowiadają o tym, co zmieniło się w ich życiu. Widzowie zobaczą również kulisy powstawania serii.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
20:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Highway Thru Hell 4/13 Logo Polsat Play

2019-04-06

16:00 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Na bogato Premiera Logo National Geographic
Opis (streszczenie): 24-letni syn Ala, Cary, próbuje się uporać ze skutkami karambolu. Pomoc drogowa zostaje również wezwana do ciężarówki transportującej nowe samochody o wartości pół miliona dolarów. Reliable Towing nie zamierza rezygnować z tego zadania. Jamie rusza do Jukonu, aby ściągnąć pojazd, który uległ wypadkowi.
Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-04-07

02:00 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Przeznaczenie Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Aby uporać się z holowaniem wyjątkowo dużego wraka, ekipy Jamiego Davisa i jego brata Jasona łączą siły. Tymczasem Brandon, pasierb Jamiego, staje w obliczu sytuacji, która każe mu się zastanowić, czy chce wiązać przyszłość z tą branżą. W Albercie pracownicy pomocy drogowej usiłują wyprostować ciężarówkę, która złożyła się jak scyzoryk. Najnowszy członek ekipy Jamiego Davisa ryzykuje życiem, stawiając czoło tirowi pędzącemu po oblodzonej drodze.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
03:00 Autostrada przez piekło, odc. 9 - W każdej chwili Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Wskutek wypadku zostaje zablokowana najbardziej ruchliwa autostrada w Kolumbii Brytyjskiej. Aby sprawnie usunąć skutki kolizji i szybko otworzyć trasę, konieczna jest współpraca dwóch ekip - Jamiego Davisa i Ala Quiringa. Na Coquihalla Highway pomoc drogowa potrzebna jest przy wyciągnięciu ciężarówki z naczepą, która wypadła z drogi i balansuje w niezwykłej pozycji. Pracownicy Mission Towing również nie mają chwili spokoju. Podczas trudnej akcji otrzymują kolejne pilne wezwanie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2019-04-08

08:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Play
Opis (streszczenie): Dla małoletnich od lat 12

2019-04-09

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 13 - Na rozstaju dróg Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Finałowy odcinek sezonu. Jamie po raz pierwszy od miesięcy siada za kierownicą samochodu pomocy drogowej. Przekonamy się, jak długi czas za biurkiem wpłynął na Davisa i czy uda mu się uniknąć katastrofy na autostradzie. Gdy zimowe wiatry zaczynają cichnąć, Jordiego z Mission Towing spotyka niespodziewana tragedia. Jamie zwraca się do swojej konkurencji po radę przy podjęciu decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość jego firmy.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2019-04-10

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Wypadek w kanionie Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Pojazd holowniczy, który wyremontował Jamie, czeka sprawdzian. Pomocy potrzebuje bowiem ciężarówka przewożąca drewno. Auto miało wypadek w kanionie Frasera. Colin, Merv i Jason wyjeżdżają na akcję niedaleko miasteczka Hope. Zyskują okazję, o jakiej marzą wszyscy w branży. Al Qiring zmaga się z koparką przygniecioną przez skały.
Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
18:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Play

2019-04-11

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Na bogato Logo National Geographic
Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

2019-04-12

01:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Podwójne kłopoty Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Dylana Greenwooda z firmy Mission Towing czeka trudne zadanie. Będzie próbował rozdzielić samochody ciężarowe po zderzeniu. Jamie zaś wyrusza w teren, aby pomóc kierowcy cysterny przewożącej skroplony propan. Al Quiring usuwa skutki kolizji na autostradzie Coquihalla.
Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
12:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Play
20:00 Autostrada przez piekło, odc.5 Highway Thru Hell 5/13 Logo Polsat Play
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Autostrada przez piekło. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Autostrada przez piekło w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Autostrada przez piekło.

Poprzednie emisje Autostrada przez piekło

Emisja Autostrada przez piekło miała miejsce:

2019-03-22, 12:00 Autostrada przez piekło, odc.2 Highway Thru Hell 2/13 Logo Polsat Play
2019-03-22, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-21, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 9 - Pchaj i ciągnij Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al Quiring przyjmuje zgłoszenie o wypadku z udziałem autokaru. Jamie zyskuje w końcu okazję, aby wypróbować potężne urządzenie przymocowane z przodu holownika. Nowa ekipa działająca w rejonie trasy Coquihalla spieszy na pomoc kierowcy uszkodzonej ciężarówki. W pojeździe znajdują się świnie.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-20, 18:00 Autostrada przez piekło, odc.2 Highway Thru Hell 2/13 Logo Polsat Play
2019-03-20, 15:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Highway Thru Hell 1/13 Logo Polsat Play
2019-03-20, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-19, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-18, 08:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Highway Thru Hell 1/13 Logo Polsat Play
2019-03-17, 03:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Pożar na drodze Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Na trasie w Albercie dochodzi do tragicznego w skutkach zderzenia ciężarówki przewożącej drewno z cysterną z paliwem. Wybucha potężny pożar, a wezwany na miejsce Colin staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. Tymczasem w Kolumbii Brytyjskiej kierowcy zmagają się z burzami śnieżnymi. Dla Ala Quiringa oznacza to wiele pracy. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają również Johnowi, który musi uporać się z rozbitym traktorem.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-17, 02:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zakręt śmierci Logo National Geographic
Opis (streszczenie): W Kolumbii Brytyjskiej nowa ekipa pomocy drogowej zmaga się z wyciągnięciem przyczepy, która wypadła z drogi na niebezpiecznym zakręcie. Przekonamy się, ile potrafią osoby, które zatrudnił niedawno Davis. Podczas dużej akcji w Albercie Colin popełnia błąd. Jego zadanie musi przejąć brat Jamiego, mimo że brakuje mu doświadczenia w obsłudze ciężkiego samochodu pomocy drogowej. Pasierb szefa, Brandon, dorasta do pełnienia nowej roli w firmie.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-16, 16:00 Autostrada przez piekło, odc. 14 - Lodowa pułapka Premiera Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Ciągnik siodłowy z naczepą jest unieruchomiony w lodzie i śniegu nieopodal Quesnel. Na miejsce udaje się Jamie. Zlecenie przysparza wielu trudności. Pracownicy Mission Towing zajmują się pojazdem porzuconym na górskiej drodze. Oprócz umiejętności potrzebne będzie również zaangażowanie. Tymczasem atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia skłania rywalizujące przedsiębiorstwa do podjęcia wspólnego wysiłku.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-15, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 13 - Nocna jazda Premiera Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Podczas kolejnej pracowitej zimowej nocy niedoświadczony Cam siada za kierownicą holownika drogowego. James Luke i ekipa Reliable Towing mają uprzątnąć rozsypany ładunek drewna. Zadanie muszą wykonać jak najszybciej, ponieważ zbliża się potężna burza śnieżna. Z kolei na zatłoczonej autostradzie pęka opona w przednim kole ciężarówki. Katastrofa była naprawdę blisko. Na ratunek rusza Merv.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-15, 12:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Highway Thru Hell 1/13 Logo Polsat Play
2019-03-15, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Pożar na drodze Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-14, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Na bogato Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-13, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Palące problemy Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-13, 18:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Highway Thru Hell 1/13 Logo Polsat Play
2019-03-13, 15:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Play
Opis (streszczenie): Ekipa ratunkowa Jamiego Davisa zajmuje się usuwaniem wraków z jednej z najbardziej niebezpiecznych autostrad na świecie, którą codziennie przemieszczają się tysiące olbrzymich ciężarówek. Strome stoki górskie, lód, wiatry arktyczne, niekończące się lasy. W takich zdradzieckich warunkach dochodzi do wielu wypadków. Zadaniem Jamiego i jego ludzi jest utrzymanie przejezdności trasy.   Dla małoletnich od lat 12
Kanada / 2012
2019-03-13, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zakręt śmierci Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-12, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Pechowa trasa Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-12, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Atak mrozu Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Zachodnia Kanada zmaga się z pierwszym w tym roku poważnym atakiem zimy. John, który niedawno dołączył do ekipy Davisa, staje przed trudnym wyzwaniem. Musi uratować pług śnieżny, który utknął w skutej lodem rzece. Wraz z rozwojem firmy, która obsługuje coraz większe terytorium, konieczne są zmiany w strukturze Heavy Rescue. W tym sezonie ma pełnić nową rolę. Podczas pierwszej akcji wystawione na próbę są nie tylko jego umiejętności jako kierowcy, lecz także zdolności przywódcze.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-11, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 9 - Pchaj i ciągnij Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-11, 08:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-10, 03:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Atak mrozu Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-03-08, 12:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-08, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Wrak z piekła rodem (część 2) Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Jamie Davis kontynuuje zmagania z najtrudniejszym zadaniem, z jakim miał do czynienia w ostatnich latach. Niezbędny okazuje się potężny holownik drogowy z żurawiem o udźwigu 50 ton. Al dokłada starań, aby wyciągnąć z błota siedemdziesięciotonową koparkę.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-07, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Wrak z piekła rodem (część 2) Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-07, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Wrak z piekła rodem (część 1) Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Jamie udaje się w dzikie rejony Kolumbii Brytyjskiej. Spieszy na pomoc kierowcy, którego ciężarówka się przewróciła. Nie można wykorzystać pojazdu holowniczego do podniesienia leżącego na boku auta. Zlecenie przeradza się w koszmar. Z kolei po opadach marznącego deszczu samochód służący do napraw linii elektroenergetycznych znalazł się w niebezpieczeństwie. Na ratunek rusza Ken z Mission Towing.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-06, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Wrak z piekła rodem (część 1) Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-06, 18:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-06, 15:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-06, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Zaginiona ciężarówka Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al i Gord przemierzają ośnieżoną drogę, próbując odnaleźć ciężarówkę do przewozu ściętych pni. Pojazd zaginął w pobliżu dawnego miasteczka poszukiwaczy złota. Jamie zaś ryzykuje śmiały manewr. Colin musi uporać się z awarią. Obawia się, że naprawa nie będzie taka prosta.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-05, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Zaginiona ciężarówka Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-05, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Zamieć śnieżna Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Kulisy pracy kierowców pomocy drogowej, którzy patrolują niebezpieczne trasy w Kanadzie. Jamie, Al, Jason i Ken wracają wspomnieniami do najbardziej trudnych zleceń w dotychczasowej karierze.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-04, 08:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-01, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Zamieć śnieżna Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-03-01, 12:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-03-01, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Praktyka czyni mistrza Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Al i Gord mają pomóc w przerzuceniu przez rzekę Coquihallę stalowego mostu. Konstrukcja waży 65 tony. Zabierają na miejsce ciężki sprzęt. Jamie Davis ulega wypadkowi w trakcie manewru. Nowy pracownik zostaje poddany próbie - bierze udział w skomplikowanej akcji ratunkowej prowadzonej na poboczu drogi.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-28, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Praktyka czyni mistrza Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-28, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Błotniste zlecenie Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Z powodu ulew doszło do osunięcia ziemi na zachód od miasteczka Hope. Autostrada jest nieprzejezdna. Jamie i Colin wiele ryzykują, próbując wydostać z błota potężną ciężarówkę. Ken Duperon z przedsiębiorstwa Mission Towing wyrusza na ratunek wywrotce. Auto jest uwięzione na krawędzi przepaści. W każdej chwili może spaść.
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-27, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Błotniste zlecenie Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-27, 18:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-27, 15:00 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-27, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Podwójne kłopoty Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-26, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Podwójne kłopoty Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-26, 01:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Wypadek w kanionie Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-25, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Wypadek w kanionie Premiera Logo National Geographic
Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-02-25, 08:00 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-22, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-02-22, 12:00 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-21, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-02-20, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-02-20, 18:00 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-20, 15:00 Autostrada przez piekło, odc.7 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-02-19, 19:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
Kanada / 2015 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Autostrada przez piekło można obejrzeć w:

Emisje w: National Geographic, Polsat Play

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info