Reklama

Gorączka złota godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gorączka złota

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gorączka złota będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
16:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Błędy nowicjuszy Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dave Turin, doświadczony poszukiwacz złota, inwestuje wszystkie oszczędności w próbę wydobywania złota z opuszczonej kopalni. Używa sprzętu z odzysku i zbiera ekipę amatorów... [AL-T]

19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 5/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Parker walczy z podtopieniami, natomiast Hunter podejmuje odważną decyzję o zamknięciu rodzinnego biznesu.

/ USA / program
Reklama
21:00 Premiera Gorączka złota: rzeka skarbów: Wąwóz spadających skał Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dakota Fred i jego syn Dustin narażają życie, aby zdobyć bogactwo w postaci złotych samorodków. W tym celu nurkują w wodach jednej z najdzikszych rzek Alaski. [9-AT]

Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
16:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Tajemnica złoża Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dave staje przed sytuacją jak z koszmaru: praca w kopalni idzie coraz gorzej. Zagrożony jest cały sezon. Ludzie Dave'a muszą jak najszybciej znaleźć złoto. [6-GAT]

19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 6/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Freddy próbuje przekonać komisarza okręgowego, by pozwolił mu dokonywać odwiertów. Todd zamyka swój biznes, żeby wesprzeć Freddy'ego. Kevin otrzymuje złe wieści.

/ USA / program
Program TV na 30 maja 2020 (Sobota)
08:15 Gorączka złota: rzeka skarbów: Wąwóz spadających skał Logo Discovery Channel
Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
14:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Wąwóz spadających skał Logo Discovery Channel
21:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Wąwóz spadających skał Logo Discovery Channel
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 7/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Ogromny pożar lasu kieruje się w stronę terenu, na którym pracuje Parker, grożąc przedwczesnym zakończeniem sezonu. Tony robi, co może, ale czy Sheamus stanie na wysokości zadania?

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
16:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Ostatnia szansa Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): To już ostatnie 24 godziny sezonu. Ryzyko jest coraz większe: może się okazać, że Dave straci wszystko i będzie musiał zrezygnować z poszukiwania złota. [6-GAT]

19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 8/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Toddowi bardzo dużo brakuje do osiągnięcia zamierzonego celu i staje on przed wyjątkowo trudnym ultimatum. Parker musi przenieść Sluficera ale brakuje mu rąk do pracy.

/ USA / program
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 9/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? W Kolorado, ostatnią nadzieją Todda jest tak zwana „szkatułka z klejnotami". Czy jednak jest w niej jeszcze jakiekolwiek złoto? Natomiast Freddy dzieli się zaskakującymi wieściami.

/ USA / program
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 10/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Jest już półmetek sezonu ale Parker Schnabel nie uzyskał nawet połowy zamierzonego celu. Tony Beets jest gotowy poszukiwać złota na rzece Jukon dzięki pogłębiarce wieloczerpakowej.

/ USA / program
21:00 Premiera Gorączka złota: rzeka skarbów: Ręce pełne złota Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dakota Fred w Thunder Falls trafia na swój największy złoty łup. Dustin także ma szczęście: znajduje złote samorodki w Rockfall Ravine. [9-AT]

Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 11/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Parker ma problemy z realizacją celu: wydobyciem 5 tysięcy uncji złota. Może w tym pomóc urodzinowy prezent, jaki przygotowała dla niego rodzina. Hoffmanowie nadrabiają zaległości.

/ USA / program
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
08:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Ręce pełne złota Logo Discovery Channel
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
14:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Ręce pełne złota Logo Discovery Channel
21:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Ręce pełne złota Logo Discovery Channel
Reklama
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 12/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Nad kopalnią złota w Kolorado widać rzadkie zaćmienie słońca. Toddowi udało się do tej pory wydobyć zaledwie 800 uncji złota, z kolei Rick ma dla Parkera złe wieści.

/ USA / program
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 13/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Podczas gdy Todd otrzymuje niespodziankę, brygadzista Parkera, Rick, zastaje swoją operację w nieładzie. Pogłębiarka Tony'ego uderza w ścianę zmarzliny.

/ USA / program
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 14/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Hunter popełnia błąd, który utrudnia pracę zespołu, a Parker ryzykuje uszkodzenie swojej maszyny do płukania złota, próbując ukończyć swoje ostatnie zadanie w Scribner Creek.

/ USA / program
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 15/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Gęste błoto utrudnia pracę załodze Parkera, a Todd próbuje przywrócić Huntera do zespołu.

/ USA / program
21:00 Premiera Gorączka złota: rzeka skarbów: Królewska zdobycz Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Fred i Dustin kończą sezon z rekordową ilością znalezionego złota. Mimo ulewnych deszczów i bardzo trudnych warunków znajdują największy jak dotąd złoty samorodek. [9-AT]

Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 16/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Parker samodzielnie transportuje ogromną przesiewarkę, a Todd staje w obliczu nagłego wypadku pracownika. Córka Tony'ego, Monica, popełnia bardzo kosztowny błąd.

/ USA / program
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
08:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Królewska zdobycz Logo Discovery Channel
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
14:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Królewska zdobycz Logo Discovery Channel
21:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Królewska zdobycz Logo Discovery Channel
Reklama
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 17/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Gdy wydobycie złota w Indian River spada, Peter grozi Rickowi, że zamknie kopalnię. Tony wpada w poważne kłopoty a Todd daje pracownikom zaskakujące ultimatum.

/ USA / program
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 18/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Parker podejrzewa Tony'ego o sabotaż i postanawia się z nim skonfrontować. Nowa maszyna do płukania Todda przekracza lokalne limity hałasu, a Tony podejmuje największe jak dotąd wyzwanie.

/ USA / program
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 19/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Todd próbuje pozbyć się wielkiego głazu, który stoi mu na drodze do złota, a Tony prawie traci członka załogi.

/ USA / program
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 20/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Parker pragnie niezależności, ale na jego drodze staje Tony. By zabezpieczyć ich przyszłość, Hunter wysyła Todda na poszukiwania nowych terenów do wydobywania złota.

/ USA / program
21:00 Premiera Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Poszukiwanie złota: instrukcja Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dave i jego ekipa przygotowują się do nowego sezonu poszukiwania złota. Dave analizuje swoje techniki i metody, starając się wyciągnąć wnioski z dotychczasowych działań. [AL-T]

Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 21/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Sezon się kończy, a Parker i Todd liczą na 100-uncji. Dodatkowo Parker mści się na Tonym i chroni swojej inwestycji.

/ USA / program
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
08:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Poszukiwanie złota: instrukcja Logo Discovery Channel
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
14:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Poszukiwanie złota: instrukcja Logo Discovery Channel
21:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Poszukiwanie złota: instrukcja Logo Discovery Channel
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? To sądny dzień dla Parkera i Todda, którzy założyli się o 100 uncji złota. Parker zbliża się do rekordu, z kolei Todd desperacko stara się by jego ekipa się nie rozpadła.

/ USA / program
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
21:00 Premiera Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Złoto z Gór Skalistych Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Znakomity górnik Dave Turyn i jego ekipa wyruszają na poszukiwanie nowej zaginionej kopalni w Montanie. Po drodze jednak dochodzi do katastrofy, która może oznaczać koniec sezonu. [AL-T]

Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
08:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Złoto z Gór Skalistych Logo Discovery Channel
Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
14:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Złoto z Gór Skalistych Logo Discovery Channel
21:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Złoto z Gór Skalistych Logo Discovery Channel
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Gorączka złota. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gorączka złota w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gorączka złota.

Poprzednie emisje Gorączka złota


Emisja Gorączka złota miała miejsce:

2020-05-27 19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 4/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike? Gdy okazuje się, że wodociąg Todda Hoffmana jest nielegalny, Freddy'emu przychodzi do głowy wyjście z sytuacji. Tony postanawia udoskonalić pierwszą dragę. Wyniesie go to 600 000 dolarów.

/ USA / program
2020-05-27 16:00 Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Dave powraca Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dave Turin szuka opuszczonej kopalni złota, którą mógłby ponownie otworzyć. Czy po wycofaniu się inwestora Dave zaryzykuje zainwestowanie w swoje marzenie całych oszczędności? [6-GAT]

2020-05-26 19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 3/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Todd wtrąca się do pracy swojego syna, Huntera, przez co ich relacje zostają wystawione na ciężką próbę. Tony'emu bardzo zależy, aby pogłębiarka zaczęła wreszcie wydobywać złoto.

/ USA / program
2020-05-25 19:15 Gorączka złota, sez. 8, odc. 2/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ekipa Todda Hoffmana znajduje się pod ostrzałem groźnego napastnika. Grupa musi porzucić poszukiwania złota i jak najszybciej uciec z kopalni. Sprawę bada policja.

/ USA / program
2020-05-24 21:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Stromo w dół Logo Discovery Channel

Opis (streszczenie): Dustin i jego ekipa zaczynają szukać złota w pobliżu wodospadu McKinley. Kiedy próbują opuścić swoją pogłębiarkę stromym wąwozem, sprawy zaczynają iść coraz gorzej. [9-AT]

2020-05-24 14:00 Gorączka złota: rzeka skarbów: Stromo w dół Logo Discovery Channel
2020-05-23 08:15 Gorączka złota: rzeka skarbów: Stromo w dół Logo Discovery Channel
2020-05-22 19:10 Gorączka złota, sez. 8, odc. 1/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Parker i Todd idą łeb w łeb: obaj wyznaczają sobie taką samą ilość złota, którą planują wydobyć w tym sezonie. Tony wypływa na rzekę Jukon, a Parker zawiera nowy układ.

/ USA / program
2020-05-21 21:00 Premiera Gorączka złota: rzeka skarbów: Stromo w dół Logo Discovery Channel

Gorączka złota gdzie obejrzeć?


Gorączka złota można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Discovery Channel, METRO

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry