Reklama

Nagie miasto godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nagie miasto będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

13:15 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pod powierzchnią stolicy Francji znajduje się labirynt tuneli i starożytnych kamieniołomów, ciągnący się przez około 300 kilometrów. Niegdyś czerpano stąd materiały do budowy Paryża, teraz te podziemne przestrzenie stanowią zagrożenie dla metropolii. W programie poznamy sekrety fachowców, którzy wznosili wieżę Eiffla, katedrę Notre Dame i bazylikę Sacré-Coeur. W grotach pod miastem spotykamy inżynierów i geologów, którzy pracują, by zabezpieczyć znajdujące się nad nimi ulice. Zobaczymy też, jak wygląda budowa kolejnej linii paryskiego metra.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2019-05-28

13:10 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem twórcy serii przy pomocy imponujących animacji komputerowych prezentują sekrety technologii, które umożliwiły wzniesienie Machu Picchu. Położone między andyjskimi szczytami historyczne miasto było domem dla ponad tysiąca ludzi. Dowiemy się, jak przetrwało ponad 400 lat, nieustannie narażone na trzęsienia i osunięcia ziemi oraz powodzie. Autorzy programu ukazują, jak to możliwe, że Machu Picchu zbudowano w tak niegościnnym rejonie bez współczesnych narzędzi i maszyn. Widzowie mogą zobaczyć, z jaką precyzją Inkowie zabezpieczali ściany przed wstrząsami, cięli granitowe bloki i zaprojektowali skomplikowany system kanałów burzowych.
Czas trwania: 41min. / Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
Reklama

2019-05-29

13:10 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Twórcy serii przy pomocy niezwykłych animacji komputerowych ukazują fenomen jednego z najbardziej narażonych na trzęsienia ziemi miast na świecie. Los Angeles jest położone na południowo-zachodnim skrzydle uskoku San Andreas – obszarze wyjątkowo intensywnej aktywności sejsmicznej. Autorzy programu prezentują cuda inżynierii oraz siły geologiczne, którym Miasto Aniołów zawdzięcza swoje przetrwanie. Zobaczymy m.in. konstrukcje słynnych drapaczy chmur i mostów Los Angeles. Dowiemy się również, jak miasto przygotowuje się na nadejście wielkiego kataklizmu.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2019-05-30

13:10 Nagie miasto: Kwiat pustyni, Dubaj, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Twórcy program próbują zrozumieć, jakim sposobem Dubaj rozkwitł w tak nieprzyjaznym miejscu. Odkrywają przy tym cuda inżynierii oraz siły przyrody, które na to pozwoliły. Za pomocą animacji komputerowej obnażają sekrety architektury tamtejszych wieżowców i zaglądają pod piaski rozciągającej się wokół pustyni, aby poznać jej historię. Miejscowi inżynierzy i geologowie zdradzają, co zabezpiecza budynki w Dubaju przed skutkami burz piaskowych, a zarazem chroni ich mieszkańców przed palącym upałem. Ogromny wpływ na przeszłość oraz przyszłość miasta mają nadmorskie pola naftowe, a także wydmy pobliskiej pustyni.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

2019-05-31

13:10 Nagie miasto: Miasto wstrząsów, San Francisco, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): San Francisco znajduje się na skraju katastrofy. Twórcy programu odkrywają, w jaki sposób miejska zabudowa i infrastruktura są w stanie przetrwać nadejście niszczycielskiego trzęsienia ziemi. Inżynierzy i geologowie, którzy najlepiej znają tę okolicę, zdradzają sekrety tamtejszych wieżowców. Wyjaśniają, co chroni je przed pożarami i zapewnia bezpieczeństwo przebywających w nich ludzi – nawet w trakcie najbardziej śmiercionośnych kataklizmów. Ekipa filmowa poznaje tajemnice dolin, w których przetrzymywane są zapasy wody niezbędne miejskim strażakom, i dowiaduje się nowych faktów na temat bezustannie zagrażających San Francisco trzęsień ziemi.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-03

13:15 Nagie miasto: Miasto przystań, Sydney, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Sydney pęka w szwach – jego mieszkańcy stanowią jedną piątą całej populacji Australii. Choć leży na jednym z najsuchszych kontynentów na Ziemi, umiejscowienie między Górami Błękitnymi a oceanem pozwala na to, aby na terenie Sydney znalazły się największa naturalna zatoka oraz port na całej planecie. Inżynierzy i geologowie zdradzają sekrety miejscowej architektury. Tamtejsza przystań została urządzona tak, aby nawet najogromniejsze statki mogły wpływać do samego serca miasta. Zachwyt budzą też jaskinie, w których przetrzymuje się wodę potrzebną mieszkańcom Sydney. Widzowie poznają również nowe fakty na temat znajdujących się tam pokładów węgla.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-04

13:15 Nagie miasto: Lodowe miasto – Toronto, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Toronto, położone na brzegu jeziora Ontario, jest miastem pełnym skrajności. Kształt tej rozłożystej metropolii wyrzeźbiły przed wiekami lodowce. Dziś Toronto stanowi betonową dżunglę pełną wysokich drapaczy chmur. Każdej zimy temperatura spada tam do minus 40 stopni, a miasto nawiedzają nieujarzmione śnieżne burze. Inżynierzy i geologowie zdradzają sekrety ukryte pod powierzchnią słynnej CN Tower oraz innych tamtejszych budynków. Wyjaśniają, w jaki sposób budowle te opierają się śnieżnym nawałnicom i nawet przy rekordowo niskich temperaturach zapewniają bezpieczeństwo przebywającym w nich ludziom. W programie będzie mowa również o tamtejszych rezerwach soli oraz o pobliskich wodospadach.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-05

13:15 Nagie miasto: Podziemne miasto – Londyn, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pod ulicami Londynu skrywa się drugi, równoległy świat. Podziemna infrastruktura jest w brytyjskiej stolicy bardziej rozbudowana niż w jakimkolwiek innym mieście. Na niej też opiera się sukces tej metropolii. Twórcy programu obserwują starania inżynierów odpowiedzialnych za istnienie tego skomplikowanego systemu korytarzy – od ekip, które czterdzieści metrów pod powierzchnią pracują nad budową nowych tuneli metra, po ludzi dbających o utrzymanie czystości w kanałach ściekowych. Za pomocą komputerowej animacji autorzy cyklu ujawniają sekrety pałacu Buckingham, pod którym przepływa "zaginiona" rzeka, oraz Londyńskiej Tower, wznoszącej się u brzegów niegdyś nieujarzmionej Tamizy.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
Reklama

2019-06-06

13:15 Nagie miasto: Starożytne miasto – Rzym, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Starożytny Rzym stanowi wzór dla wszystkich nowoczesnych miast. Przed dwoma tysiącami lat był on największą metropolią na świecie. Do naszych czasów przetrwał w zadziwiająco dobrym stanie i dziś jest domem dla trzech milionów obywateli. Twórcy programu opowiadają o technologiach, które umożliwiły powstanie zabytków takich jak Panteon, Koloseum, fontanna di Trevi czy Via Appia. To dzięki pracy inżynierów Rzym urósł do rangi imperium. Wyprawa do wnętrza Ziemi ujawnia, że w rozwoju tego miasta zaskakująco dużą rolę odegrały wulkany. W odcinku będzie mowa m.in. o podziemnych grotach i korytarzach biegnących pod ulicami metropolii, starożytnych akweduktach oraz budowie rzymskiego metra.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-07

13:15 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto super sztormów, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Położenie Nowego Jorku nad jedną z największych naturalnych zatok na świecie stanowi jego atut, ale wiąże się też z niebezpieczeństwem. Miasto jest narażone na groźne sztormy ciągnące znad Atlantyku. Twórcy serii ukazują, jak aglomeracja broni się przed niszczycielskimi żywiołami. Nowy Jork zawdzięcza przetrwanie cudom inżynierii oraz właściwościom geologicznym rejonu. Zobaczymy szczegóły konstrukcji dworca Grand Central oraz mostu Verrazano-Narrows. Wybitni inżynierowie i geologowie objaśniają, na czym polega siła projektu wieżowca 1 World Trade Center, którego fundamenty tkwią w litej skale. Poznamy również technologie, które mają zapobiec zalaniu stacji metra podczas supersztormu.
Czas trwania: 41min. / Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Nagie miasto. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nagie miasto w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nagie miasto.

Poprzednie emisje Nagie miasto

Emisja Nagie miasto miała miejsce:

2019-05-25, 22:00 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-25, 21:00 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-24, 13:10 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Zbudowane nad brzegami potężnej Missisipi tętniące życiem miasto barwnej kultury i jazzu jest otoczone przez wodę. Nowy Orlean, który wzniesiono na mulistych terenach, jest zalewany przez wody Zatoki Meksykańskiej i narażony na potężne tornada. Twórcy serii ukazują, jakie kroki podjęto, by ochronić miasto przed niszczycielskimi żywiołami. Poznamy plany zbudowania największej na świecie sieci stacji pomp, która ma zapobiec zatopieniu Nowego Orleanu nawet podczas największego huraganu. Dzięki animacji komputerowej autorzy programu uniosą dach słynnego stadionu Superdome, zaprojektowanego tak, by mógł odeprzeć ataki wiatru wiejącego z prędkością nawet 447 metrów na sekundę.
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-23, 13:10 Nagie miasto: Tokio, miasto mega wstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem poznamy sekrety budowniczych miasta, szczególnie narażonego na ataki niszczycielskich sił natury – straszliwych wstrząsów sejsmicznych, potężnych tsunami ze wschodu i aktywnego wulkanu Fuji na zachodzie. Dzięki wspaniałym animacjom komputerowym zobaczymy, jak tokijskie budowle i infrastruktura przygotowano na silne trzęsienia ziemi. Poznamy genialne technologie, dzięki którym futurystyczna metropolia z jej drapaczami chmur ma przetrwać największy sejsmiczny kataklizm na Ziemi. Autorzy serii prezentują też uwarunkowania geologiczne, które ukształtowały historię Tokio i są wyzwaniem na przyszłość.
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-22, 13:10 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Twórcy serii przy pomocy imponujących animacji komputerowych ukazują, jak zbudowano słynne miasto na wodzie. Na położoną w lagunie Morza Adriatyckiego Wenecję składa się 118 wysp, połączonych ponad 400 mostami. Każdego roku przyjeżdża tu ponad 16 milionów turystów. Wskutek podnoszenia się poziomu morza części miasta są podtapiane nawet 250 razy na rok. Filmowcy ukazują, jak powstawała Wenecja i jak teraz walczy o przetrwanie. Wiodący inżynierowie i naukowcy ujawniają, co chroni miasto przed zatopieniem. Autorzy programu towarzyszą zespołowi nurków, który dokonuje podwodnej inspekcji 400-letniego mostu Rialto. Przedstawiają też, jak budowane są nowe zabezpieczenia przeciwpowodziowe.
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-21, 13:10 Nagie miasto: Chicago, miasto upałów, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Temperatury w Chicago bywają ekstremalne. Rozległa metropolia znajduje się na polodowcowych równinach, na których latem występują zabójcze fale upałów. Termometry wskazują nawet ponad 44 stopnie Celsjusza, a budynki niemal się topią. Zobaczymy, co oznaczają takie warunki dla chicagowskich drapaczy chmur. Twórcy serii przedstawiają gigantyczny centralny system chłodzenia oraz nowoczesne jednostki pożarnicze. Poznamy sekrety słynnego wieżowca Willis Tower i portu lotniczego Chicago-O'Hare. Wiodący inżynierowie i geolodzy opowiadają o tym, jak przed upałami zabezpieczone są najwyższe budynki, mosty i linie kolejowe.
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
Reklama
2019-05-20, 13:10 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto super sztormów, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-18, 22:00 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-18, 21:00 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-17, 13:10 Nagie miasto: Starożytne miasto – Rzym, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-16, 13:10 Nagie miasto: Podziemne miasto – Londyn, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-15, 13:10 Nagie miasto: Lodowe miasto – Toronto, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-14, 13:10 Nagie miasto: Miasto przystań, Sydney, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-13, 13:10 Nagie miasto: Miasto wstrząsów, San Francisco, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-11, 22:00 Nagie miasto: Tokio, miasto megawstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-11, 21:00 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-10, 13:10 Nagie miasto: Kwiat pustyni, Dubaj, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-09, 13:15 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-09, 11:55 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-08, 16:45 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-08, 13:15 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-08, 11:55 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-07, 16:45 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-07, 13:15 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-07, 11:55 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-06, 16:45 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-06, 13:10 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-06, 11:55 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-04, 22:00 Nagie miasto: Chicago, miasto upałów, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-04, 21:00 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto super sztormów, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-03, 16:45 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-03, 13:10 Nagie miasto: Tokio, miasto mega wstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-03, 11:55 Nagie miasto: Tokio, miasto megawstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-02, 16:45 Nagie miasto: Tokio, miasto megawstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-02, 13:15 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-02, 11:55 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-01, 16:45 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-01, 13:15 Nagie miasto: Chicago, miasto upałów, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-05-01, 11:55 Nagie miasto: Chicago, miasto upałów, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-30, 13:15 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto super sztormów, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-30, 11:50 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto supersztormów, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-29, 13:10 Nagie miasto: Starożytne miasto – Rzym, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-29, 11:50 Nagie miasto: Starożytne miasto, Rzym, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-28, 19:00 Nagie miasto: Starożytne miasto, Rzym, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-27, 19:00 Nagie miasto: Podziemne miasto, Londyn, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-26, 13:10 Nagie miasto: Podziemne miasto – Londyn, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-26, 11:50 Nagie miasto: Podziemne miasto, Londyn, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-25, 13:10 Nagie miasto: Lodowe miasto – Toronto, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-25, 11:50 Nagie miasto: Lodowe miasto, Toronto, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-24, 13:10 Nagie miasto: Miasto przystań, Sydney, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-24, 11:50 Nagie miasto: Miasto przystań, Sydney, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-23, 13:10 Nagie miasto: Miasto wstrząsów, San Francisco, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-23, 11:50 Nagie miasto: Miasto wstrząsów, San Francisco, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Nagie miasto

Emisja Nagie miasto miała miejsce:

2019-04-22, 11:50 Nagie miasto: Kwiat pustyni, Dubaj, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-19, 13:10 Nagie miasto: Kwiat pustyni, Dubaj, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-18, 13:15 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-17, 13:15 Nagie miasto: Machu Picchu, miasto osuwisk, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-16, 13:15 Nagie miasto: Paryż, miasto grot, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-15, 13:15 Nagie miasto: Nowy Orlean, miasto huraganów, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-14, 19:00 Nagie miasto: Lodowe miasto – Toronto, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-13, 19:00 Nagie miasto: Miasto przystań, Sydney, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wielka Brytania / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-12, 13:15 Nagie miasto: Tokio, miasto mega wstrząsów, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-11, 13:15 Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-10, 13:15 Nagie miasto: Chicago, miasto upałów, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2019-04-09, 13:15 Nagie miasto: Nowy Jork, miasto supersztormów, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Wielka Brytania, Kanada / 2014 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Nagie miasto można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info