Reklama

Autostrada przez piekło godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Autostrada przez piekło


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Autostrada przez piekło będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-26
15:55 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W tym roku zima w Kolumbii Brytyjskiej nadchodzi szybciej niż zwykle i atakuje z pełną mocą. Jednak Jamie Davies i jego ekipa muszą sprostać nie tylko ekstremalnym warunkom atmosferycznym. Kryzys w branży jest coraz bardziej odczuwalny. Jamie jest zmuszony drastycznie ciąć koszty i walczyć o przetrwanie firmy. Do pracy powraca Colin McLean. Pierwsze zlecenie w górach staje się prawdziwym testem dla jego umiejętności i opanowania.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
16:55 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Davis pomaga Colinowi McLeanowi odholować duży wrak, który blokował drogę. Brandon Kodallas, pasierb Jamiego, doświadczył kilku niebezpiecznych sytuacji na autostradzie i w związku z tym ostatnio zajmował się głównie pracą biurową. Teraz nadszedł dla niego czas skonfrontowania się ze swoimi lękami. Przekonamy się, czy jest gotowy, aby wrócić na drogę. Al Quiring zajmuje się przewróconą ciężarówką wyładowaną skałami wulkanicznymi.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-10-28
09:00 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Play

Opis (streszczenie): Ekipa ratunkowa Jamiego Davisa zajmuje się usuwaniem wraków z jednej z najbardziej niebezpiecznych autostrad na świecie, którą codziennie przemieszczają się tysiące olbrzymich ciężarówek. Strome stoki górskie, lód, wiatry arktyczne, niekończące się lasy. W takich zdradzieckich warunkach dochodzi do wielu wypadków. Zadaniem Jamiego i jego ludzi jest utrzymanie przejezdności trasy.   Dla małoletnich od lat 12

/ Kanada / 2012
Program TV na 2019-11-04
09:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
Program TV na 2019-11-09
17:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas holowania ciężarówki, która wypadła z drogi, w wozie Jamiego psuje się mechanizm wciągający linkę holowniczą. Davis musi dokonać prowizorycznej naprawy na miejscu, aby dokończyć pracę. Jordie Duperon dostaje wezwanie do ciężarówki, która staranowała ogrodzenie międzynarodowego lotniska. Gdy przyjeżdża na miejsce wypadku, zastaje straszny widok. Z kolei Al Quiring próbuje uratować ciężarówkę przewożącą drewno, która wpadła do rzeki.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-12
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Gdy na autostradzie zaczyna płonąć ciężarówka, do akcji wyrusza sam szef James Davis. W jego firmie zachodzą duże zmiany, spowodowane przez kryzys ekonomiczny w Albercie. Jest jednak i niespodzianka – do ekipy ponownie dołącza świetny kierowca Scott Bird. Jordie Duperon z kolei cieszy się na powrót swojego młodszego brata Nika, który przez kilka lat pracował w mieście, a teraz chce pomóc w rodzinnej firmie Mission Towing. Ekipa zostaje wezwana do pojazdu, który wpadł do rzeki. Z kolei w Albercie Colin McLean decyduje się wziąć niebezpieczny ładunek.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-13
00:45 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Załoga Mission Towing spieszy się do pilnego wezwania. Jadą leśną drogą, by dotrzeć do miejsca, w którym ciężarówka przekoziołkowała 30 metrów i wpadła do wezbranego po deszczu potoku. Jamie Davis musi z kolei uporać się z uszkodzoną przyczepą ciągnikową, załadowaną artykułami spożywczymi. Przyda się jego doświadczenie i pomysłowość. Z kolei Scott Bird i Mike Reynolds, nowy mechanik w firmie Jamiego, próbują rozwikłać pewną zagadkę drogową na autostradzie Coquihalla.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-14
00:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Jamie Davis i jego ekipa jadą na jedną z najtrudniejszych i najbardziej stresujących akcji od lat. Muszą ściągnąć złamaną ciężarówkę z naczepą, która znajduje się na krawędzi mostu. Przekonamy się, jak doświadczeni kierowcy pomocy drogowej poradzą sobie w tej sytuacji. Z kolei Nik z załogi Mission Towing pracują na jednej z dróg drwali w kanionie rzeki Fraser w Kolumbii Brytyjskiej. Muszą się pospieszyć, aby otworzyć trasę, zanim zjawi się tam konwój ciężarówek ze sprzętem.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-11-15
00:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Pracownicy pomocy drogowej każdego dnia usuwają skutki wypadków, spowodowanych przez ludzkie błędy, ale też groźne żywioły szalejące na kanadyjskich pustkowiach. Silne podmuchy wiatru unoszą naczepę w powietrze. Wypadek powoduje zablokowanie autostrady transkanadyjskiej na wiele godzin. Potężna burza utrudnia akcję prowadzoną przez Jamiego Davisa w Hope w Kolumbii Brytyjskiej. Z kolei Al Quiring i Gord Lundin mają poważne kłopoty podczas wyciągania olbrzymiej ciężarówki górniczej.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-16
00:45 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to oznacza, że na drogach trwa najbardziej ruchliwy okres w roku. Al Quiring zostaje wezwany do wypadku na autostradzie Coquihalla w Kolumbii Brytyjskiej. Musi usunąć z drogi płonącą przyczepę. Z kolei w Albercie Colin McLean ma wyciągnąć samochód dostawczy wyładowany prezentami świątecznymi. Nik Duperon i Neil Neil Wakefield z Mission Towing muszą znaleźć sposób, by wydostać zablokowany wrak.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-18
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Jonny Tipton jest doświadczonym kierowcą samochodu holowniczego, ale to jego pierwsza noc na autostradzie Coquihalla w Kolumbii Brytyjskiej. Stara się więc zrobić wrażenie na swoim szefie, Jamiem Davisie. Przekonuje się jednak, jak ciężko wyciągnąć ciężarówkę, która głęboko utknęła w śniegu. Gord Boyd z Quiring Towing ściera się z upartymi kierowcami tirów. Potem ujawnia swoją osobistą walkę, którą toczy przez całe życie. Nik Duperon i ekipa Mission Towing mają okazję zakosztować off-roadu, kiedy muszą wyciągnąć SUV-a, który stoczył się prawie sto metrów z wysokiego klifu.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-20
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku widzowie będą mogli obserwować zmagania Ala Quiringa – prawdziwej legendy tras wiodących przez Kolumbię Brytyjską. Doświadczony pracownik pomocy drogowej tym razem zmaga się z błotem. Musi wyciągnąć dwie czterdziestotonowe koparki, które zakopały się na grząskim podłożu. Jamie i Scott wyruszają do zgłoszenia dotyczącego tajemniczego wraku. Z kolei Jordie i Gord łączą siły, aby zrobić porządek po wypadku z udziałem załadowanej do pełna ciężarówki.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-21
00:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Wskutek kryzysu gospodarczego w Albercie dla kierowców pomocy drogowej również nastają ciężkie czasy. Colin, który w ubiegłym sezonie swoimi umiejętnościami zaimponował nawet Jamiemu, teraz staje przed ważną decyzją. Wpłynie ona nie tylko na zawodową przyszłość McLeana, lecz także na jego życie prywatne. Jordie i jego ekipa z Mission Towing spieszą się, by jak najszybciej usunąć wrak, który zablokował linię kolejową w pobliżu Hope. Al Quiring ponownie próbuje wydobyć zatopioną w błocie koparkę.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-22
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem Jamie Davis staje przed trudnym zadaniem, którego nie uda mu się wykonać w pojedynkę. Doświadczony kierowca pomocy drogowej musi skorzystać z pomocy swojego brata Jasona i jego ciężkiego sprzętu. Z kolei Nik Duperon i zespół Mission Towing zdrowo się gimnastykują przy zgubionym ładunku słupów telefonicznych. Jedna z ekip Jamiego w Kolumbii Brytyjskiej wyrusza do pilnego zgłoszenia dotyczącego wypadku na autostradzie Coquihalla.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-23
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku widzowie przekonają się, na czym polega siła rodzinnego biznesu. Zobaczymy przedstawicieli trzech pokoleń Quiringów pracujących ramię w ramię. Ich zadaniem jest postawienie przewróconej ciężarówki wyładowanej dużymi rolkami papieru przemysłowego. Jeden z członków ekipy Jamiego o najdłuższym stażu zaczyna dotkliwie odczuwać fizyczne i psychiczne obciążenia związane z tą pracą. Nik i Neill zmagają się z ogromną ciężarówką, która zablokowała autostradę nr 7.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-25
01:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie serii każdego dnia przekonują się, jak niebezpieczne mogą być trasy w północnej Kanadzie. Dochodzi do groźnego wypadku z udziałem dwóch ciężarówek z przyczepami. Usuwaniem skutków zderzenia zajmuje się ekipa Jordiego Duperona z Mission Towing. Kierowcy pomocy drogowej pracują przez całą noc. Scott Bird z zespołu Jamiego Davisa musi wykazać się pomysłowością, aby wykonać zadanie. Z kolei Al Quiring i Gord Boyd zmagają się z ogromną betoniarką.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-11-26
00:40 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Mike Reynolds, nowy mechanik w zespole Jamiego Davisa, nie chce spędzić całego życia w warsztacie. Jego celem jest praca jako kierowca pomocy drogowej. Zostaje wysłany z pomocą konwojowi przeładowanych ciężarówek jadących autostradą Coquihalla. Z kolei Scott Bird robi wszystko co w jego mocy, by zapobiec wysypaniu się ładunku drewna. Tymczasem ekipa z Mission Towing stara się wyciągnąć spoczywający na dnie rzeki osiemnastotonowy wrak.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-27
01:05 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Kolejne spektakularne akcje pracowników pomocy drogowej, patrolujących trasy w północnej Kanadzie. Al Quiring tym razem podejmuje próbę wyciągnięcia ciężarówki przewożącej drewno, która spadła z urwiska, pokonując ponad 200 metrów. Jamie Davis i Scott Bird łączą siły, aby podołać trudnemu zadaniu w kanionie rzeki Fraser. Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu zimowego Nik zastanawia się, czy postąpił słusznie, wracając do rodzinnej firmy.

Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-28
00:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-29
00:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-11-30
00:45 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-12-01
01:05 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Autostrada przez piekło. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Autostrada przez piekło w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Autostrada przez piekło.

Poprzednie emisje Autostrada przez piekło


Emisja Autostrada przez piekło miała miejsce:

2019-10-21 09:00 Autostrada przez piekło, odc.7 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-10-19 16:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-19 15:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-16 02:55 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Mieszkańcy Kolumbii Brytyjskiej zmagają się z najgorszą burzą śnieżną od lat. W związku z katastrofalnymi warunkami atmosferycznymi miejscowe władze decydują o czasowym zamknięciu autostrady Coquihalla. Ekipy pomocy drogowej mają mnóstwo pracy. Stawiając czoło zadymce, marznącym deszczom i zagrożeniu lawinowemu, ze wszystkich sił starają się pomóc kierowcom ciężarówek i samochodów osobowych wydostać się z zamkniętego odcinka górskiej trasy.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-16 02:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tegoroczna zima w Kolumbii Brytyjskiej jest wyjątkowo ciężka dla kierowców i pracowników pomocy drogowej. W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak ekipa Jamiego Davisa i służby ratownicze biorą udział w najtrudniejszej akcji od lat. Muszą jak najszybciej dotrzeć do zaginionego kierowcy ciężarówki, który od dwóch dni jest uwięziony w uszkodzonym po wypadku pojeździe. Ta operacja okazuje się dla ratowników niezwykle ciężka również pod względem emocjonalnym.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
Reklama
2019-10-15 03:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Przyszedł czas na kolejny sprawdzian możliwości Pytona – nowego auta holowniczego we flocie Davisa. Postanawia on przetestować ten klasyczny samochód podczas jazdy terenowej. Tymczasem brat Jamiego, Kelly, ma do wykonania piekielne trudne zadanie. Zmaga się z potężnymi wiatrami i słupem energetycznym, starając się uratować ciężarówkę załadowaną rurami. Gord Boyd odbiera nowy samochód holowniczy, który będzie na wyposażeniu firmy Quiring Towing.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-15 02:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Trzynastoletni syn Jamiego ma okazję zobaczyć, jak ryzykowna jest praca jego ojca. Chłopak jest świadkiem usuwania skutków dramatycznego wypadku, podczas którego ciężarówka roztrzaskała się, spadając z 45-metrowego wału. Tymczasem na północ od Hope autostrada zostaje zamknięta wskutek zejścia lawiny skalnej. Konieczne jest... wybuchowe sprzątanie. Z kolei Dylan Greenwood wkłada swoje wodery wędkarskie, aby wyłowić z jeziora ciężarówkę.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-14 09:00 Autostrada przez piekło, odc.6 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-10-14 03:25 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Okazuje się, że opady śniegu zaskakują drogowców nawet na ich własnym podwórku. Flota potężnych pojazdów holowniczych Jamiego Davisa tkwi na firmowym parkingu, który w nocy został przysypany grubą warstwą białego puchu. Colin McLean, który próbuje holowania w głębokim śniegu, pakuje się w spore kłopoty. Tymczasem Al Quiring i Gord Boyd spieszą na wezwanie kierowcy ciężarówki. Muszą przebić się przez poranne korki na autostradzie nr 1.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-14 02:25 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem Jamie Davis i jego specjalnie przebudowany samochód holowniczy HR-126 zostaną poddani prawdziwemu testowi. Przekonamy się, czy potężna maszyna poradzi sobie z wyjątkowo dużym ciężarem. Kelly i John muszą zająć się skutkami wypadku wywrotki przewożącej żwir, która odbiła się od ściany skalnej. Gord Lundin, który od dłuższego czasu był pomocnikiem, ma szansę sam prowadzić auto holownicze. Zobaczymy, jak się odnajdzie w nowej roli.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-13 03:20 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W Kolumbii Brytyjskiej szaleje potężna burza śnieżna. Na odcinku drogi nr 5 zwanym Autostradą Coquihalla dochodzi do wypadku, który wygląda niezwykle groźnie. Na szczęście kierowcy ciężarówki udaje się ujść z życiem. Zmagając się ze śnieżycą i ekstremalnym zimnem, Colin McLean i Kelly starają się jak najszybciej uporać z trudnym zadaniem. Wiedzą, że nawet mimo tych ciężkich warunków szef nie będzie patrzył przez palce na opóźnienie.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-13 02:20 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Najnowszy nabytek we flocie Jamiego Davisa – samochód holowniczy zwany żartobliwie Pytonem – przechodzi pierwszy trudny sprawdzian. Auto musi poradzić sobie z wyciągnięciem ciężarówki, która wpadła w rząd drzew. Ken Duperon i Dylan Greenwood z Mission Towing zostają wezwani na oblodzoną górską drogę, na której przewróciła się ciężarówka przewożąca drewno. Tymczasem Jamie Davis wybiera się specjalną wycieczkę na podwórko konkurencji.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-12 16:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-12 15:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-12 02:55 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Nad zachodnią Kanadą przechodzą potężne burze śnieżne, których skutkiem jest chaos na autostradach. Oznacza to, że tej nocy nikt z ekipy Jamiego Davisa nie zmruży oka, odpowiadając na zgłoszenia kierowców, którzy utknęli na trasach w Kolumbii Brytyjskiej. Jason Davis i Chris Mervyn muszą wyciągnąć z zaśnieżonego rowu ciężarówkę z załadowaną do pełna przyczepą. Jeden z pracowników pomocy drogowej, który obchodził urodziny, wreszcie dostaje swój prezent.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-12 01:55 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W Kanionie Frasera dochodzi do wypadku. Na miejsce przyjeżdżają Colin McLean wraz z załogą. Warunki pracy okazują się bardzo trudne – nad ekipą pomocy drogowej znajduje się niestabilne zbocze skalne. Jamie Davis przygotowuje nowy plan dla swojej firmy. Aby wcielić go w życie, wyrusza w długą podróż, podczas której pokona 2 tysiące kilometrów. Dylan Greenwood musi poradzić sobie na śliskim lodzie. Z pomocą przychodzi mu prawdziwa legenda w tej branży.

Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
Reklama
2019-10-11 03:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-11 02:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-10 03:00 Autostrada przez piekło, sez. 6, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / USA / 2017 / serial dokumentalny
2019-10-10 02:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-09 02:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-09 01:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-08 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 17 - Największe wyzwania Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Jamie Davis przez lata użytkował najbardziej nowoczesne maszyny. Teraz postanawia wykorzystywać do pracy pojazdy, które przestały się już pojawiać na ośnieżonych drogach Kanady. Dzięki temu obniży koszty działalności, gdyż starsze samochody są tańsze w utrzymaniu. Okaże się, czy sprawdzą się w trakcie wymagających zadań. Załogom pomocy drogowej nie mogą być straszne osuwająca się ziemia, śnieżyce, ulewne deszcze czy kamienne lawiny.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-08 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 16 - Sojusznik Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Przewraca się ciężarówka, która przewoziła ciężkie rury. Ekipa Reliable Towing ma trudności z uporaniem się z zadaniem. Na miejscu pojawia się niespodziewany sojusznik. Jamie zastanawia się nad zakupem kolejnego starego holownika. Ken Duperon z Mission Towing rusza na pomoc kierowcy, którego pojazd w każdej może się zsunąć z ośnieżonej górskiej drogi.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-08 03:30 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-08 02:30 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-07 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 15 - Osuwisko Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Głaz o masie czterdziestu ton spada na autostradę biegnącą przez kanion Frasera. Do ryzykownej akcji rusza Al Quiring. Jamie, Brandon i Paris pokonują nieczynną leśną drogę. Muszą bowiem ściągnąć pojazd, który uległ wypadkowi. Aggressive Towing spieszy na pomoc kierowcy, którego ciężarówka uległa awarii w godzinach szczytu. Członkowie ekipy muszą zmierzyć się z wspomnieniami przerażającego zdarzenia.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-07 09:00 Autostrada przez piekło, odc.5 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-10-07 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 14 - Lodowa pułapka Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Ciągnik siodłowy z naczepą jest unieruchomiony w lodzie i śniegu nieopodal Quesnel. Na miejsce udaje się Jamie. Zlecenie przysparza wielu trudności. Pracownicy Mission Towing zajmują się pojazdem porzuconym na górskiej drodze. Oprócz umiejętności potrzebne będzie również zaangażowanie. Tymczasem atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia skłania rywalizujące przedsiębiorstwa do podjęcia wspólnego wysiłku.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-07 02:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-06 02:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-05 16:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-05 15:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-05 02:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-05 01:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-04 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 13 - Nocna jazda Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Podczas kolejnej pracowitej zimowej nocy niedoświadczony Cam siada za kierownicą holownika drogowego. James Luke i ekipa Reliable Towing mają uprzątnąć rozsypany ładunek drewna. Zadanie muszą wykonać jak najszybciej, ponieważ zbliża się potężna burza śnieżna. Z kolei na zatłoczonej autostradzie pęka opona w przednim kole ciężarówki. Katastrofa była naprawdę blisko. Na ratunek rusza Merv.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-04 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Na bogato Logo National Geographic

Opis (streszczenie): 24-letni syn Ala, Cary, próbuje się uporać ze skutkami karambolu. Pomoc drogowa zostaje również wezwana do ciężarówki transportującej nowe samochody o wartości pół miliona dolarów. Reliable Towing nie zamierza rezygnować z tego zadania. Jamie rusza do Jukonu, aby ściągnąć pojazd, który uległ wypadkowi.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-04 02:40 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-03 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Palące problemy Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Al spieszy na pomoc kierowcy pojazdu transportującego niebezpieczny ładunek. Niebawem samochód ponownie ma poważne kłopoty. Colin przyjmuje pozornie proste zgłoszenie. Sprawa stopniowo zmienia się w prawdziwy koszmar. Jamie skarży się na silne bóle w klatce piersiowej.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-03 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Pechowa trasa Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Merv otrzymuje wezwanie na autostradę Coquihalla. Ma pomóc kolegom po fachu, którzy nie mogą się uporać z trzema dużymi zleceniami. Do pechowych zdarzeń doszło na odcinku niespełna jednego kilometra. Dylan spieszy na ratunek kierowcy samochodu, któremu grozi spadnięcie z mostu. Colin zaś musi się uporać z prawdziwą łamigłówką.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-03 02:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-03 01:50 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-02 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 9 - Pchaj i ciągnij Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Al Quiring przyjmuje zgłoszenie o wypadku z udziałem autokaru. Jamie zyskuje w końcu okazję, aby wypróbować potężne urządzenie przymocowane z przodu holownika. Nowa ekipa działająca w rejonie trasy Coquihalla spieszy na pomoc kierowcy uszkodzonej ciężarówki. W pojeździe znajdują się świnie.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-02 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Wrak z piekła rodem (część 2) Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Jamie Davis kontynuuje zmagania z najtrudniejszym zadaniem, z jakim miał do czynienia w ostatnich latach. Niezbędny okazuje się potężny holownik drogowy z żurawiem o udźwigu 50 ton. Al dokłada starań, aby wyciągnąć z błota siedemdziesięciotonową koparkę.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-02 02:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-10-01 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Wrak z piekła rodem (część 1) Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Jamie udaje się w dzikie rejony Kolumbii Brytyjskiej. Spieszy na pomoc kierowcy, którego ciężarówka się przewróciła. Nie można wykorzystać pojazdu holowniczego do podniesienia leżącego na boku auta. Zlecenie przeradza się w koszmar. Z kolei po opadach marznącego deszczu samochód służący do napraw linii elektroenergetycznych znalazł się w niebezpieczeństwie. Na ratunek rusza Ken z Mission Towing.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-10-01 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Zaginiona ciężarówka Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Al i Gord przemierzają ośnieżoną drogę, próbując odnaleźć ciężarówkę do przewozu ściętych pni. Pojazd zaginął w pobliżu dawnego miasteczka poszukiwaczy złota. Jamie zaś ryzykuje śmiały manewr. Colin musi uporać się z awarią. Obawia się, że naprawa nie będzie taka prosta.

Czas trwania: 50min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-09-30 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Zamieć śnieżna Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W trakcie śnieżycy Colin po raz pierwszy siada za kierownicą starego holownika drogowego, pieczołowicie wyremontowanego przez Jamiego. Dylan zajmuje się ciężarówką, która zawisła tuż nad krawędzią przepaści. Jamie i Paris próbują uruchomić stary buldożer.

Czas trwania: 55min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-09-30 09:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Play
Kanada / 2012
2019-09-30 08:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Praktyka czyni mistrza Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Al i Gord mają pomóc w przerzuceniu przez rzekę Coquihallę stalowego mostu. Konstrukcja waży 65 tony. Zabierają na miejsce ciężki sprzęt. Jamie Davis ulega wypadkowi w trakcie manewru. Nowy pracownik zostaje poddany próbie - bierze udział w skomplikowanej akcji ratunkowej prowadzonej na poboczu drogi.

Czas trwania: 55min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
2019-09-28 16:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-09-28 15:55 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-09-27 09:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Błotniste zlecenie Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Z powodu ulew doszło do osunięcia ziemi na zachód od miasteczka Hope. Autostrada jest nieprzejezdna. Jamie i Colin wiele ryzykują, próbując wydostać z błota potężną ciężarówkę. Ken Duperon z przedsiębiorstwa Mission Towing wyrusza na ratunek wywrotce. Auto jest uwięzione na krawędzi przepaści. W każdej chwili może spaść.

Czas trwania: 55min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach


Autostrada przez piekło można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic, Nowa TV, Polsat Play

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry